Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ: Μετά από κάποιο διάστημα, όταν θα ακούσεις ότι θα του έχουνε σπάσει το πόδι ότι θα έχει φάει κανένα χαστούκι δυνατό, μη μου πεις «Γιατί το έκανες;»

 

Σ: Ποιον;

 

 

Μ: Για τον μ…. τον Δημητριάδη. Με πήρε πριν από μισή ώρα 40 λεπτά ένας μπράβος ότι τον πήρε ο Δημητριάδης και μου λέει «Σε παρακαλώ πολύ, μην τον πειράζεις» ΤΙ πήρε τον μπράβο; Να μου κ… μία μάντρα α….

 

Για τον Βασίλη Δημητριάδη λέει? Αν ναι τότε πρέπει να γίνει υποβιβασμός της ΑΕΚ στην Δ εθνική, Αλλαγή ονόματος Αθλητική Ένωσης Παράγκας για παραδειγματισμό. Είναι ντροπής πράγματα τώρα αυτά. Να προσπαθεί ο κύριος Μαρινάκης να σώσει τον πανιώνιο και να υπάρχουν στο ποδόσφαιρο Δημητριάδηδες.

 

ΝΤΡΟΠΗ, μου προκαλεί εμετό οτι αυτός είναι γενικός αρχηγός της ομάδας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό καθόλου δεν το κατάλαβα.

 

Κράξιμο στον Καρνέζη για Φερνάντεζ

 

Άγνωστος με τον Βασίλη Καρακούλια

 

Α: Αυτόνε τον τερματζή τι τον βάζει μέσα; Το μου... της μάνας του

 

Β: Ποιόνε;

 

Α: Αυτόνε τον τερματζή τι τον έβαλε μέσα; Τους έκοψε τα πόδια τους ανθρώπους

 

Β: Ποιόνε τον Καρνέζη;

 

Α: Τον Καρνέζη ναι

 

Β: Αφού δεν έχει άλλους να βάλει

 

Α: Δεν είχε, γιατί τον διώξανε το παιδί αυτό ρε μαλάκα;

 

Β: Ποιόνε, ο άλλος ρε; Κουραδιάρης ρε ο άλλος, δεν έκανε τίποτα

 

Α: Ποιον λες; Το Φερνάντες

 

Β: Ναι, τίποτα μιλάμε για... κουράδα, τεμπέλης λέει και τέτοια

 

Α: Ναι, ε;

 

Β: Είχε αράξει, ναι. Δεν είχε άλλον, άρρωστος ήταν ο άλλος.

 

Α: Δεν μπορεί να μην έχει.

 

Β: Εντάξει μωρέ.

 

Α: (ακατάληπτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εμείς κρατάμε τον Πιλάβιο πιο πολύ"

Π: Λέω να τον πάρω ένα τηλέφωνο (τον Πιλάβιο), να του πω "Να σου πω ρε καραγκιόζη, μήπως...." να του επιβάλω να βγάλει μία ανακοίνωση εναντίον του Μπέου αλλιώς θα τον τρομοκρατήσω ότι θα τον κάνω ρόμπα κι αυτόν.

Ψ: Ναι πάρτον και πες του "Αν δεν βγάλεις τώρα, θα γίνει της π.... Από πού κι ως πού σε εξευτελίζει ο Μπέος;"

Π: Έχω βαρεθεί να του βάζω πλάτη.

Ψ: Εντάξει. Κάπου τον κρατάνε στο χέρι ρε φιλαράκι!

Π: Μα εμείς τον κρατάμε πιο πολύ!

 

Ο Αχιλλέας Μπέος καλεί άγνωστο

 

Α: Έλα φίλε

Μ: Τι γίνετε αδερφούλη;

Α: Τι να γίνει, εδώ τρέμω. Έχω αρχίσει και τρέμω από σήμερα.

Μ: Λοιπόν άκου να σου πω κάτι και δεν ξέρω πως θα το διαχειριστείς το θέμα, στη θέση σου θα έβγαζα και ανακοίνωση.

Α: Και θα έλεγες τι;

Μ: Με τον συγκεκριμένο διαιτητή, μιλάω

Α: Ναι

Μ: Αυτό που ήταν να κάνω, το έκανα. Ξέρω όμως ότι τον έχει πάρει ο Πατέρας τηλέφωνο και προσπαθεί να τον επηρεάσει.

Α: Μάλιστα

Μ: Γιατί καταλαβαίνεις τα συμφέροντα τους λόγω Βγενόπουλου, Πηλαδάκη...

Α: Ναι, ναι από εκεί μεριά κατάλαβα

Μ: Εύχομαι να ακούσει εμένα. Αλλά από εκεί και πέρα δεν πρέπει και εσείς να μείνετε με σηκωμένα τα χέρια.

Α: Εντάξει, όχι θα το κοιτάξω. Ήδη έχω αρχίσει το κοιτάω αυτό.

Μ: Και το Σοφοκλή πάρε και άσκησε πίεση, μην με βλέπεις εμένα, μαζί μιλάμε τώρα.

Α: Είσαι τρελός; Το έχω κάνει ποτέ; Τι μου λες; Αυτά είναι αυτονόητα.

Μ: Πάρτον άσκησε του πίεση, πες εμείς δεν θα πάμε σαν πρόβατα στο σφαγείο, σε ενημερώνω το ίδιο είχε γίνει και στην Κέρκυρα με τον Πηλαδάκη, με τον Μπάρκολη τον πήρε τηλέφωνο ο Πατέρας. Είναι αυτός πες του που τον έδειρε και τον βάλατε εκεί. Το ίδιο γίνετε και με αυτόν τώρα. Εν πάση περιπτώσει πες εμείς θα κάνουμε ανακοίνωση για να είμαστε καλυμμένοι.

Α: Εντάξει φίλε.

Μ: Ταρακούνησε τους λιγάκι

Α: Ναι πρέπει

Μ: Να σου πω κάτι, θα τους γ***σετε στο λέω εγώ αλλά πρέπει να μπούνε μέσα παθιασμένα και να μη σου κάνουν χειρουργείο.

O Σοφοκλής θα καθαρίσει το πρωτάθλημα.ΜΜΜΜΜάλιστα.

 

Διάβασα επίσης πως ένας Νίκος κερνούσε γλυκά μετά τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού από τον Παοκ ισχυριζόμενος πως αυτός είναι το αφεντικό και ο Μάνταλος δημιούργημα του.

 

Ποιος Νίκος να είναι αυτός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ο Νίκος λέει κέρναγε γλυκά όλη την ημέρα χτες, για τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού και είπε λέει ότι εγώ είμαι το αφεντικό, εγώ λέει έφτιαξα τον Μάνταλο."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σοφοκλής θα καθαρίσει το πρωτάθλημα.ΜΜΜΜΜάλιστα.

 

Διάβασα επίσης πως ένας Νίκος κερνούσε γλυκά μετά τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού από τον Παοκ ισχυριζόμενος πως αυτός είναι το αφεντικό και ο Μάνταλος δημιούργημα του.

 

Ποιος Νίκος να είναι αυτός;

 

οχι ρε ο μαρινακης ειναι οπ εξυγιαντης...Αφου λεει οτι ο Αχιλλεας παπαραι του κανει ο νικος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά στο συγκεκριμένο παιχνίδι ο Μάνταλος ήταν αψεγάδιαστος. Σε άλλο τα έκανε μαντάρα.

Δεν παραθέτω το συγκεκριμένο απόσπασμα λόγω διαιτητικών λαθών στο εν λόγω παιχνίδι.(Δεν υπήρχαν άλλωστε).Αλλά για δημιουργήματα και αφεντικά

 

Ο Νίκος είναι μάλλον αυτός της Κέρκυρας.Ο Πατέρας παντού αναφέρετε με το επίθετο.

Ο Νίκος που είναι το αφεντικό και δεν είναι πλεον στο προσκήνιο και χάρηκε με την ήττα του Ολυμπιακού είναι ο Νίκος της Κέρκυρας.Ο.Κ

 

οχι ρε ο μαρινακης ειναι οπ εξυγιαντης...Αφου λεει οτι ο Αχιλλεας παπαραι του κανει ο νικος :P

Τσούκου. Οι εξυγιαντές του ποδοσφαίρου είναι ο ψηλός (που κάποιος του βάζει πλάτη), ο καραβοκύρης που παίρνει κάτι τηλέφωνα (και κρατάει στο χέρι τον ψηλό) και ο judge dredd που πηδάει κάτι μάντρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μιά πραγματική ερώτηση σε ένα υποθετικό σενάριο.

Αν αποδειχτεί υπαιτιότητα του Μαρινάκη και τιμωτηθεί σκληρά ο Ολυμπιακός οι οπαδοί του Ολυμπιακού τι θα κάνουν? Θα δεχτούν τη νομιμότητα ή θα πουν νόμος είναι το δίκιο του χοντρού?

Ζητείται απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ο Νίκος που είναι το αφεντικό και δεν είναι πλεον στο προσκήνιο και χάρηκε με την ήττα του Ολυμπιακού είναι ο Νίκος της Κέρκυρας.Ο.Κ

 

 

 

 

ε καλά εσείς νομίζετε τον μπέο αφεντικό και τον μαρινάκη αθώο σε αυτό θα κολλήσουμε τώρα.

 

Να κάνω μιά πραγματική ερώτηση σε ένα υποθετικό σενάριο.

Αν αποδειχτεί υπαιτιότητα του Μαρινάκη και τιμωτηθεί σκληρά ο Ολυμπιακός οι οπαδοί του Ολυμπιακού τι θα κάνουν? Θα δεχτούν τη νομιμότητα ή θα πουν νόμος είναι το δίκιο του χοντρού?

Ζητείται απάντηση.

 

 

Αν?εδώ κανόνιζε ποιος θα πέσει και εμείς ακόμα ψάχνουμε το μεγάλο κεφάλι και το ΑΝ αποδειχθεί ένοχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μιά πραγματική ερώτηση σε ένα υποθετικό σενάριο.

Αν αποδειχτεί υπαιτιότητα του Μαρινάκη και τιμωτηθεί σκληρά ο Ολυμπιακός οι οπαδοί του Ολυμπιακού τι θα κάνουν? Θα δεχτούν τη νομιμότητα ή θα πουν νόμος είναι το δίκιο του χοντρού?

Ζητείται απάντηση.

Να πέσει.Στα παπάκια μου.

 

Αφού παίζουμε το παιχνίδι των ερωτήσεων να κάνω και εγω μία?

 

Αν εγω ηχογραφήσω εσένα και τον Anubis (είστε συνεταιράκκαι και ανταγωνιστές μου σε κάποιο δημόσιο έργο π.χ) συνεπάγεται οτι εγω είμαι αθώος και καθαρός για την δικαιοσύνη?Προσπαθώ να καθαρίσω ως τιμωρός την πιάτσα απο λαμόγια ή προσπαθώ να σας εξοντώσω για προσωπικό όφελος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τσούκου. Οι εξυγιαντές του ποδοσφαίρου είναι ο ψηλός (που κάποιος του βάζει πλάτη), ο καραβοκύρης που παίρνει κάτι τηλέφωνα (και κρατάει στο χέρι τον ψηλό) και ο judge dredd που πηδάει κάτι μάντρες

Δεν ειναι ο "πρεπει να τους προστατεψουμε" και ο "διδαξαμε ηθος" που ηθελε να πεσει ο Ηρακλης, να μεινει ο νιωνιος και μετα αν γινεται να μεινει και ο Αστερας? (ολα τα πετυχε, ουτε ο Γκαλης να ηταν)

Ο Ψηλος που στις συνομιλιες τον εβριζε ο μπερναΜπεος "καλα αυτον μου εβαλες ρε..." και του απαντουσε "καλα θα το κανονισω?"

Αυτο ο Ψηλος ειναι για πολλα φυγε. Δουλικο του Μπεου και του Μαρινακη

 

 

Αν εγω ηχογραφήσω εσένα και τον Anubis (είστε συνεταιράκκαι και ανταγωνιστές μου σε κάποιο δημόσιο έργο π.χ) συνεπάγεται οτι εγω είμαι αθώος και καθαρός για την δικαιοσύνη?Προσπαθώ να καθαρίσω ως τιμωρός την πιάτσα απο λαμόγια ή προσπαθώ να σας εξοντώσω για προσωπικό όφελος?

Οχι, δεν συνεπαγεται αυτο.

Αλλα δεν χρειαζεται να συνεπαγεται τιποτα.

Αν καποιος πιστευει οτι εσυ εισαι βρωμικος και θελει να το καταγγειλει, να στειλει στοιχεια, αλλιως εισαι αθωωος

Αλλιως ο geovard και ο Anubis ειναι ενοχοι και εσυ εισαι απλα καποιος που τους κατειγγηλε.

Απλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...