Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι άλλο γκολ με σουτ ραμπόνα από τον Ουρμπάνο

 

http://www.youtube.com/watch?v=7V4Wd8CWrzs

 

Χαχαχα...

Δειτε εδω πανηγυρισμο ο τυπος...

ωραίος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως γιατί πάλι θα νταντευω 6-7 παλικαράδες που θα μαζέψει ο άντρας μου για να χαζεύουν νοβα. Και μου πετάει και την ατάκα :" Ρε αγάπη με την πρωταθλητρια ευρώπης του '10 παίζουμε, δε χάνεται τέτοιο ματσ" τι να πω????υπομονή. Και τώρα που μου είπε ότι πήρε και όλα τα παιχνίδια του Ολυμπιακού με βλέπω στους δικηγόρουσ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως γιατί πάλι θα νταντευω 6-7 παλικαράδες που θα μαζέψει ο άντρας μου για να χαζεύουν νοβα. Και μου πετάει και την ατάκα :" Ρε αγάπη με την πρωταθλητρια ευρώπης του '10 παίζουμε, δε χάνεται τέτοιο ματσ" τι να πω????υπομονή. Και τώρα που μου είπε ότι πήρε και όλα τα παιχνίδια του Ολυμπιακού με βλέπω στους δικηγόρουσ!!!

:lol: :lol:

ωραίο το ματσάκι με την ιντερ, κανε μια προσπάθεια να το δεις. εγώ ανήκω στους παλικαράδες γιατί δεν έχω βάλει νοβα αλλα αφού όλη η λιγκα πήγε στη νοβα, δεν έχω και άλλη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πότε ανοιξε? :fear:

Στα τσακιδια!!

Ε ναι γιαυτο κλαιω. Σαν να βγει η Μπεζαντακου και να δηλωσει: Για μενα εκλεισε το κεφαλαιο "Εθνικη Λυρικη Σκηνη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προφορική συμφωνία ήρθαν Ίντερ και Ανζί για τη μεταγραφή του Σαμουέλ Ετό, όπως μεταδίδουν ιταλικά και ρωσικά ΜΜΕ. Οι «νερατζούρι» θα λάβουν 25 εκατ. ευρώ συν άλλα 4 εκατ. ευρώ σαν μπόνους επίτευξης στόχων, ενώ ο παίκτης θα υπογράψει για τρία ή τέσσερα χρόνια έναντι 20 εκατ. ευρώ ετησίως. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...