Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει υποθυρεοειδισμό που προκαλεί αύξηση του βάρους.

 

 

αυτο ειναι ενα ωραιο παραμυθι/δικαιολογια που λενε οσοι εχουν το προβλημα!! ναι, σιγουρα οταν εισαι υποθυρεοειδικος εχεις μια ταση να παιρνεις βαρος αλλα αν προσεχεις, εισαι κομπλε. Μου θυμιζει τον πατερα μιας φιλης μου που ειναι 150κιλα και λεει οτι φταιει ο θυρεοειδης τη στιγμη που τρωει τον αμπακο!

 

Και τα λεω αυτα, τη στιγμη που ειχα σοβαρο προβλημα με τον θυρεοειδη απο την 3η γυμνασιου, και το καλοκαιρι πριν τη 2α λυκειου τον εβγαλα.. τωρα δηλ. θα πρεπε να μαι καμια 80αρα κιλα αντι των 58 που ειμαι??

 

*σορυ για το μικρο οφ τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο υποθυροειδισμος ειναι υπευθυνος για αυξηση κιλων? Μηπως το αναποδο? Το λεω γιατι φιλος που ειναι κοκαλο και δε βαζει κιλα με την καμια, πηγαινε για εξετασεις μηπως εχει υποθυροειδισμο.

 

Αλλα για το ΡΟναλντο ειπαμε, τα σημαδια αντιεπαγγελματισμου ηρθαν πριν τους τραυματισμους. Οι τραυματισμοι (οκ περα απτο θεμα υγειας), μη σου πω οτι του ηρθανε σαν απο μηχανης θεοι για να κανει τη ζωαρα του.

 

ΥΓ. Ελα μαργαριτα την αληθεια, ολο το ποστ το εκανες για να μας πεις οτι εισαι 58 κιλα :P kidding.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνας , ενας ...

Προηγουνται οι Ολυμπιακοι και μετα ολοι οι υπολοιποι ....

Και τελευταιοι και καταιδρωμενοι οι Παναθηναικακηδες που το παιζουν Ολυμπιακοι ....:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου κανει ο υποθυροειδισμος ε...Ατιμε Ροναλντο

 

ΥΓ.Χατ τρικ ο παιχταρας μας ο Μιραλας σημερα ε..?

 

...

 

(Κορτιζονη κανεις?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχα εχω λιωσει :mrgreen:

 

 

γιατι να κανω κορτιζονη??

 

 

Εγω θελω την κορτιζονη γιατι ηδη εβγαλα σπυρακια κανοντας τον κατα φαντασια γαυρο :mrgreen: .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανως οχι και πολλα μιας και η αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα ειχε ξεκινησει πριν τους τραυματισμους.

 

Κατι σαν Ροναλντινιο φαση το κοβω να γινοταν, εχοντας φυσικα πολλα παραπανω highlights. Αλλα σαν καριερα αμφιβαλλω.

 

Τι εννοείς σαν τον Ροναλντινιο να γινότανε? Αυτός στα 28 σταμάτησε την μπάλα και χωρίς να έχει προβλήματα τραυματισμών. Ο Ροναλντο έπαιζε μέχρι τα 31 σε τοπ επίπεδο παρά τα γνωστά προβλήματα. Τον έχει ξεπεράσει κατά πολύ έτσι και αλλιώς δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς σαν τον Ροναλντινιο να γινότανε? Αυτός στα 28 σταμάτησε την μπάλα και χωρίς να έχει προβλήματα τραυματισμών. Ο Ροναλντο έπαιζε μέχρι τα 31 σε τοπ επίπεδο παρά τα γνωστά προβλήματα. Τον έχει ξεπεράσει κατά πολύ έτσι και αλλιώς δηλαδη...

Δεν τους συγκρινω ως παιχτες/επιπεδο κλπ. Μιλαω για την πτωτικη πορεια στην καριερα του ενος, που πιθανως να ειχε και ο αλλος (ουτως η αλλως την ειχε, αλλα λεμε-υποθετουμε οτι ηταν λογω τραυματισμων). Λεω δηλαδη, οτι επειδη ειχε ξεκινησει να εχει θεματακι με τον επαγγελματισμο του πριν χτυπησει, ΠΙΘΑΝΩΣ θα κατεληγε αργα η γρηγορα να μενει εκτος σχεδιων προπονητων, να γινεται μαυρο προβατο, να αλλαζει ομαδες κλπ.

 

Ειχει ηδη τετοια θεματακια πριν χτυπησει για 1η φορα, το γεγονος οτι τον 1ο του τραυματισμο τον εκμεταλευτηκε για να κανει τη ζωη του αντι να κοιταξει να τον ξεπερασει αμεσα απλως ενισχυει την γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους συγκρινω ως παιχτες/επιπεδο κλπ. Μιλαω για την πτωτικη πορεια στην καριερα του ενος, που πιθανως να ειχε και ο αλλος (ουτως η αλλως την ειχε, αλλα λεμε-υποθετουμε οτι ηταν λογω τραυματισμων). Λεω δηλαδη, οτι επειδη ειχε ξεκινησει να εχει θεματακι με τον επαγγελματισμο του πριν χτυπησει, ΠΙΘΑΝΩΣ θα κατεληγε αργα η γρηγορα να μενει εκτος σχεδιων προπονητων, να γινεται μαυρο προβατο, να αλλαζει ομαδες κλπ.

 

Ειχει ηδη τετοια θεματακια πριν χτυπησει για 1η φορα, το γεγονος οτι τον 1ο του τραυματισμο τον εκμεταλευτηκε για να κανει τη ζωη του αντι να κοιταξει να τον ξεπερασει αμεσα απλως ενισχυει την γνωμη μου.

 

Δηλαδή θεωρείς οτι θα έκανε χειρότερη καριέρα αν δεν ειχε τους τραυματισμούς? Ομολογώ ότι πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια παντελακη μου, τα ιδια παντελη μου...

 

Τις ομολογιες αστες στην ακρη γιατι μονος σου τα γραφεις, μονος σου τα φανταζεσαι, μονος σου ομολογεις...

 

Παμε αλλη μια να δουμε τι εγινε στο συμπαν που συνυπαρχουμε και οχι στο παραλληλο απο το οποιο εγω απουσιαζω...

Εγραψες:

Ένας θεός ξέρει τι άλλα θα είχε κάνει αν δεν είχε όλα αυτά τα προβλήματα.

Απαντησα:

Πιθανως οχι και πολλα μιας και η αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα ειχε ξεκινησει πριν τους τραυματισμους.

 

Κατι σαν Ροναλντινιο φαση το κοβω να γινοταν, εχοντας φυσικα πολλα παραπανω highlights. Αλλα σαν καριερα αμφιβαλλω.

 

Α. Τι δεν καταλαβαινεις να στο ξαναεξηγησω?

Β. Που βλεπεις να λεω οτι αν δεν τραυματιζοταν θα ηταν χειροτερος αποτι ηταν με τους τραυματισμους?

 

Να λολα ενα μηλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...