Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά έχω μεγάλη απορία, πως δικαιολογούν στο μυαλό τους μερικοί φίλαθλοι κυρίως του Ολυμπιακού την όλη κατάσταση και υπερηφανεύονται κιόλας που μας Γ$%^νε με αυτό τον τρόπο.

 

Δεν αναφέρομαι σε κανέναν απο το forum αλλα σε φίλους μου που με αυτά που γράφουν στο facebook απορώ.....

 

πχ.

Μίλαγα με έναν και του λέω ωραία πράματα ο Μαρινάκης, και η απάντησή του ήταν έτσι να σας γ%^&*αει και φυλακη δνε θα πάει και χειρότερα θα κάνει.

 

Και ενας άλλος για να μπλέξει και την ΑΕΚ μου λέει, καλα φαντάσου τι θα έκανε ο Ψωμιάδης όταν ήταν στην ΑΕΚ... *Δηλαδη τι να έκανε? που την κατέστρεψε????

 

τι να πώ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες sorry αν είμαι offtopic αλλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: πώς αισθάνεται κάποιος για τον ίδιο του τον εαυτό που τόσα χρόνια παρακολουθεί κάτι τόσο τραγικό;

 

Χρήσιμο θα 'ταν ένα poll με επιλογές του τύπου:

 

- Δε με νοιάζει τι βλέπω, αρκεί να έχω κάτι ν' ασχολούμαι.

- Όλα είναι ψέμματα, στην πραγματικότητα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα.

- Ευθύνονται όλες οι άλλες ομάδες εκτός από αυτή που εγώ υποστηρίζω.

- Τόσο μου κόβει, τόσο κάνω.

- Θα συνεχίσω να παρακολουθώ όσο χαμηλά κι αν πέσει.

 

Υπάρχουν κι άλλες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες sorry αν είμαι offtopic αλλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: πώς αισθάνεται κάποιος για τον ίδιο του τον εαυτό που τόσα χρόνια παρακολουθεί κάτι τόσο τραγικό;

 

Χρήσιμο θα 'ταν ένα poll με επιλογές του τύπου:

 

- Δε με νοιάζει τι βλέπω, αρκεί να έχω κάτι ν' ασχολούμαι.

- Όλα είναι ψέμματα, στην πραγματικότητα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα.

- Ευθύνονται όλες οι άλλες ομάδες εκτός από αυτή που εγώ υποστηρίζω.

- Τόσο μου κόβει, τόσο κάνω.

- Θα συνεχίσω να παρακολουθώ όσο χαμηλά κι αν πέσει.

 

Υπάρχουν κι άλλες επιλογές.

 

Εγώ που έχω τον αθλητισμό μόνο για διασκέδαση και για να περνάω ευχάριστα την ώρα μου. Θέλω να χαθούν όλοι τους και να έχουμε την ησυχία μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει ο Erwdios είναι, τα ξέραμε όλοι.

 

Προσωπικά τώρα όταν τα λέγαμε το μόνο που πέρναμε για απάντηση ήταν βρίσιμο και χλευασμός και οτι μας γα*ανε. Για την τωρινή διοίκηση της ομάδας μου δεν ξέρω, δεν τους έχω καμία εμπιστοσύνη και είχα κατακρίνει και τις μαγκιές του Δημητριάδη με τους μπράβους. Ο μόνος πρόεδρος που προσπάθησε να τα παλέψει όλα αυτά ήταν ο Ντέμης και θα το λέω και θα το φωνάζω. Ο οποίος χλευάστηκε οσο κανένας άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω τον αθλητισμό μόνο για διασκέδαση και για να περνάω ευχάριστα την ώρα μου. Θέλω να χαθούν όλοι τους και να έχουμε την ησυχία μας.

 

Εδώ failαρες. Το ποδόσφαιρο δεν είναι αθλητισμός. Ούτε στα τοπικά των πιο απομακρυσμένων Νομών της χώρας. Για άλλες χώρες δεν έχω άποψη.

 

Άλλες μορφές αθλητισμού υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος πρόεδρος που προσπάθησε να τα παλέψει όλα αυτά ήταν ο Ντέμης και θα το λέω και θα το φωνάζω. Ο οποίος χλευάστηκε οσο κανένας άλλος.

 

Το μόνο που έκανε είναι να βάλει κάποιος να δείρουν μερικούς παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ χαιρομαι που τωρα εχω και προφαση να λεω στους γνωστους γιατι δεν θα παρω φετος διαρκειας στη μπαλα :mrgreen:

 

Ερωτηση προς "φιλαθλους"=Μη οπαδους Παναθηναικου/Ολυμπιακου

 

Ολα αυτα τα χρονια ειχαμε διαβασει και ειχαμε ακουσει πολλα για Γιαννακοπουλους κυριως και αργοτερα Αγγελοπουλους(λιγοτερο γιατι δεν πηραν και τιποτα αρα δεν φορτωθηκαν και μισος οσοι οι Γιαννακοπουλοι)

Ιδιως οτι καταστρεφουν το μπασκετ, οτι βιαζουν τις αλλες ομαδες, οτι χαλαει η Εθνικη λογω της κοντρας, οτι μας γυρισαν πολλα χρονια πισω.

Τωρα που φευγουν και οι δυο, πιστευετε οτι θα φτιαξει το μπασκετ στην Ελλαδα? Και ποσο αστειο ειναι οι ιδιοι τυποι που εκραζαν βλ Παπαδογιαννης να ανησυχουν για το Ελληνικο μπασκετ μετα τα σημερινα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ failαρες. Το ποδόσφαιρο δεν είναι αθλητισμός. Ούτε στα τοπικά των πιο απομακρυσμένων Νομών της χώρας. Για άλλες χώρες δεν έχω άποψη.

 

Άλλες μορφές αθλητισμού υπάρχουν.

 

Όπως το βλέπει ο καθένας βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποσο αστειο ειναι οι ιδιοι τυποι που εκραζαν βλ Παπαδογιαννης να ανησυχουν για το Ελληνικο μπασκετ μετα τα σημερινα?

 

Σιγά μην καίγεται ο Παπα(ρ)δογιαννης για το ελληνικό μπάσκετ. Για τον κώλο του φοβάται, μην υποβαθμιστεί εντελώς το άθλημα και χάσει τα λεφτά που έβγαζε είτε με αυτά που έγραφε, είτε με αυτά που δεν έγραφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην καίγεται ο Παπα(ρ)δογιαννης για το ελληνικό μπάσκετ. Για τον κώλο του φοβάται, μην υποβαθμιστεί εντελώς το άθλημα και χάσει τα λεφτά που έβγαζε είτε με αυτά που έγραφε, είτε με αυτά που δεν έγραφε.

Ακριβως αυτο!

Οσο υπηρχε ενδιαφερον, τον επαιρνε να κανει τον "Εθνικαρα" και τον ουδετερο. Γιατι υπηρχε αγορα. Και εκανε τον υπερανω.

Τωρα ομως τι?

ΟΑΕΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, αν δεν βρεθουνε λεφτα, μην περιμενετε πολλα.. απο οτι ξερω (διορθωστε με αν κανω λαθος) οι τηλεφωνικες συνομιλιες δεν μπορουν να θεωρηθουν αποδειξη, ειδικα οταν ειναι ετσι κωδικοποιημενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...