Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε είπε ο Πιλάφιος ότι δεν θα πέσει καμία μεγάλη ομάδα;

 

To ειχε πει στο Σκαι αλλα προχτες δηλωσε οτι παρεξηγηθηκαν οι δηλωσεις του και αλλα εννοουσε.Μια ζωη στην Ελλαδα παρεξηγουνται τα λεγομενα τους.

Η Τουρκια πλεον ειναι σε ολα τα επιπεδα χιλια ετη φωτος μπροστα.Ισχυρη οικονομια, τρελη αναπτυξη, διαρκης αυξηση μισθων,επαναπατρισμος ανθρωπων και κεφαλαιων, ξεσκαρταρισμα και στο ποδοσφαιρο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε είπε ο Πιλάφιος ότι δεν θα πέσει καμία μεγάλη ομάδα;

Στο "ΣΚΑΙ ΘΕΜΑ", εκεινη τη βδομαδα που ειχαν συνεχεια εκπομπη

Ειχε πει "Δεν νομιζω οτι θα πεσει μεγαλη ομαδα της Σουπερλιγκα"

Η "διορθωση" στην εκπομπη του Θωμαιδη ηταν μουφα οτι εννοουσε "χωρις στοιχεια"

Αφενος γιατι ειναι το προφανες (οποτε τι? Ζητησε κανεις να πεσει χωρις στοιχεια) και το σημαντικο, γιατι στην εκπομπη του ΣΚΑΙ ουδεποτε προσθεσε αυτη τη σημειωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Τούρκοι μέσα σε χρόνο 0 έχωσαν τους πάντες μέσα επειδή είχαν ενδείξεις ότι έστησαν ματς.Και τους λέγαμε τριτοκοσμικούς και υποανάπτυκτους.

 

φαίνεται ποιοι είναι τριτοκοσμικοί.

 

 

Και σου βγαίνει σήμερα η sporgay να λέει ποιος να τον φτάσει.Ε ναι στην πουστιά και την κλεψιά κανείς δεν τον φτάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε πλάκα γιατί μερικοί αυτοπαινεύονται πως είμαστε η Ελβετία των Βαλκανίων. :lol: :lol: :lol:

 

 

Ενώ οι Τούρκοι τους τσουβάλιασαν όλους με την μια,

 

video.

http://webtv.hurriyet.com.tr/4/18928/0/1/aziz-yildirim-haric-hepsi-adliyede.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου βγαίνει σήμερα η sporgay να λέει ποιος να τον φτάσει.

Αν κατάλαβα καλά τον τίτλο, το λέει επειδή ο Ολυμπιακός "έχει περρίσευμα από παίκτες" ενώ οι άλλοι ψάχνουν. Τι λες βρε παιδί μου; Το ότι έχει τον Επστάιν, τον Γιάννη Παπαδόπουλο, τον Σοϊλέδη (Τζόλε της Ρούμελης), τον Σουμπίνιο, τον Νέμεθ και χρυσοπληρώνει Ντιόγο και Λεονάρντο είναι τεράστιο πλεονέκτημα... Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο ας πουμε δικαιωνει τα παντα?

Παμε παλι πισω στην εποχη του "καντε ομαδα και μετα μιλατε για διαιτησια"?

Θα μου πεις, γιατι, ποτε φυγαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά τον τίτλο, το λέει επειδή ο Ολυμπιακός "έχει περρίσευμα από παίκτες" ενώ οι άλλοι ψάχνουν. Τι λες βρε παιδί μου; Το ότι έχει τον Επστάιν, τον Γιάννη Παπαδόπουλο, τον Σοϊλέδη (Τζόλε της Ρούμελης), τον Σουμπίνιο, τον Νέμεθ και χρυσοπληρώνει Ντιόγο και Λεονάρντο είναι τεράστιο πλεονέκτημα... Έλεος!

 

Δεν θέλει και πολύ μυαλό να καταλάβεις τι εννοεί. Ο Ολυμπιακός κραταεί τους καλούς του παίχτες και κάνει και μεταγραφές όταν οι άλλοι ακόμα ψάχνουν πως θα ξεπουλήσουν τους καλύτερους τους μπας και βγάλουν κανένα φράγκο...

Θα έχει πολύ ενδιαφέρον το πρωτάθλημα του χρόνου. Προβλέπω να το παίρνει από Ιανουάριο. Βέβαια η διαιτησία θα φταίει πάλι αλλά λέμε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο "ΣΚΑΙ ΘΕΜΑ", εκεινη τη βδομαδα που ειχαν συνεχεια εκπομπη

Ειχε πει "Δεν νομιζω οτι θα πεσει μεγαλη ομαδα της Σουπερλιγκα"

Η "διορθωση" στην εκπομπη του Θωμαιδη ηταν μουφα οτι εννοουσε "χωρις στοιχεια"

Αφενος γιατι ειναι το προφανες (οποτε τι? Ζητησε κανεις να πεσει χωρις στοιχεια) και το σημαντικο, γιατι στην εκπομπη του ΣΚΑΙ ουδεποτε προσθεσε αυτη τη σημειωση

 

Αν έχεις τη φωλιά σου χεσμένη, έτσι είναι αυτά. Ξεχνάς, ξαναθυμάσαι κλπ.

 

Και μετά ψάχνουμε να βρούμε ποιος είναι ο παραγκάρχης. Μα ο ψηλός φυσικά. Περσι μπουγάδες με τον Πατέρα και τον Αγαπούλα, φέτος με τον Μαρινάκη και τον Μπέο, καλά το έπαιζε το δίπορτο ο ψηλός.

 

Το οποιο ας πουμε δικαιωνει τα παντα?

Παμε παλι πισω στην εποχη του "καντε ομαδα και μετα μιλατε για διαιτησια"?

Θα μου πεις, γιατι, ποτε φυγαμε?

 

Που κολλάει αυτό? Εγώ για το πρωτοσέλιδο μίλησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια η διαιτησία θα φταίει πάλι αλλά λέμε τώρα...

Αν δεν καταλαβες, ο σκοπος του Χελακη, ειναι αυτο ακριβως που λες.

Να προεξοφλησει απο τωρα πως ό,τι και να γινει ΔΕΝ θα φταιει η διαιτησια.

 

 

Που κολλάει αυτό? Εγώ για το πρωτοσέλιδο μίλησα.

Το πρωτοσελιδο ειναι ακυρο

Χωρις εικονα των ομάδων, Ιουλη μηνα, σε εποχη που γινεται χαμος

Και να στο πω και αλλιως? Ρε Χελακη, οντως, που να τον φτασουν ο Εορδαικος και ο ΟΦΗ στην Β Εθνικη του χρονου τον Ολυμπιακο?

 

Ειναι δυνατον εν μεσω σκανδαλων για στημενα και χωρις εικονα των ομαδων αφου δεν εχουν καλα-καλα ξεκινησει προετοιμασια, να θες σοβαρα να πιστεψω οτι το 1ο θεμα ειναι "και πως να τον φτασουν"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει η σιγουριά σας ότι αν πέσει κατηγορία ο Ολυμπιακός δεν θα τον ακολουθήσετε.

 

Εγώ και Β παίζω, αρκεί να παίξει και ο βάζελος. Χωρίς τον πελάτη δεν μπορώ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...