Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

Πες λοιπόν οτι δεν σε νοιάζει το οικονομικό κομμάτι, αλλα μόνο το να πέσει η ΑΕΚ Δ εθνική.

 

Με όλο το συμπάθιο. Ποιος χέστηκε αν το ΑΕΚακι πέσει κατηγορία η όχι? ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μου θες και εξυγίανση τρομάρα σου :lol:

 

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Υπάρχει κάπου νόμος που λέει οτι όποιου η ομάδα έχει μπεί στο 44 δεν έχει δικαίωμα να μιλάει για την κάθαρση του ποδοσφαίρου????

 

 

Εγώ αν ήμουν γαύρος πάντως θα κρυβόμουν σε σπηλιά για μερικούς μήνες.....

 

Με όλο το συμπάθιο. Ποιος χέστηκε αν το ΑΕΚακι πέσει κατηγορία η όχι? ^_^

 

Ναι ρε αυτό λέω. ΜΟΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΟΥΓΚ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Υπάρχει κάπου νόμος που λέει οτι όποιου η ομάδα έχει μπεί στο 44 δεν έχει δικαίωμα να μιλάει για την κάθαρση του ποδοσφαίρου????

 

 

Εγώ αν ήμουν γαύρος πάντως θα κρυβόμουν σε σπηλιά για μερικούς μήνες.....

 

'Οχι, κάθαρση με τα δικά μου τα λεφτά δε νοείται.

 

Εγώ αν ήμουν αεκτζής δεν θα ήμουν πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οχι, κάθαρση με τα δικά μου τα λεφτά δε νοείται.

 

Εγώ αν ήμουν αεκτζής δεν θα ήμουν πάντως.

 

ΕΙΔΙΚΑ ΓΑΥΡΟΣ για λεφτά του κράτους ΔΕΝ πρέπει να μιλάει!!!!! τα δικά σας τα ξεχνάτε.

 

Εγώ αν ήμουν γαύρος θα ντρεπόμουν, δεν είμαι όμως γιατι είμαι straight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην είχαν τους νόμους να μην τους βρίσκαν τα λαγονικά του Ντέμη τότε. Απο την στιγμή που το άρθρο 44 ήταν νόμος του κράτους τελείωσε η συζήτηση. Και ο διακανονισμός φίλε ΕΛΛΗΝΑ φορολογούμενε, σε συμφέρει περισσότερο απο το να χρεοκοπήσει μια ΠΑΕ που χρωστάει 100 και τελικά θα σου δώσει 40 σε 4000 δόσεις. Απο το ολότελα καλή και η παναγιώτενα.

 

Πες λοιπόν οτι δεν σε νοιάζει το οικονομικό κομμάτι, αλλα μόνο το να πέσει η ΑΕΚ Δ εθνική.

 

 

μα δεν θελω να μου ξεχρεωσεις τιποτα. δεν με ενδιαφερει αν θα με ξεπληρωσεις τωρα η μετα η ποτε,ειδικα οταν εχεις χασει την οικονομικη σου αξιοπιστια προ πολλου.

η επιχειρηση σου εχει αποδειχθει ζημιογονα επι σειρα πολλων ετων,ΖΗ-ΜΙ-Ο-ΓΟ-ΝΑ.

και τις ζημιογονες επιχειρησεις τις κλεινουν για να αποτραπει η διογκωση του χρεους προς οποιαδηποτε κατευθυνση.

 

δεν θελω τα λεφτα σου κυριε.αυτο που θελω,που απαιτω,ειναι να κλεισεις το προβληματικο σου μαγαζι οπως οριζει ο νομος και να σταματησει πλεον η ασκοπη χρεωση και σπαταλη που συντελειται εις βαρος μου.

 

καταλαβαινεις τι σου λεω; το συνειδητοποιείς;

 

και οσο αφορα το αρθρο 44 και λοιπες ιστοριες για αγριους,καποτε θα γινει πραγματικο κρατος αυτη η χωρα και τοτε ουτε αρθρα,ουτε πολιτικοι,ουτε πορειες διαμαρτυριας,ουτε τιποτα δεν προκειται να σωζει τα μαγαζια της μιζεριας και της σαπιλας σας.

καποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν εχει φανει κάτι απο την όλη ιστορία, είναι η προθυμια ορισμένων ακόμα και στις εποχές που ζούμε, να μην πειραζεται περισσοτερ η "ομαδαρα μας και η προεδραρα μας" απο "τους αλλοι"

Αρχιζω να πιστευω ότι δεν σας πειράζει που μας γλεντανε απο πισω η ΕΕ, το ΔΝΤ και η Κυβερνηση αλλα οτι δεν τον τρωνε και οι ιδιοι. Πραγματικα εχω απορια αν ο Βενιζελος βγει σημερα και πει περικοπη 50% των μισθων των βουλευτων αν θα βρεθει ενας να πει "μπραβο, αλλα εγω εξακολουθω να εχω προβλημα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εχω αδικο σε αυτα που λεω αγαπητε ελληνα συμπολιτη και φιλαθλε της ΑΕΚ;

Άδικο δεν έχεις αρκεί να πιστεύεις και τα ίδια και για τον Παναθηναικό που χρωστάει περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν εχει φανει κάτι απο την όλη ιστορία, είναι η προθυμια ορισμένων ακόμα και στις εποχές που ζούμε, να μην πειραζεται περισσοτερ η "ομαδαρα μας και η προεδραρα μας" απο "τους αλλοι"

Αρχιζω να πιστευω ότι δεν σας πειράζει που μας γλεντανε απο πισω η ΕΕ, το ΔΝΤ και η Κυβερνηση αλλα οτι δεν τον τρωνε και οι ιδιοι. Πραγματικα εχω απορια αν ο Βενιζελος βγει σημερα και πει περικοπη 50% των μισθων των βουλευτων αν θα βρεθει ενας να πει "μπραβο, αλλα εγω εξακολουθω να εχω προβλημα"

 

Εγώ θα πω μπράβο και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Βέβαια όλοι ξέρουμε ότι θα τα πάρουν από τα επιδόματα και αυτό είναι που εξοργίζει τον κόσμο, αλλά δεν γίνεται να σφαγιάζεται επιλεκτικά ο κόσμος για το "κοινό καλό"

Ποιο κοινό καλό ρεεεε. Θα μας εξυγιάνει ο φίλος του Αγαπούλα με τα πούρα, ο μοντελοπνίχτης και ο ψηλός Σισέ. Ουστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο Μπεος ειναι πρωταθλητης της αδιαντροπιας.Δεν παιζεται!Ο κοσμος ολος ξερει για την βρωμια του και το μπραβιλικι του,και το παιζει λαικος ηρωας. Εδω χρειαζεται μια τρομοκρατικη δολοφονια να την χαιρετισει ολος ο Ελληνικος λαος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο Μπεος ειναι πρωταθλητης της αδιαντροπιας.Δεν παιζεται!Ο κοσμος ολος ξερει για την βρωμια του και το μπραβιλικι του,και το παιζει λαικος ηρωας. Εδω χρειαζεται μια τρομοκρατικη δολοφονια να την χαιρετισει ολος ο Ελληικος λαος.

Θα την χαιρετίσω αν είναι η 301η κατά σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...