Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Shit happens που λένε.

 

Και μια φίλη της μαμάς μου είχε πάθει ΒΑΡΥ εγκεφαλικό όταν ήταν 36-37 χρονών.Δε σημαίνει ότι παίρνει ντόπα ο άλλος επειδή έπαθε εγκεφαλικό σε μικρή ηλικία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις ύποπτες συνομιλίες φέρονται να βρίσκονται επαφές παικτών της ΑΕΚ μέσω των εκπροσώπων τους με έγκλειστο εμπλεκόμενο των στημένων, πριν το ματς της Ένωσης με τον Ολυμπιακό Βόλου (0-4).

 

 

Σύμφωνα με τον δημοσιογράφο Δημήτρη Κωνσταντινίδη και τα όσα υποστήριξε στην τηλεοπτική εκπομπή «Δίκη» του ΣΚΑΙ, εντός των 39.000 συνομιλιών που δεν έχουν ακόμα απομαγνητοφωνηθεί, υπάρχει συνομιλία εμπλεκόμενου στα στημένα και έγκλειστου πλέον στις φυλακές με τον ξένο μάνατζερ του Σεμπάστιαν Σάχα πριν το ματς ΑΕΚ – Ολυμπιακός Βόλου 0-4 στο ΟΑΚΑ στις 22 Ιανουαρίου για την 19η αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Σούπερ Λίγκα.

 

Πρόσθεσε μάλιστα ότι άλλοι δύο παίκτες που δεν βρίσκονται πλέον στην Ένωση, φέρεται να εμπλέκονται στις συγκεκριμένες συζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shit happens που λένε.

 

Και μια φίλη της μαμάς μου είχε πάθει ΒΑΡΥ εγκεφαλικό όταν ήταν 36-37 χρονών.Δε σημαίνει ότι παίρνει ντόπα ο άλλος επειδή έπαθε εγκεφαλικό σε μικρή ηλικία.

 

 

Δεν ειπε κανεις οτι οποιος παθαινει εγκεφαλικο κατω των 50 παιρνει ντοπα.. MilanLab ξερετε τι σημαινει?? το πιο αρτιο ιατρικο εργαστηριο που εχει ομαδα παγκοσμιος, ειδικο να ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΕΙ και να ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ την υγεια του καθε ποδοσφαιριστη της μιλαν.

 

Οι εξετασεις που παιρνανε αυτοι οι παικτες δεν τις κανουν ουτε οι πιο πλουσιοι υποχονδριοι στον κοσμο. Ειναι δυνατον λοιπον να μην μπορουν να δουν μια παθηση που μπορει να οδηγησει σε εγκεφαλικο??

 

Φυσικα το οτι οι παικτες της μιλαν επιστρεφουν πιο νωρις απο τους τραυματισμους απο ολους τους αλλους, δεν εχει να κανει...

 

Παντως, να προσθεσω οτι ο κασσανο ακουγεται οτι ηταν μεγαλος κοκκακιας... αλλα και παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-0 το ΑΠΟΕΛ την Πορτο παιζοντας επιθετικο και ανοιχτο ποδοσφαιρο και εχοντας 1-2 καλες ευκαιριες, εχοντας πεναλτι που δε του δοθηκε και εχοντας 1-2 κλασσιεκς ευκαιριες που δοθηκαν οφφσαιντ χωρις να ειναι. H Πορτο ουτε 1 ευκαιρια. Μπραβο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψε νομίζω ότι είναι από τις λίγες φορές που ισχύει αυτό το κλισέ των δημοσιογράφων για εμπειρία στις μεγάλες διοργανώσεις.

Βλέπω τη ντορτμουντ να παίζει λίγο στο πρωτάθλημα, σοβαρή, οργανωμένη, φοβερές αντεπιθέσεις και πολύ σφιχτό κέντρο.

Τους βλέπω στο τσουλου και φαίνονται πολύ λίγοι ρε παιδί μου. Λάθη ομαδικά, λάθη ατομικά, ανύπαρκτη στο μάτι μου τακτική...

 

Και όχι, δεν προσπαθώ να μειώσω τον γαύρο.

 

Οι κύπριοι εντυπωσιάζουν, μπράβο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο ημίχρονο στην Γερμανία ήταν άθλιο. Με το ζόρι το έβλεπες.

 

Βελτιώθηκε η εικόνα του παιχνιδιού στο 2ο ημίχρονο αλλά και πάλι...

 

Τιτανοτεράστιος ΑΠΟΕΛ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το 90λεπτο του ΑΠΟΕΛ.

Σε παιχνιδι που τα κορακια το καταεσφαξαν και θα εληγε κανονικα περιπου 3-0, η Πορτο δεν εκανε πανω απο 1-2 σοβαρες ευκαιριες και κερδισε (καθαρο) πεναλτι και ισοφαρισε στο 88. Ευτυχως στην αμεσως επομενη φαση το ΑΠΟΕΛ εκανε το 2-1 και αποκατασταθηκε η δικαιοσυνη.

 

Ο μακρινος ξαδερφος του Μητρογλου, ο Χαλκ βγηκε μονος του και χτυπιοταν στον παγκο πριν ληξει το παιχνιδι. Μπραβο τους, εχουν πολλα κιλα καρυδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα πολυ μεγαλη πορεια του ΑΠΟΕΛ, μπραβο τους!!! 1 ελληνικη ομαδα θα ειναι στους 16!!!

 

Βλεποντας το βιντεο..στο 2ο τους γκολ στη πασα που περνα δεξια, μου φαινεται οτι υπαρχει οφσαιντ. δεν ειμαι σιγουρη.

 

στο 0.22 του βιντεο

 

http://www.dailymotion.com/video/xm33at_yyyyy-yyyyy-2-1_sport?start=2#from=embed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα πολυ μεγαλη πορεια του ΑΠΟΕΛ, μπραβο τους!!! 1 ελληνικη ομαδα θα ειναι στους 16!!!

 

Βλεποντας το βιντεο..στο 2ο τους γκολ στη πασα που περνα δεξια, μου φαινεται οτι υπαρχει οφσαιντ. δεν ειμαι σιγουρη.

 

στο 0.22 του βιντεο

 

http://www.dailymotion.com/video/xm33at_yyyyy-yyyyy-2-1_sport?start=2#from=embed

 

Οχι παιξτο με pause κ θα δεις οτι τον καλυπτουν. Μαγκας ο ΑΠΟΕΛ μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Γερμανική ομοσπονδία αρνήθηκε να φιλοξενήσει το φιλικό παιχνίδι της Εθνικής Ελλάδος για λόγους ασφαλείας.

 

Πρέπει να ζορίστηκαν πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...