Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήθελα να περάσει η Βίσλα. 7~8 φορές έχει αποκλειστεί η έρμη.

 

 

 

Α, ναι ρε συ!

 

Με μία φάση έβαλε ένα γκολ το οποίο γκαντέμιασε προηγουμένως ο βαζελοΝιόπλιας. 5-1 έπρεπε να είναι το παιχνίδι με τις φάσεις που έχασε το ΑΠΟΕΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγω φωναξα στο τριτο γκολ απο τη χαρα μου και δεν ειμαι ΑΠΟΕΛ και ουτε καν βλεπω κυπριακο πρωταθλημα.

Πειραζει ?

 

Αν έκανες μετάδοση για κάποιο κανάλι ναι, πειράζει.

 

Οπαδός/φίλαθλος του ΑΠΟΕΛ είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία φάση έβαλε ένα γκολ το οποίο γκαντέμιασε προηγουμένως ο βαζελοΝιόπλιας. 5-1 έπρεπε να είναι το παιχνίδι με τις φάσεις που έχασε το ΑΠΟΕΛ.

 

Στο πρώτο μισό το είχαν ψοφήσει οι του ΑΠΟΕΛ. Θα έμπαινε ο κόσμος να το βάλει. Γκολ μετά το 2~0 δεν υπήρχε περίπτωση να μην φάει η ΑΠΟΕΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωδιε, τι γινεται εκει με την αποφαση??

Πανηγυρίζουν οι Νικιώτες, τα σπάνε οι Βολιώτες. Βίοι παράλληλοι. Ζημιές σε καταστήματα και καίγονται οι κεντρικοί δρόμοι με τους κάδους. Κάτι έλεγαν κ για αποκλεισμό της εθνικής, αλλά δεν το βλέπω. Η αστυνομική δύναμη ενισχύεται με μονάδες από Λάρισα και Καρδίτσα. Μία βδομάδα υπόθεση είναι, μετά θα τους περάσει. Ντάξει ίδιες μλκίες με τις γριάς κάνουν. Μακάρι να μείνει ως έχει η ομάδα και σε 3 χρόνια θα είναι πάλι Superleague, γιατί τέτοια μπάλα από επαρχιακή ομάδα δύσκολα θα ξαναδούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουδετερη μεταδοση οχι ας μη κανει, ισα ισα καλα κανει και γουσταρει που περναει μια Κυπριακη ομαδα στο Τσαμπιονς Λιγκ και μπραβο του. Ομως τα καραγκιοζιλικια on air παντα ηταν σπαστικα. Ο τυπος τεντωνε το κυκλωμα του μικροφωνου να πουμε απτις φωνες, τι αλλο χρειαζεται πλεον?!

 

Στο πρώτο μισό το είχαν ψοφήσει οι του ΑΠΟΕΛ. Θα έμπαινε ο κόσμος να το βάλει. Γκολ μετά το 2~0 δεν υπήρχε περίπτωση να μην φάει η ΑΠΟΕΛ.

Ισχυει. Κανανε το 2-0 και δεσανε το γαιδαρο τους και στηθηκαν ταμπουρι. Η πλακα ηταν οτι το ταμπουρι τους ηταν και αναρχο εντελως, δηλαδη οι μεν επιθετικοι/μεσοεπιθετικοι ψευτοπιεζαν ψηλα και η υπολοιποη ομαδα περιμενε την Βισλα πισω. Κι εγω μολις ειδα πως μαζευτηκαν σκεφτηκα οτι ελεγε ο Νιοπλιας, δηλαδη οτι "θα ειναι κριμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ θα πρεπει να κανει ουδετερη μεταδοση ?

Δε συμφωνω.

 

Όχι βεβαία. Δεν με ενοχλεί καθόλου να χαίρεται κάποιος όταν κερδίζει η ομάδα του. Ούτε όταν δείχνει ξεκάθαρα ποιος προτιμά να κερδίσει.

 

Η κραυγή που έβγαλε ο ήταν ηλίθια/αντιαισθητική/χαζή καθαρό θέατρο σκιών κ.τ.λ.

 

Με ενοχλεί αφάνταστα και το άλλο που κάνουν διάφοροι παρουσιαστές. Όταν κάτι λάθος είναι υπέρ της ομάδας που προτιμούν κάνουν κο κο κο, άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν παίζει Παναθηναϊκός/Εθνική Ελλάδος, αδιάφορο μου είναι ποιος θα κερδίσει, σε οποιοδήποτε παιχνίδι. Τυχαία (ρίχνω νόμισμα μαζί με τον διαιτητή) στην αρχή κάθε αγώνα διαλέγω μία ομάδα και βλέπω το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον ΑΠΟΕΛ.

Απορώ με μερικούς απο εσά που ψάχνουν να βρούν ψεγάδια. Αν παίξει ο ΑΠΟΕΛ στο Ελληνικό πρωτάθλημα τότε το έχει μαρς αρκεί να γκρεμιστούν οι παράγκες.

Με τις Ελληνικές ομάδες (Ελλαδικές) πονέσανε πιά τα μάτια μας. Απόψε είδαμε μπάλα τουλάχιστον. Μπράβο και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον ΑΠΟΕΛ.

Απορώ με μερικούς απο εσά που ψάχνουν να βρούν ψεγάδια. Αν παίξει ο ΑΠΟΕΛ στο Ελληνικό πρωτάθλημα τότε το έχει μαρς αρκεί να γκρεμιστούν οι παράγκες.

Με τις Ελληνικές ομάδες (Ελλαδικές) πονέσανε πιά τα μάτια μας. Απόψε είδαμε μπάλα τουλάχιστον. Μπράβο και πάλι.

 

πω ρε φιλε μου geovard, το εχω παρατηρησει και σε αλλα ποστ σου, καθε σου φραση στον αθλητισμο τελειωνει με το "να γκρεμιστουν οι παραγκες".. chill out man θα σε φαει αυτο το πραμα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε φιλε μου geovard, το εχω παρατηρησει και σε αλλα ποστ σου, καθε σου φραση στον αθλητισμο τελειωνει με το "να γκρεμιστουν οι παραγκες".. chill out man θα σε φαει αυτο το πραμα :(

Γιατί τσιμπιέσαι εσύ? Γιατί ενοχλείσαι? Εσύ είσαι καθαρός και παίρνεις βραβεία φερ πλέυ.Γιατί ανησυχείς?Αντί να συμφωνήσεις μαζί μου γιά κάθαρση στο ποδόσφαιρο που δεν έχει γίνει ακόμη, κάνεις σαν να έπεσες από τα σύννεφα. Με αυτή τη λογική η Ελλάδα θα είναι πάντα πάτος. Το θέλεις?

Λέω ψέματα?Αν λέω τότε θα σταθώ να με λιθοβολήσετε!

Τελικά έπεσαν Βόλος και Καβάλα? Ξέρει κανείς να μου πεί με σιγουριά?Ρε που ζείς εσύ?

 

Και αφού με παρατηρείς πόσα μηνύματα έχω γράψει το τελευταίο χρόνο στο Ινσόμνια? Έχω αραιώσει πιά.

Πήρα ..σύνταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανηγυρίζουν οι Νικιώτες, τα σπάνε οι Βολιώτες. Βίοι παράλληλοι. Ζημιές σε καταστήματα και καίγονται οι κεντρικοί δρόμοι με τους κάδους. Κάτι έλεγαν κ για αποκλεισμό της εθνικής, αλλά δεν το βλέπω. Η αστυνομική δύναμη ενισχύεται με μονάδες από Λάρισα και Καρδίτσα. Μία βδομάδα υπόθεση είναι, μετά θα τους περάσει. Ντάξει ίδιες μλκίες με τις γριάς κάνουν. Μακάρι να μείνει ως έχει η ομάδα και σε 3 χρόνια θα είναι πάλι Superleague, γιατί τέτοια μπάλα από επαρχιακή ομάδα δύσκολα θα ξαναδούμε.

 

Και να μείνουν εκτός από Ζαραδούκα και Γιακούποβιτς ομάδα Γ εθνικής είναι.Με το ζόρι θα βρίσκονται στην μέση της βαθμολογίας εκεί.Σιγά μην έχει τόση υπομονή ο Μπέος να περιμένει 4 χρόνια.Θα πάει σε καμμία άλλη ομάδα να μαζέψει 6 αραπάκια και κωλομπαράδες να τα ταίζει από το πρωί ως το βράδυ ντόπα άμα βγεί από τη φυλακή.Μακάρι βασικά να μείνει έτσι η ομάδα και να μην πάνε οι άλλοι να πάρουνε σαν τα ζώα παίχτες γιατί θα έχουμε μαζικό φαινόμενο Ενσαλίβα(πάλι επί Μπέου.Τυχαίο; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...