Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η nova το εδειχνε

Είσαι σίγουρος? Γιατί θυμάμαι που το έβλεπα σπίτι μου και δεν είχα NOVA ποτέ! τέσπα....δεν μάθαμε ποτέ αν πέρασε όποιος και να το έδειχνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H Μπεσικτας κερδιζει το βραβειο "Υπερτατη Παπαρια και Επιδειξη Πλουτισμου της Χρονιας"

 

Τωρα θα τα παει η Εφες και θα φερει τον ΛεΜπρον για 10 μερες και θα απαντησει η Χιμκι με

Ουειντ-Ντουαιτ Χαουαρντο για 2 ματς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην το βλεπεις αρνητικα

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ανα μηνα θα τον πληρωνανε. Αλλιως κινδυνευαν να τους παρει παρα πολλα για 3 μηνες (γιατι ΠΡΟΦΑΝΩΣ ο Ντερον Γουιλιαμς θα εβαζε τετοιο ορο, αλλωστε εχει συμβολαιο)

Επισης, τα λεφτα δεν ειναι πολλα, 200χιλ τον μηνα=2,4 τον χρονο=ο Σπανουλης

Οι τυποι δεν παιζουν καν Ευρολιγκα οποτε δεν εχουν προγραμματισμο 8μηνου

 

Θελαν να κανουν ντορο, ειναι σαν να σκασανε 600-800 χιλιαρικα για "διαφημιση"

Και λεφτα για να παρουν αλλους παικτες εχουν και ολα κομπλε, μια χαρα τους βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα δείτε είναι απλά απίστευτο! Η κάμερα έπιασε τον Πίτερ Κράουτς να κάνει μετάδοση στον τελικό του μουντιάλ σε γκολ που πετυχαίνει ο ίδιος!

Ο Άγγλος επιθετικός την ώρα που βρίσκεται στο γυμναστήριο και κάνει ποδήλατο, σηκώνεται και αρχίζει να μιλά, προφανώς σε κάποιον καθρέφτη:

 

"Τελικός παγκοσμίου κυπέλλου. Ο Κράουτς είναι στο δεύτερο δοκάρι, πηδάει σαν σολωμός, τι συναίσθημα, Κράουτς! Τι γκολ"!

 

Η φάση δεν τελείωσε εκεί αφού ο πανύψηλος φορ δοκίμασε έναν από τους ρομποτικούς πανηγυρισμούς του, μετά το γκολ που έβαλε στον... τελικό του μουντιάλ!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uZB4StBaHRU&feature=player_embedded

 

 

 

Xαχαχαχαχα ..

Ψυχακιας ...grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Xαχαχαχαχα ..

Ψυχακιας ...grin.png

 

Σιγά βρε, όχι και ψυχάκιας. Αυτό το έχω κάνει εγώ που δεν είμαι και ποδοσφαιριστής. :P Είναι όμορφο να σκέφτεσαι ότι μέχρι και ο Μέσι πιθανόν να ονειρεύεται κάτι τέτοιο.

 

Βέβαια... εδώ που τα λέμε δεν έχω και τόση διαφορά με τον Μέσι. Κανένας από τους δυο μας δεν έχει πετύχει το στόχο του: να σκοράρει στον τελικό του Μουντιάλ χαρίζοντας το παγκόσμιο κύπελλο στην πατρίδα του.

 

Όχι, αλήθεια το λέω, δεν είμαι ψυχάκιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε εδω τον είχαν ρωτήσει τι θα ήταν,αν δεν είχε γίνει ποδοσφαιριστής και ο θεός απάντησε "Εάν δεν είχα γίνει ποδοσφαιριστής, σήμερα θα ήμουν ακόμη παρθένος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε εδω τον είχαν ρωτήσει τι θα ήταν,αν δεν είχε γίνει ποδοσφαιριστής και ο θεός απάντησε "Εάν δεν είχα γίνει ποδοσφαιριστής, σήμερα θα ήμουν ακόμη παρθένος"

 

γιατι, ψεματα ειναι?? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λεγαμε αποφασιστηκε αρση της απαγορευσης εξοδου για τον Αβρααμ και τον Μαρινακη.Αυτη ειναι η συνταγματικα ανεξαρτητη ελληνικη δικαιοσυνη.Και περιμενουν καποιοι απο την στημενη εισαγγελεα που απο μικρη την προωθουν στο συστημα να βαλει το μαχαιρι στο κοκκαλο.Σαπιλα παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λεγαμε αποφασιστηκε αρση της απαγορευσης εξοδου για τον Αβρααμ και τον Μαρινακη.Αυτη ειναι η συνταγματικα ανεξαρτητη ελληνικη δικαιοσυνη.Και περιμενουν καποιοι απο την στημενη εισαγγελεα που απο μικρη την προωθουν στο συστημα να βαλει το μαχαιρι στο κοκκαλο.Σαπιλα παντου.

 

Για να μην παραπληροφορούμε τον κόσμο και δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις, η απαγόρευση που είχε δοθεί στον Παπαδόπουλο(και σε άλλους) ήταν προσωρινή και σήμερα έληξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παραπληροφορούμε τον κόσμο και δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις, η απαγόρευση που είχε δοθεί στον Παπαδόπουλο(και σε άλλους) ήταν προσωρινή και σήμερα έληξε.

Αποδεκτό έγινε το αίτημα όλων όσων είχε απαγορευτεί η έξοδος από τη χώρα και το όνομά τους είχε εμπλακεί με τα "στημένα" παιχνίδια.

 

Δεν νομίζω να λέει οτι έληξε..... Και δεν νομίζω και να λήγουν, γάλα είναι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...