Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μην κάτσουμε για χιλιοστή φορά να αναλύσουμε αν ένα ofside έκρινε ένα πρωτάθλημα που πήρε ο Ολυμπιακός με 13 βαθμούς διαφορά γιατί δεν θα τελειώσουμε ποτέ.

Δηλαδή έλεος, θα κάτσει Φιφα να ασχοληθεί με ένα οφσάιντ? Ήμαρτον...

 

Έστω για ένα, δεν θα κουνηθεί φύλλο (στο ματς εκείνο, υπήρξε εμφανέστατη αλλοίωση αποτελέσματος, ΆΡΑ μιλάμε για τουλάχιστον 2 περιπτώσεις κραυγαλέες!). Ακόμη και για 2 ή και 5, να μην κουνηθεί φύλλο, αλλά αν όμως αυτό γίνεται συστηματικά, τότε κάτι βρωμάει, και είναι υποχρέωση της FIFA (μιας και εντός συνόρων, βλέπουμε τι γίνεται), να δει τι γίνεται εδώ, μιας και οι ομάδες ΜΑΣ, δυσφημούν το άθλημα. Αν κρίνει, πως οι ελληνικές ομάδες που παίρνουν το εισιτήριο για την Ευρώπη, κερδίζουν περισσότερους πόντους, από αρκετά "offside, που έκριναν το πρωτάθλημα", τότε ας ΜΑΣ τιμωρήσει για όσα χρόνια κρίνει. Ή έστω, να σταματήσουν τα πριμ και τα μπόνους, σε όσες ομάδες παίζουν στην Ευρώπη, που αν γίνει κάτι τέτοιο, τότε όλες θα προσπαθούν... να μην βγουν, οπότε και πάμε πάλι στην επιλογή του αποκλεισμού.

 

Όταν έπαιξαν μαζί, είχαν 13 βαθμούς διαφορά :confused: ; Εκτός αν είσαι της άποψης, πως αν κόψεις τα φτερά από κάποιο πουλί, ότι θα συνεχίσει να πετάει :confused: .

 

What? :blink:

 

Κάνε τον συσχετισμό, και θα το βρεις μόνος σου. Δεν θέλω να δώσω χιντ, από τώρα :-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έστω για ένα, δεν θα κουνηθεί φύλλο (στο ματς εκείνο, υπήρξε εμφανέστατη αλλοίωση αποτελέσματος, ΆΡΑ μιλάμε για τουλάχιστον 2 περιπτώσεις κραυγαλέες!). Ακόμη και για 2 ή και 5, να μην κουνηθεί φύλλο, αλλά αν όμως αυτό γίνεται συστηματικά, τότε κάτι βρωμάει, και είναι υποχρέωση της FIFA (μιας και εντός συνόρων, βλέπουμε τι γίνεται), να δει τι γίνεται εδώ, μιας και οι ομάδες ΜΑΣ, δυσφημούν το άθλημα. Αν κρίνει, πως οι ελληνικές ομάδες που παίρνουν το εισιτήριο για την Ευρώπη, κερδίζουν περισσότερους πόντους, από αρκετά "offside, που έκριναν το πρωτάθλημα", τότε ας ΜΑΣ τιμωρήσει για όσα χρόνια κρίνει. Ή έστω, να σταματήσουν τα πριμ και τα μπόνους, σε όσες ομάδες παίζουν στην Ευρώπη, που αν γίνει κάτι τέτοιο, τότε όλες θα προσπαθούν... να μην βγουν, οπότε και πάμε πάλι στην επιλογή του αποκλεισμού.

 

Όταν έπαιξαν μαζί, είχαν 13 βαθμούς διαφορά :confused: ; Εκτός αν είσαι της άποψης, πως αν κόψεις τα φτερά από κάποιο πουλί, ότι θα συνεχίσει να πετάει :confused: .

 

 

Φίλε μου sorry, αλλά όπως σου είπα δεν μπορώ να κάτσω να ασχοληθώ πάλι με την διαιτησία. Πες ότι αποφεύγω να απαντήσω, δεν με απασχολεί. Ειλικρινά την έχω βαρεθεί αυτή την κουβέντα.

 

 

Κάνε τον συσχετισμό, και θα το βρεις μόνος σου. Δεν θέλω να δώσω χιντ, από τώρα :-) .

 

Είναι δυνατόν ρε παιδιά να υποστηρίζεται τον βόλο που μέχρι και Μπεος τους έκραξε, μόνο και μόνο για να φυλάξετε τον κwλ0 σας? Ελεος. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου sorry, αλλά όπως σου είπα δεν μπορώ να κάτσω να ασχοληθώ πάλι με την διαιτησία. Πες ότι αποφεύγω να απαντήσω, δεν με απασχολεί. Ειλικρινά την έχω βαρεθεί αυτή την κουβέντα.

 

Κανένα πρόβλημα. Η ανάλυση των αυτονόητων, με εκνευρίζει αφάνταστα :-) .

 

Είναι δυνατόν ρε παιδιά να υποστηρίζεται τον βόλο που μέχρι και Μπεος τους έκραξε, μόνο και μόνο για να φυλάξετε τον κwλ0 σας? Ελεος. :fear:

 

Εγώ δεν υποστήριξα κανέναν Ολυμπιακό. Αν εσύ νομίζεις πως είμαι με το μέρος του, πλανάσαι πλάνην οικτράν. Εγώ απλά θέλω η εκκαθάριση, να ολοκληρωθεί με επιτυχία. Αλλά με αυτά που βλέπω, πάλι στα ίδια θα επανέλθουμε, και δεν θα εκπλαγώ αν μέσα στις 2 ομάδες που θα "ανέβουν", θα είναι και ο Ολυμπιακός. Αν γινόταν σωστή εκκαθάριση, τότε η Greek-ball (δεν της αρμόζει η ονομασία super league), θα απαρτιζόταν από ομάδες της επαρχίας, ως επί το πλείστον. Αλλά προφανώς, δεν συμφέρει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα καθένας δυστυχώς κοιτάει το ....Βόλο του και ας πάει η Εθνική να κουρευτεί. Αυτό θα πεί Εθνική ομοψυχία.

Έλληνες Νεοέλληνες που λέει και ο Τζίμης Πανούσης! Τσίπα σας έχει μείνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην κάτσουμε για χιλιοστή φορά να αναλύσουμε αν ένα ofside έκρινε ένα πρωτάθλημα που πήρε ο Ολυμπιακός με 13 βαθμούς διαφορά γιατί δεν θα τελειώσουμε ποτέ.

Δηλαδή έλεος, θα κάτσει Φιφα να ασχοληθεί με ένα οφσάιντ? Ήμαρτον...

 

Ενα offside ηταν το φετινο καλοκαιρι. Καλο..μπορεις να πεις καικαλυτερα ανεκδοτα αλλα βαλτα στο σωστο τοπικ.

 

Δεν καταλαβαινω που στηριζεις οτι εγω υποστηριζω την αποψη του βολου. Ωρες ωρες νιθω οτι δεν μιλαω ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω που στηριζεις οτι εγω υποστηριζω την αποψη του βολου. Ωρες ωρες νιθω οτι δεν μιλαω ελληνικα.

 

Έλα ντε. Εγώ ο βλάκας φαντάστηκα ότι οι απόψεις που έχεις για τις αρνητικές πράξεις της ομάδας σου θα είναι ίδιες και με τις άλλες ομάδες. Μωρέ ποιος τους χέζει τους άλλους , την πάρτη μας να κοιτάξουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε. Εγώ ο βλάκας φαντάστηκα ότι οι απόψεις που έχεις για τις αρνητικές πράξεις της ομάδας σου θα είναι ίδιες και με τις άλλες ομάδες. Μωρέ ποιος τους χέζει τους άλλους , την πάρτη μας να κοιτάξουμε...

 

Κοιταξε να δεις στην εθνικη ομαδα παιζουν και παικτες που δεν αγωνιζονται στο σκατοπρωταθλημα μας...γι'αυτο και δεν την πειραζουμε...

Τωρα για τον αν θα βγει ο ολυμπιακος τσου λου για να μου κανει μετα ο μαρινακης τον μαμια χεστηκα..να μην παει ποτε..

Αφου μου βαζεις λογια τα λεω ξεκαθαρα..Ποσο πιο ξεκαθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε. Εγώ ο βλάκας φαντάστηκα ότι οι απόψεις που έχεις για τις αρνητικές πράξεις της ομάδας σου θα είναι ίδιες και με τις άλλες ομάδες. Μωρέ ποιος τους χέζει τους άλλους , την πάρτη μας να κοιτάξουμε...

 

Ο γαυρος κ το αιγαλεω να κερδανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι λάθος να δεχτούν τον Γκέκα πίσω στην Εθνική. Θα είναι άδικο για τους άλλους παίκτες.

 

Πριν από έναν χρόνο περίπου ανακοίνωσα ότι αποχωρώ από την Εθνική Ομάδα. Πιστεύω ότι τα λάθη είναι ανθρώπινα και είναι γενναίο να τα αναγνωρίζεις. Ήρθε ο καιρός να αναγνωρίσω το δικό μου και να ζητήσω συγνώμη πριν απ΄ όλους από τον προπονητή μου και την Ομοσπονδία, μα πάνω απ΄ όλους από τους συμπαίκτες μου.

 

Σήμερα θέλω να απευθυνθώ ειδικά σε αυτούς και να τους πω με ειλικρίνεια ότι δεν έχουν καταφέρει απλώς να φτιάξουν μια καλή και ανταγωνιστική ομάδα. Κυρίως έχουν καταφέρει να φτιάξουν μια οικογένεια.

 

Εγώ, λοιπόν, επιθυμώ να επιστρέψω σε αυτή την οικογένεια, αφήνοντας πίσω τα λάθη που έκανα. Έχω υπηρετήσει την Εθνική Ομάδα με όλες τις δυνάμεις μου και το ίδιο σκοπεύω να κάνω σε περίπτωση που κριθώ αναγκαίος από τον προπονητή μου στο αμέσως προσεχές ή στο απώτερο μέλλον

 

 

Τα λάθη και τα γούστα πληρώνονται Φάνη. Γι' αυτό πρέπει να κάνουν δεκτή την συγνώμη σου αλλά να μην σε καλέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή έστω να σε καλεσουν μετα το Euro

Τωρα καταλαβε το Φανηγκεκα το λαθος του? Που βολοδερνει Β Γερμανιας και που η Εθνικη ειναι φαβορι για προκριση στο Euro?

Αν ειχε σωθει η Αιντραχτ και η Εθνικη ειχε χασει απο το Ισραηλ και την Κροατια, θα ειχε "αναγνωρισει" το λαθος του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο Βλαξ ο Κατσούρ τον δέχτηκε πίσω.

 

Χαχαχαχα...

Ακριβως αυτο ...

 

Δε παει καλα εκει που παιζει και τον κραζουν και τωρα ψαχνει ομαδα μεσω της εθνικης ...

Καλος μλκς ειναι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...