Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πέσει ο Γαύρος του Πειραιά θα ψάχνεις να δείς αγώνα της SL σε κανένα τοπικό κανάλι της περιοχής σου, αφού κανένας δεν θα αγοράζει τα δικαιώματα για ένα απαξιωμένο πρωτάθλημα χωρίς Ολυμπιακό ;)

 

Αλλά ξέχασα, να πέσει ο Ολυμπιακός μπάς και πάρουμε κανένα πρωτάθλημα γιατί με Τότσε και Κουϊνσι.. δεν...

Ενω τωρα κοσμοσυρροη κανει ο κοσμος εξω απο τα μαγαζια της ΝΟΒΑ

Δεν προλαβαινουν να φευγουν συνδρομες

Το BSKYB παρατησε την Πριμιερ και δειχνει SL

 

 

Παντως take your time και σκεψου λιγο τι εγραψες...το επιχειρημα σου απεναντι στη γνωμη μου οτι πρεπει να πεσει ο Ολυμπιακος ειναι οτι δεν πρεπει να πεσει γιατι κανεις δεν θα θελει να δει πρωταθλημα χωρις Ολυμπιακο? Seriously? Αυτο ειναι σοβαρα το επιχειρημα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυτο ειναι μεγαλο σωτο

Το πρωταθλημα θα ξεβρωμισει αν πεσει ο Γαυρος του Πειραια

 

Πολύ ευχαρίστως. Χέρι, χέρι όμως με την ομάδα σου η οποία είναι κατηγορούμενη για στήσιμο εις βάρος της (Ξάνθη -ΠΑΟ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλεις να δείς πρωτάθλημα χωρίς Ολυμπιακό; OK, ας πέσει όμως με αποδείξεις.

 

Πρώτα όμως πρέπει να πέσει ο ΠΑΟ (συνομιλίες Πατέρα, λουλούδια, ψηλός Σισσέ), στοιχηματισμός Τράκη στην Ασία για το στημένο Ξάνθη-ΠΑΟ. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πεσει ο ΠΑΟ οταν δεν εχει κατηγορηθει ο προεδρος του - εστω ο πρωην - για τιποτα απο τον Εισαγγελεα?

Δεν Νομιζω Τακη

 

Να πεσουν ομαδες των οποιων οι προεδροι εχουν δεχθει διωξεις

 

Για το δε Ξανθη-Παναθηναικος, last time I checked

 

α. Ο Παναθηναικος εχασε αρα τι ειδους ευνοια ειχε?

β. Δεν κατηγορηθηκε κανενας επισημος εκπροσωπος του Παναθηναικου (και αρα ο συλλογος) διοτι απλα δεν προεκυψε απο πουθενα στησιμο εν γνωση του σωματειο. Αν ο "γιος παραγοντα" εχει κολληταρι Νοτιοαφρικανο σεντερ μπακ που εκανε 2 γκαφες στο ματς, για αυτο δεν ευθυνεται ο συλλογος αφου δεν υπαρχει εκπροσωπος του εμπλεκομενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

α. Ο Παναθηναικος εχασε αρα τι ειδους ευνοια ειχε?

β. Δεν κατηγορηθηκε κανενας επισημος εκπροσωπος του Παναθηναικου (και αρα ο συλλογος) διοτι απλα δεν προεκυψε απο πουθενα στησιμο εν γνωση του σωματειο. Αν ο "γιος παραγοντα" εχει κολληταρι Νοτιοαφρικανο σεντερ μπακ που εκανε 2 γκαφες στο ματς, για αυτο δεν ευθυνεται ο συλλογος αφου δεν υπαρχει εκπροσωπος του εμπλεκομενος

 

α.Μα ποιος είπε ότι στήθηκε για νίκη του ΠΑΟ? Για ήττα στήθηκε και ο άλλος πήγε και έβγαλε εκατομμύρια. Εσύ νομίζεις ότι τα ματς στήνονται για να κερδίζει η ομάδα σου και να χαίρεσαι? Για το στοίχημα γίνονται όλα.

β. Τώρα κάνεις το ίδιο λάθος που κατηγορείς για τους άλλους. Σαν να λες "Τι φταίει ο βόλος αν ο Μπεος έστηνε ματς?"

 

Τέλος πάντων, αυτό το στημένο έχει γίνει αβαβα από τους πάντες, οπότε ότι και να λέμε είναι δώρο άδωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πεσει ο ΠΑΟ οταν δεν εχει κατηγορηθει ο προεδρος του - εστω ο πρωην - για τιποτα απο τον Εισαγγελεα?

Δεν Νομιζω Τακη

 

Συνεπώς με το παραπάνω δηλώνεις ότι έχεις εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη. Δεν κλήθηκε, άρα αθώος ο χοντρός. Δεκτόν.

 

Αν απαλλαγεί ο Μαρινάκης από τις κατηγορίες, θα το δεχτείς ή θα μας λες

για τη διεφθαρμένη ελληνική δικαιοσύνη;

 

PS Το ότι έχασε ο ΠΑΟ στην Ξάνθη με στήσιμο παίχτη σου, δεν μου δίνει εμένα πίσω τα χαμένα λεφτά μου, που τα είχα δώσει στο διπλό. Στην τελική το συγκεκριμένο ματς ήταν η αφορμή για να μπει η ΠΕΚ στην ΠΑΕ Παο. Μόνος σου ανέφερες ότι η UEFA κινείται βάσει ενδείξεων και όχι απαραιτήτως αποδείξεων.

 

Στο σπίτι του κρεμασμένου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η απάντησή σας στο ότι ο πρόεδρος σας έχει στημένο το πρωτάθλημα είναι ότι ένας παναθηναικός(?) έβγαλε 15 μύρια στερώντας από εμάς την κούπα?

 

Εσείς πανηγυρίσατε δυο πρωταθλήματα, εγώ κανένα και τα συγκρίνουμε? Μας χρωστάγανε μας πήραν και τον γάιδαρο?

Ποτς γένεν αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η απάντησή σας στο ότι ο πρόεδρος σας έχει στημένο το πρωτάθλημα είναι ότι ένας παναθηναικός(?) έβγαλε 15 μύρια στερώντας από εμάς την κούπα?

 

Εσείς πανηγυρίσατε δυο πρωταθλήματα, εγώ κανένα και τα συγκρίνουμε? Μας χρωστάγανε μας πήραν και τον γάιδαρο?

Ποτς γένεν αυτό?

Αυτή η παράγκα είχε ως στόχο κυρίως το χρήμα, όχι να βγάλει πρωταθλητή. Και σε αυτό το παιχνίδι παράνομου κέρδους είναι μπλεγμένοι τόσο ο κανακάρης όσο και παίχτης του ΠΑΟ. Υπάρχει επίσημη καταγγελία, είχε διαταχθεί έρευνα, δε ξέρω τι σκατά θα γίνει τελικά αλλά μη μας δουλεύετε κι όλας.

 

Εισαγγελέας για τον γιο του παράγοντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η παράγκα είχε ως στόχο κυρίως το χρήμα, όχι να βγάλει πρωταθλητή.

Ναι, φανηκε στο ντερμπι στο Καραισκακη αυτο. Και στις κασετες μετα απο το ντερμπι. Aπο σποντα βγηκε ο ΟΣΦΠ πρωταθλητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η παράγκα είχε ως στόχο κυρίως το χρήμα, όχι να βγάλει πρωταθλητή. Και σε αυτό το παιχνίδι παράνομου κέρδους είναι μπλεγμένοι τόσο ο κανακάρης όσο και παίχτης του ΠΑΟ. Υπάρχει επίσημη καταγγελία, είχε διαταχθεί έρευνα, δε ξέρω τι σκατά θα γίνει τελικά αλλά μη μας δουλεύετε κι όλας.

 

Εισαγγελέας για τον γιο του παράγοντα!

 

Σου λέω μόνος μου ότι είναι ένοχοι!

Και σε ρωτάω, στήνουν το παιχνίδι ένας άνθρωπος που δεν συνδέεται με την παε και ένας παίκτης. Αυτοί παίρνουνε τα φράγκα και ο Παναθηναικός χάνει το πρωτάθλημα.

Με ποιο σκεπτικό ακριβώς κατηγορείται ο Παναθηναικός?

 

Ο νασίφ ήθελε να κάνει την καλή. Φταίει ο Παναθηναικός?

Ο κανακάρης ήθελε να κάνει τον καμπόσο στον πατέρα του και να καταφέρει αμέσως ότι δεν έκανε εκείνος σε δεκαετίες. Φταίει ο Παναθηναικός?

 

Δηλαδή κοροιδευόμαστε μεταξύ μας τώρα ε...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η απάντησή σας στο ότι ο πρόεδρος σας έχει στημένο το πρωτάθλημα είναι ότι ένας παναθηναικός(?) έβγαλε 15 μύρια στερώντας από εμάς την κούπα?

 

Εσείς πανηγυρίσατε δυο πρωταθλήματα, εγώ κανένα και τα συγκρίνουμε? Μας χρωστάγανε μας πήραν και τον γάιδαρο?

Ποτς γένεν αυτό?

 

Όπως έγινε και στην περίπτωση του Βόλου, όπου ο Μπέος είχε ποντάρει σε ήττα του Βόλου ( δηλαδή της ομάδας του) και του χάλασε το στοίχημα ο Μόνχε που πήγε και το κάρφωσε. Αποτέλεσμα: μία ξεγυρισμένη σφαλιάρα στα αποδυτήρια του Αχιλλέα στον Μόνχε και παραίτηση του Τσιώλη.

 

Slimdata ψάξου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπέος ο πρόεδρος και μεγαλομέτοχος του βόλου ε...?

 

Γιατί ο κανακάρης ούτε πρόεδρος, ούτε μεγαλομέτοχος, ούτε μικρομέτοχος ήταν...

Για την ακρίβεια, είναι η τελευταία τρύπα του κλαρίνου...

 

Ποιος να ψαχτεί είπες...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπέος ο πρόεδρος και μεγαλομέτοχος του βόλου ε...?

 

Γιατί ο κανακάρης ούτε πρόεδρος, ούτε μεγαλομέτοχος, ούτε μικρομέτοχος ήταν...

Για την ακρίβεια, είναι η τελευταία τρύπα του κλαρίνου...

 

Ποιος να ψαχτεί είπες...?

 

http://www.youtube.com/watch?v=ekbSErKGz68

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...