Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με τους ΝΒΑερς και όσα είπατε σμφωνω σχεδον σε ολα.

 

Για Κιριλενκο δεν μπορω να προβλέψω αν γύγει ή αν θα μείνει γιατι φανηκε να γουστάρε σε μεγάλο βαθμό να παιζει στην ΤΣΣΚΑ, ειναι και σχετικά μεγάλος σε ηλικία ωστε να έχει ζησει αρκετά πράγματα στο ΝΒΑ οπότε μπορεί να μεινει στην Ευρωπη.. Γνωμη μου πάντως ειναι πως από τη στιγμή που μπορεί να βρει ένα ακόμα μεγάλο συμβολαιο στο ΝΒΑ θα επιστρέψει στην Αμερικη, εκτός αν του κάνουν πρόταση που μπορεί να χτυπήσει οικονομικά και η ΤΣΣΚΑ. Π.χ. Αν του προτεινουν 28εκ δολλαρια για 4 χρόνια και με την εφορία το ποσό πέσει στα 16-17εκ, τοτε ευκολα η ΤΣΣΚΑ δίνοντας 10-12εκ ευρώ τον κραταει στο ροστερ της.

 

Για Παρτιζαν θα συμφωνησω ότι ο Πεκοβιτς ειναι τεράστια απώλεια γιατί οχι μονο σκοραρε και βοηθουσε αρκετα την ομαδα αλλά απελευθέρωνε τον Ματσβαν που έκανε τεράστια παιχνίδια.

 

Για Νανσυ τα ειπατε και εσεις, ο Μπατουμ ηταν όλη η ομαδα. Για τους Τουρκους διαφωνω κάπως γιατί ειχαν φτιάξει ρόστερ με παρα πολλους καλούς παιχτες και ειχαν μπερδέψει τους ρόλους, τώρα ενδεχεται με τη φυγη 1-2 παιχτων να γινουν τα πραγματα πιο ξεκάθαρα για τους παιχτες που θα μεινουν πισω ενώ ετσι μπορει να δέσουν καλύτερα και τα ροστερ των ομαδων.

 

Σχετικά με τη Σιενα δεν ξέρω αν θα ειναι απώλεια ο Αντερσεν αφού δεν προσέφερε παρα πολλά πράγματα οπως παλιότερα, παντως αυτός δεν ειμαι σιγουρος ότι θα φύγει αφού νομίζω δεν έχει συμβολαιο με ομαδα του ΝΒΑ ή έχει την επιλογή να μεινει.

 

Μπά, φέτος μεγαλύτερο φαβορί είναι η Μπαρτσελόνα παρά η ΤΣΣΚΑ. Ο Καζλάουσκας είναι λίγο ανέκδοτο στα μεγάλα παιχνίδια.

 

ΓΙα μενα τα φαβορι σε γκρουπ:

1. Παο, Μπαρτσα, Τσσκα (χωρις κιριλενκο)

2. Μακαμπι

3. Σιενα, Εφες

 

Για την 8αδα θα παλέψουν: Ρεαλ, Καχα, Φενερ, Αρμανι (αν και παιζει να παρει τα πανω της με τη φυγη Γκαλιναρι) και Ουνιξ.. Ισως Μαλαγα και Οσφπ αν εχουν καλες κληρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνεις Γιάννη; Κουκιά σπέρνω.

 

http://www.gazzetta.gr/article/item/245157-molotoph-kai-mahairies-sten-kupsele

 

 

Ενταξει αρχισαν τα καραγκιοζιλικια..

Μετα θα πανε στον συνδεσμο των αλλων θα γινει παλι μπαχαλο και η μαλακια σε ολο τις το μεγαλειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ερα Σπορ πως και δεν εχει απεργια σημερα ?

Ολοι οι αθλητικοι σταθμοι που εβαλα μολις τωρα δεν εχουν προγραμμα εκτος απο την Ερα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ερα Σπορ πως και δεν εχει απεργια σημερα ?

Ολοι οι αθλητικοι σταθμοι που εβαλα μολις τωρα δεν εχουν προγραμμα εκτος απο την Ερα ..

 

Είχε μέχρι τις 00:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως γιατι δε μπορω να κοιμηθω χωρις ραδιακι ...:-D :-D :-D

 

Δεν τον μπορώ τον Μήτσο. Πολύ καλός αλλά την φωνή του δεν την μπορώ. Δεν μου κάνει "κλιλ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον μπορώ τον Μήτσο. Πολύ καλός αλλά την φωνή του δεν την μπορώ. Δεν μου κάνει "κλιλ".

 

Χαχαχα ....

Οντως ...

 

Αλλα αυτον εχουμε τωρα τι να κανουμε ....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να καταλάβω τη λογική της ΕΡΤ, παιζουν παο - ηλυσιακός και περιστέρι - παοκ.. Στο 1ο παιχνιδι ο νικητης έχει κριθει ήδη και η διαφορα θα ειναι 20-40 πόντοι ενώ από το 1ο λεπτό ο Χατζηπαπαρας θα μιλαει για το Σατο, το Μπατιστ που ήρθε τριαρι και τον Διαμαντιδη, στο 2ο μαλλον θα γινει ντερμπι και θα υπάρχει γενικότερα καποιο ενδιαφέρον, το 1ο δεν θα το δω όχι τοσο γιατι βαριεμαι να δω μπασκετάκι αλλά δεν τον παλευω τον Χατζηπαπαρα το 2ο θα το εβλεπα σιγουρα. Μαντεψτε ποιο παιχνιδι δειχνει η ΕΡΤ, μετα λένε για τα μονοψηφια νουμερα που πιανει...

Και αυτη η τακτική εφαρμόζεται εδώ και πολλά χρονια, να εδειχνε το ηλυσιακος - παο, παει και ερχεται μηπως γινει καμια εκπληξη όπως με τη καβαλα αλλά το παο - ηλυσιακος ουτε για προπονηση δεν ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...