Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου αρέσει που οι παναθηναϊκοί έβγαζαν και γλώσσα το καλοκαίρι και τελικά η μόνη από της μεγάλες ομάδες που ακούγεται για στημένα είναι ο Παναθηναϊκός. Ένα με την ξανθη και ένα τώρα, άντε να δούμε πόσα ακόμα θα βγουν στην φόρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που οι παναθηναϊκοί έβγαζαν και γλώσσα το καλοκαίρι και τελικά η μόνη από της μεγάλες ομάδες που ακούγεται για στημένα είναι ο Παναθηναϊκός. Ένα με την ξανθη και ένα τώρα, άντε να δούμε πόσα ακόμα θα βγουν στην φόρα...

Ξεχασες και το περσινο στο Καραισκακη. Κι αυτο στημενο ηταν και παλι μπλεγμενος ο Παναθηναικος. 3 τα ματς ως τωρα λοιπον. Η μονη απτις μεγαλες ομαδες που εχει εμπλακει σε 3 στημενα.

 

Παντως εχει πλακα ενας γαυρος να παραδεχεται εμεσως οτι η ομαδα του δεν ειναι μεγαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που οι παναθηναϊκοί έβγαζαν και γλώσσα το καλοκαίρι και τελικά η μόνη από της μεγάλες ομάδες που ακούγεται για στημένα είναι ο Παναθηναϊκός. Ένα με την ξανθη και ένα τώρα, άντε να δούμε πόσα ακόμα θα βγουν στην φόρα...

Πρέπει να διδάξετε στους Παναθηναϊκούς τη τέχνη "του στήνειν χωρις να συλλαμβάνονται" όπου έχετε διδακτορικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που οι παναθηναϊκοί έβγαζαν και γλώσσα το καλοκαίρι και τελικά η μόνη από της μεγάλες ομάδες που ακούγεται για στημένα είναι ο Παναθηναϊκός. Ένα με την ξανθη και ένα τώρα, άντε να δούμε πόσα ακόμα θα βγουν στην φόρα...

 

Οταν σου λεω οτι εχεις θεμα μου λες διαφορα μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να διδάξετε στους Παναθηναϊκούς τη τέχνη "του στήνειν χωρις να συλλαμβάνονται" όπου έχετε διδακτορικό.

 

Ήταν γαύρος ο Καπετάνιος? Δε νομίζω Τάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχει πλακα ενας γαυρος να παραδεχεται εμεσως οτι η ομαδα του δεν ειναι μεγαλη.

 

η μόνη από της μεγάλες ομάδες που ακούγεται για στημένα είναι ο Παναθηναϊκός.

 

Sorry what?

 

Περίεργα πράγματα... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μεταξυ μας δεν περιμενα να το καταλαβεις κιολας.

 

Σε προκαλώ να μου εξηγήσεις τι ήθελες να πεις. :lol:

 

Anyways ας μην το πάμε επί προσωπικού, για αθλητικά μιλάμε.

Εγώ την αλήθεια είπα παιδιά. Δυο ματσάκια έχουν ακουστεί για στημένα που εμπλέκεται ο ΠΑΟ. Ψέματα είναι?

Και φυσικά για τον ολυμπιακό έχει βγει αυτό που είπε ο Μπεος στον Μαρινακη να προστατεύσει τους Διαιτητές. Δεν αντιλέγω.

Πάντως στημένα ματς να τα ψάχνουν ξένες ομοσπονδίες δεν έχουν βγει για τον Ολυμπιακό. Και αυτό ψέματα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά για τον ολυμπιακό έχει βγει αυτό που είπε ο Μπεος στον Μαρινακη να προστατεύσει τους Διαιτητές. Δεν αντιλέγω.

Μεχρι πριν λιγο ελεγες το αντιθετο.

 

 

Πάντως στημένα ματς να τα ψάχνουν ξένες ομοσπονδίες δεν έχουν βγει για τον Ολυμπιακό. Και αυτό ψέματα είναι?

--------------------->

Εγώ δεν έχω καταλάβει αν τα λέει γιατί τα πιστεύει ή απλά θέλει να προκαλεί

Το αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...