Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί να παραιτηθεί?Μια χαρά τα πάει.

 

 

είχα σεντόνι γραμμένο αλλά θα το γράψω πάλι στο θέμα του παο γιατί αφορά την ανύπαρκτη γαυροδιοίκηση της ομάδας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να πάει με τόσο αέρα ο Μαρινάκης, λογικά δεν πρέπει να υπάρχουν αποδείξεις σε βάρος του. Άρα θα φύγουν Μπεος, Μάκης κτλ αλλά ο Μαρινάκης θα μείνει. Εντάξει κι αυτό δεν είναι λίγο, αλλά δεν είναι κι αυτό που περίμενε ο κόσμος.

 

Ή είναι μπλεγμένος ο Μαρινάκης, αλλά εχει τίποτα στοιχεία και για τις γούνες άλλων, τα οποία δεν δίνει με την προϋπόθεση να μην του πάνε κόντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδεα μου ειναι η δεν εχει ιδρωσει κανενος το αυτι απο τους κατηγορουμενους μεχρι τωρα;

οχι μονο κανενας απο τους 85 δεν δηλωσε ενοχος,αλλα ολοι επιμενουν οτι ειναι αθωοι και θυματα σκευωριων.

 

η υπολογιζουν στο οτι τα παντα,αναμεσα και η Δικαιοσυνη,ειναι σαπια στην ελλαδα και στο τελος θα "δικαιωθουν" με τα γνωστα μεσα η οτι αλλα ισχυροτερα ατομα θα τους προστατεψουν με τον φοβο οτι μπορει να καει

και η δικια τους γουνα.

 

παντως δεν γινεται να υπαρχει ενα τοσο μεγαλο σε εκταση και σε διαρκεια μαφιοζικο κυκλωμα και μαλιστα μερος ενος μεγαλυτερου διεθνους κυκλωματος,να παιζονται τοσα πολλα λεφτα στο τραπεζι,ολοι να γνωριζουν γιαυτο αλλα

κανεις να μην κανει τιποτα ποσο μαλλον η πολιτεια ολα αυτα τα χρονια,η λογικη λεει οτι πρεπει να εμπλεκονται και πολιτια προσωπα που μπορει να φτανουν και μεχρι και τον υφυπουργο αθλητισμου.

 

και ποιος ξερει ισως εκει πονταρουν και οι μαφιοζοι με τα στημενα,οτι ολα αυτα δεν ειναι παρα μια καλοστημενη προσωρινη παρασταση για να αποπροσανολισει τον κοσμο (η καποιος αλλος λογος πχ ανακαταξη ισορροπιων) η οποια θα καταληξει μονο με τα μικρα

ψαρια να φαγωθουν. επομενως αντι να χασουν την ψυχραιμια τους και να τα μαρτυρησουν ολα ωστε να σωσουν το δικο τους τομαρι,παιζουν και αυτοι το παιχνιδι αυτο μεχρι να τελειωσει παριστανοντας τους αθωους και τα θυματα.

 

προσωπικη αποψη;

τουλαχιστον απο τα μεγαλα ονοματα που κατηγορουνται κανεις δεν θα παει φυλακη,το πολυ καποιο προστιμο να φανε για "φοροδιαφυγη'.

καποια μικρα ψαρια σιγουρα θα καουν.

τις μεγαλες ομαδες δεν θα τις αγγιξουν,ισως καμια μικρη τιμωρια με μειωση βαθμων.μεχρι εκει.

 

μενει να δουμε πως θα ειναι η αντιδραση της fifa και uefa για ολο αυτο το σκανδαλο και αν θα απαγορεψουν τις ελληνικες ομαδες να παιξουν σε διεθνεις και ευρωπαικους αγωνες για τα επομενα 2-3 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ο Γόντικας δεν έθεσε το ζήτημα με ανακοίνωση της Παε για παραίτηση Μαρινάκη?Τί έγινε και δεν έβγαλε κιχ στην ερώτηση του Βαγγέλα?

 

Μια αυτοξεφτιλίζεται όσο παραμένει. Γιατί να τον διώξουν;

 

 

Το δεν υπάρχουν αποδείξεις πως το εννοείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αυτοξεφτιλίζεται όσο παραμένει. Γιατί να τον διώξουν;

 

 

Το δεν υπάρχουν αποδείξεις πως το εννοείτε;

 

Αν αυτοξεφτιλίζεται, προς τί οι ανακοινώσεις των ΠΑΕ Παο - Αεκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή είναι μπλεγμένος ο Μαρινάκης, αλλά εχει τίποτα στοιχεία και για τις γούνες άλλων, τα οποία δεν δίνει με την προϋπόθεση να μην του πάνε κόντρα.

Και γαμω.

Ολοι θα ειμαστε ευτυχισμενοι

Ερωτηση:

Προτιματε ολοι ενοχοι και Δ' Εθνική ή όλοι "μουγκα" και όλοι Σουπερλιγκ?

Γιατί έχω την αίσθηση ότι πολλοι θα πουνε το 1ο αλλα μέσα τους θα γουσταρουν το 2ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γαμω.

Ολοι θα ειμαστε ευτυχισμενοι

Ερωτηση:

Προτιματε ολοι ενοχοι και Δ' Εθνική ή όλοι "μουγκα" και όλοι Σουπερλιγκ?

Γιατί έχω την αίσθηση ότι πολλοι θα πουνε το 1ο αλλα μέσα τους θα γουσταρουν το 2ο?

 

Εγώ προτιμώ το δεύτερο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γαμω.

Ολοι θα ειμαστε ευτυχισμενοι

Ερωτηση:

Προτιματε ολοι ενοχοι και Δ' Εθνική ή όλοι "μουγκα" και όλοι Σουπερλιγκ?

Γιατί έχω την αίσθηση ότι πολλοι θα πουνε το 1ο αλλα μέσα τους θα γουσταρουν το 2ο?

 

english-premier-league.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ το δεύτερο πάντως.

Τιμιος (οπου το 2ο οχι οτι ειναι αθωοι και Σουπερλιγκ ετσι? Οτι τα κουκουλωνουν και Σουπερλιγκ)

 

Σημερα θεος ο Βεντουρης στον ΣπορΦΜ

Αφου θυμισω οτι ο Βεντουρης, προεδρος του Πανιωνιου, ειναι κυριολεκτικα υπαλληλος του Μαρινακη (δηλαδη ειναι προεδρευων νομιζω σε εταιρεια του Μαρινακη επελεξε την πιο γαματη υπερασπιστικη γραμμη για το αφεντικο.Επειδη δεν μπορουσε να πει "Μαρινακη αι λαβ γιου" ειπε οτι "Μην νομιζετε, ΑΕΚ-ΠΑΟ θελουν να παρουν τον ελεγχο απο τον Μαρινακη. Δηλαδη δεν ειναι για το καλο του ποδοσφαιρου, ειναι γιατι θελουν να αλλαξει χερια ο ελεγχος του ποδοσφαιρου" χωρις να καταλαβαινει οτι στην ουσια επιβεβαιωνει οτι ο Μαρινακης ελεγχει τα παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δίκαιο (για την S.L.) με όσα έχουμε δει μέχρι τώρα είναι Ολυμπιακός Μπέου, Ο.Σ.Φ.Μ., Α.Ο.Κ. στην Β,Γ. Διάλυση πλήρως της SL, ανάληψη από το κράτος. Κλείδωμα της πόρτας της Ευρώπης.

 

Αν αυτοξεφτιλίζεται, προς τί οι ανακοινώσεις των ΠΑΕ Παο - Αεκ?

 

Αυτό δεν ρώτησε ο βλαξ; Αν συμφωνεί κάποιος με τις ανακοινώσεις Παναθηναϊκου-Α.Ε.Κ. Τι να πει ο άλλος "Ναι συμφωνώ με την ανακοίνωσή μου";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει που βαζετε σαν επιχειρημα το τι λενε οι αλλοι για τον πατερα.Υπαρχει διαλογος που να μιλαει ο πατερας για να στησει πληρωσει διαιτητη παικτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει που βαζετε σαν επιχειρημα το τι λενε οι αλλοι για τον πατερα.Υπαρχει διαλογος που να μιλαει ο πατερας για να στησει πληρωσει διαιτητη παικτη?

Εσύ δηλαδή από τους διαλόγους έβγαλες το συμπέρασμα ότι ο πατέρας είναι αγγελούδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...