Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανικός σε ποδοσφαιρικό αγώνα στο Μέξικο κάποιος άρχισε να πυροβολεί η συνέχεια στο video.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-MwOFyBiXbk&feature=player_embedded#!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν δυναμει δολοφονοι υπαρχουν και εδω, και οχι μονο οπαδοι. Μπορει να μαστε και χειροτεροι βασικα. Μη μας κανει εντυπωση ενας τρελος στο Μεξικο. Εδω ειναι οργανωμενα τα πραγματα, να μη θυμιζω τα των συνδεσμων που εχουν οπλοστασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πυροβολισμοί ήταν έξω από το γήπεδο, σε ένα αστυνομικό τμήμα. Δεν τραυματίστηκε κανείς. Πάντως φοβερό σπριντ οι παίκτες προς τα αποδυτήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ πως ο δράστης το είχε παίξει άσσο στο ημίχρονο; :rolleyes:

 

Πάντως απίστευτο WTF το πως έτρεχαν όλοι οι οπαδοί μέσα στο γήπεδο χωρίς να ξέρουν που βρίσκεται ο δράστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παίζεται fm, τρομάζετε όπως και εγώ όταν γίνονται στην πραγματικότητα οι μεταγραφές που κάνετε στο παιχνίδι; Έχει συμβεί πολλάκις btw...

 

Παράλληλα, στο τέλος του φτάνει το σίριαλ Ακουιλάνι, καθώς ο Ιταλός διεθνής μέσος μέχρι την Πέμπτη αναμένεται να φορέσει τη φανέλα της Μίλαν. Ο παίκτης δίνεται δανεικός, ενώ θα υπάρχει και buy out που θα ανέρχεται περίπου στα 8 εκατομμύρια λίρες.

 

link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παίζεται fm, τρομάζετε όπως και εγώ όταν γίνονται στην πραγματικότητα οι μεταγραφές που κάνετε στο παιχνίδι; Έχει συμβεί πολλάκις btw...

 

Χμμ... Πιο πολύ γουστάρω, παρά τρομάζω.

 

Μου έχει συμβεί πάντως κι εμένα αρκετές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είχε προβλέψει το euro της εθνικής. Τι να λέμε τώρα. :P

Από την άλλη βέβαια το 2011 πήγε για προπονητής στους u21 ο Αλεφαντος. :lol:

χαχαχα ναι επισης το κλασικο στο 2010 η 2011 ηταν οτι το 2020 ανελαμβανε προπονητης του παναθηναικου ο ρεχαγκελ

τρομερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παίζεται fm, τρομάζετε όπως και εγώ όταν γίνονται στην πραγματικότητα οι μεταγραφές που κάνετε στο παιχνίδι; Έχει συμβεί πολλάκις btw...

 

 

 

link

 

Μεχρι το 2006 που επαιζα φανταικα, είχα πετυχει πολλες μεταγραφες.. Οι πιο παραξενες ήταν ο Eddie Johnson και ο Adu που ειχα φέρει στον Αρη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...