Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως αυτο!

Οσο υπηρχε ενδιαφερον, τον επαιρνε να κανει τον "Εθνικαρα" και τον ουδετερο. Γιατι υπηρχε αγορα. Και εκανε τον υπερανω.

Τωρα ομως τι?

ΟΑΕΔ

 

Του το εύχομαι ολόψυχα. Σε αυτόν και σε κάθε Νικολακόπουλο που μέσα σε τέτοιο βούρκο έχτισαν παλάτια.

 

Τώρα που τα παλάτια αποδείχτηκαν χάρτινα όμως, ας ετοιμαστούν για τη βουτιά στα σκ@τά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι ποινικα μπορει να μην παθεις τιποτα..Αλλα η αθλητικη δικαιοσυνη δικαζει με ενδειξεις οχι με αποδειξεις οπως ενα ποινικο δικαστηριο. Αν και παλι καποια πραγματα ειναι ξεκαθαρα. Επισης τα τηλεφωνηματα ειναι προιον νομιμης υποκλοπης οποτε δεν τιθεται θεμα μη χρησιμοποιησης τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MAKH ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ!χαχα

 

Έλα να βγεί ότι έριξε αυτός τα γκαζάκια στο σπίτι του Σκόκο να γελάσουμε!

 

http://www.gazzetta.gr/sites/all/themes/basic/files/D3.pdf

 

Εύκολα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του το εύχομαι ολόψυχα. Σε αυτόν και σε κάθε Νικολακόπουλο που μέσα σε τέτοιο βούρκο έχτισαν παλάτια.

 

Τώρα που τα παλάτια αποδείχτηκαν χάρτινα όμως, ας ετοιμαστούν για τη βουτιά στα σκ@τά.

 

Δυστυχως αυτοι φαγανε οσα φαγανε και την εχουν ζωη και κοτα..Αναθεμα σε εμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδε ο αδερφος μου ειδησεις και μου ειπε οτι δειχνανε μια συνομιλια με τον μπεο να βριζει τον παγκαλο και οτι θα του κ..ει τα @@ ο χοντρος.

υπαρχει λικ με τον διαλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδε ο αδερφος μου ειδησεις και μου ειπε οτι δειχνανε μια συνομιλια με τον μπεο να βριζει τον παγκαλο και οτι θα του κ..ει τα @@ ο χοντρος.

υπαρχει λικ με τον διαλογο;

 

http://www.kontra.gr/Soccer/Hellas/330507.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νικόλας Πατέρας μίλησε στην εκπομπή ΔΙΚΗ του Blue Sky και αναφέρθηκε στα όσα ακούγονται και γράφονται για το σκάνδαλο των στημένων, ξεκαθάρισε πως δεν έχει καμία σχέση με την έρευνα και τον τζόγο και κάλυψε τον Βαγγέλη Μαρινάκη.

 

"Είχα πάει στο Λονδίνο για μια οικογενειακή υποχρέωση και γύρισα χθες (Κυριακή). Είναι προφανές από τις συνομιλίες ότι δεν έχω σχέση με τα στημένα και τον τζόγο. Κάποιες από τις συνομιλίες που μου αποδίδονται δεν αφορούν το πρόσωπό μου. Δεν αφορά εμένα, αλλά πρόεδρο άλλης ομάδας. Δεν ξέρω ακόμα και δεν θέλω να πω κάτι γιατί δεν ξέρω αν είναι ο πρόεδρος ή ο τεχνικός διευθυντής" (σ.σ. Της Κέρκυρας; ), τόνισε αρχικά ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός.

 

Αναφορικά με τις τηλεφωνικές συνομιλίες με τον Μάκη Ψωμιάδη, ο κ.Πατέρας δήλωσε: "Οι συζητήσεις με τον κ.Ψωμιάδη γίνονται κάθε εβδομάδα. Είναι μία καφενειακή συζήτηση για το πως πήγαν τα ματς. Δεν αφορά στοίχημα ή οτιδήποτε άλλο. Κάποια στιγμή μου ζήτησε ο κ.Ψωμιάδης τη διεύθυνση του κ.Πιλάβιου γιατί ήθελε να του στείλει λουλούδια. Του την έδωσα γιατί την ήξερα, αφού του είχα στείλει κι εγώ σε μια γιορτή λουλούδια στο σπίτι του. Τίποτε άλλο. Είναι προφανές ότι αναφερθήκαμε σε λουλούδια".

 

Συμπληρώνοντας, υπογράμμισε: "Αυτή η έρευνα δεν έχει να κάνει με μένα. Εχει να κάνει με τα στοιχήματα και τον τζόγο. Εμαθα ότι προ ημερών είχαν έρθει κάποιοι της ΟΥΕΦΑ και κατέθεσαν στην κ.Παπανδρέου. Αυτή η έρευνα είχε δρομολογηθεί εδώ και χρόνια. Εχω απόλυτη εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη και καλό είναι να περιμένουμε τα αποτελέσματα της έρευνας".

 

Ερωτηθείς για τα όσα τον κατηγορεί ο Αχιλλέας Μπέος, ο Νικόλας Πατέρας απάντησε: "Ο κ.Μπέος και εγώ είχαμε μία διαμάχη σε ένα συμβούλιο της Super League και από τότε δεν θέλω να μιλάω. Υπάρχει μια αγωγή για συκοφαντική δυσφήμιση. Ουδεμία σχέση έχω με τη συγκεκριμένη έρευνα, δεν έχω καταθέσει, δεν έχω δώσει πληροφορίες, δεν γνώριζα ότι υπήρχε αυτή η έρευνα. Γενικά, δεν έχω σχέση με όλα αυτά. Ούτε ΠΡΟ-ΠΟ δεν έχω παίξει".

 

Τέλος, υπήρξε η σχετική αναφορά και για τον Βαγγέλη Μαρινάκη: "Η φιλία μας δεν χάλασε από το ποδόσφαιρο. Μπήκαν κάποιοι καλοθελητές και προσπάθησαν να δημιουργήσουν πρόβλημα. Αυτά γίνονται συνέχεια στο ποδόσφαιρο. Εκτιμώ αυτή τη φιλία που είχαμε τόσα χρόνια και δεν έχω κάτι μαζί του. Μάλιστα, στις καφενειακές συζητήσεις με τον Μάκη (Ψωμιάδη) τονίζω ότι ο Μαρινάκης δεν έχει σχέση με όλα αυτά" (σ.σ. οι κασέτες άλλα δείχνουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας πως μπορούμε να δούμε bly sky πως λέγετε που έχει τη δίκη μέσω ίντερνετ;

 

To βρήκα.Έχουν live streaming στο site του καναλιού!

http://www.blueskytv.gr/index.php/live-tv/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα streaming παίζει για αλτερ?

 

http://www.sportdog.gr/article/39268/e-aek-einai-kathare-alla-uparhei-kapoios%E2%80%A6

 

Υπάρχει και θέμα στην ΑΕΚ. Εγώ πιστεύω οτι είναι κάποιος παίχτης!!!!

 

Ξέρει κανένας πως μπορούμε να δούμε bly sky πως λέγετε που έχει τη δίκη μέσω ίντερνετ;

 

To βρήκα.Έχουν live streaming στο site του καναλιού!

http://www.blueskytv.gr/index.php/live-tv/

 

Τί ώρα είναι η εκπομπή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...