Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεμπέρδεψε με τα δικαστήρια εσύ, ΣΤΗΜΕΝΕ!!!!!!!!!!!!! και έλα να μου ρίξεις 10. Αλλα με την αξία σου!!!! Κρυφτείτε σε καμια σπηλιά ρε γαυράκια..... δεν σας πέρνει να μιλάτε τώρα και το ξέρετε. Γελάει όλος ο κόσμος και στο εξωτερικό με την ΥΠΕΡΟΜΑΔΑΡΑ σας!!!!!

 

Δεν έχει βγει κάτι για τον Ολυμπιακό. Για τον Ολυμπιακού Βόλου έχουν βγει στημένα ματς. Μην μπερδευεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει βγει κάτι για τον Ολυμπιακό. Για τον Ολυμπιακού Βόλου έχουν βγει στημένα ματς. Μην μπερδευεστε.

 

 

Τον καλόπουλο και τον τρύφωνα για ποιο ματς τους καλέσανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγες με το κεφαλι ψηλα,καλα κανεις.

πεσε ομως και κατηγορια οπως οριζει ο νομος αντι να απαιτεις να συνεχιζεις να χρωστας και να συντηρεισαι με τις πλατες του ελληνικου λαου.

η εδω το ψηλα κεφαλι δεν μετραει;

 

όταν χρωστάς, κάνεις διακανονισμό, αν αυτός που του χρωστάς δεχθεί είσαι ΟΚ. Δηλαδή εσύ λές οτι μλκία που τόσο καιρό δίνουν τα όσα λεφτά είναι σύμφωνα με τον διακανονισμό. Έπρεπε να είχαμε πέσει κατηγορία και να μην πληρώναμε τίποτα....

 

Λογικό μου ακούγεται.... ΔΕΝ

 

Δεν έχει βγει κάτι για τον Ολυμπιακό. Για τον Ολυμπιακού Βόλου έχουν βγει στημένα ματς. Μην μπερδευεστε.

 

Ε νομίζω οτι ο κύριο Ε.Μαρινάκης είναι πρόεδρος της ομαδάρας σας....

 

ε και νομίζω οτι έχει γίνει δίωξη.....

 

ε και νομίζω του έχει απαγορευτεί η έξοδος απο την χώρα....

 

ε νομίζω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει βγει κάτι για τον Ολυμπιακό. Για τον Ολυμπιακού Βόλου έχουν βγει στημένα ματς. Μην μπερδευεστε.

 

Παμε ξανα..Επαναληψη μητηρ πασης μαθησεως...

Προστασια των διαιτητων του ντερμπι που μας βοηθησαν στο πεναλτι οσο και στην φανελα του μιραλας..Μαλλον ο μαρινακης ειναι της προστασιας του πολιτη. Στο υπουργειο να τον βαλουμε...χαραμιζεται το παλικαρι.

Κανονισμος διαιτητη σε ντερμπι αλλων ομαδων..βλεπε ΠΑΟΚ - ΠΑΟ

Κανονισμενο παιχνιδι ΟΣΦΠ Βολου - ΟΣΦΠ

Επισης κανονισμος παραρτηματων της επομενης περιοδου μεσα απο την παραμονη στην Α εθνικη...

 

2 για την θρυλαρα 4 για την προεδραρα του...Αραξε παρε μπυριτσα και απολαυσε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς για ποιο ματς? οΟ

 

Σε αυτο που βαραγες τον Σισε..Διπλα απο τον προεδρο ησουνα..

 

Ασχετο κατι που δεν εχουμε σχολιασει ειναι οι βιταμινες των παικτων καβαλας - βολου...Περασε απαρατηρητο αυτο..Μονο ο γιαννακης την πληρωσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο κατι που δεν εχουμε σχολιασει ειναι οι βιταμινες των παικτων καβαλας - βολου...Περασε απαρατηρητο αυτο..Μονο ο γιαννακης την πληρωσε..

 

όχι ρε φίλε... απλά έπαιζαν μπαλάρα, αυτό είναι όλο. Και όλη η Ελλάδα χαιρόταν να τις βλέπει αυτές τις 2 ομάδες. Ήταν η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος και το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει ανάγκη από τέτοιες ομάδες και από ομάδες τις περιφέρειας γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πέσει η ΑΕΚ για τα άπειρα χρέη της και για την αδειοδότηση, θα δεχτώ να πέσει και ο Ολυμπιακός.

Και τωρα καταλαβαινουμε γιατί έφτασε εδω το Δημοσιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε φίλε... απλά έπαιζαν μπαλάρα, αυτό είναι όλο. Και όλη η Ελλάδα χαιρόταν να τις βλέπει αυτές τις 2 ομάδες. Ήταν η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος και το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει ανάγκη από τέτοιες ομάδες και από ομάδες τις περιφέρειας γενικά.

Ε βεβαια, ειδικα κατι Καρντοζο που ηρθαν στα 34 τους στην Καβαλα τρεχαν σαν τα σκυλια, ηταν γιατι ξερουν οι ομαδες αυτες να διαλεγουν

Ο Μπρέσκα που είναι σαν ντολμάς με πόδια ειχε γινει σπριντερ στα γεραματα

 

ΣΙΧΜΕΝΟΙ δημοσιογραφοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαίωωωωωωωωωωωωω :lol:

 

Για τον Βόλο πότε βγήκε για βιταμίνες κλπ?

 

Ε εχει ενα διαλογακι που λεει ο σπανος για εξεταση στο αιμα και λεει οτι η ομαδα σερνοταν στο παιχνιδι μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν χρωστάς, κάνεις διακανονισμό, αν αυτός που του χρωστάς δεχθεί είσαι ΟΚ. Δηλαδή εσύ λές οτι μλκία που τόσο καιρό δίνουν τα όσα λεφτά είναι σύμφωνα με τον διακανονισμό. Έπρεπε να είχαμε πέσει κατηγορία και να μην πληρώναμε τίποτα....

 

Λογικό μου ακούγεται.... ΔΕΝ

 

 

τι; διακανονισμο; ποια εισαστε εσεις κυρια ΑΕΚ που εχετε το θρασος να μιλατε για 3η,3η ffs,φορα για διακανονισμο για τα ρημαδιασμενα χρεη σας που τοσα χρονια εισαστε ανικανοι να ελεγξετε;

οχι,κομενα πλεον αυτα,κανενας διακανονισμος,ειδικα τωρα οταν εφτασε η χωρα σε αυτο το τελμα και τραβαει τα πανδεινα ο λαος να επιβιωσει.

 

εγω σας ελληνας φορολογουμενος πολιτης απαιτω να εφαρμοστει ο νομος,οπως εφαρμοστηκε ανευ διακανονισμων,παρατασεων και λοιπων τελευταιων ευκαιρειων σε αλλες ελληνικες ομαδες που ειχαν ομως την ατυχια να ειναι μικρες,

και να πεσετε κατηγορια.

αρκετα σας ανεχτηκα τοσα χρονια να ζημιωνετε το ελληνικο κρατος,δηλαδη την δικια μου τσεπη, με την ζημιογονα επιχειρηση σας και την αποτυχια σας να την ορθοποδησετε παρολο τις

προηγουμενες "ευκαιρειες" που σας δοθηκαν.να πεσετε τωρα.

 

εχω αδικο σε αυτα που λεω αγαπητε ελληνα συμπολιτη και φιλαθλε της ΑΕΚ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι; διακανονισμο; ποια εισαστε εσεις κυρια ΑΕΚ που εχετε το θρασος να μιλατε για 3η,3η ffs,φορα για διακανονισμο για τα ρημαδιασμενα χρεη σας που τοσα χρονια εισαστε ανικανοι να ελεγξετε;

οχι,κομενα πλεον αυτα,κανενας διακανονισμος,ειδικα τωρα οταν εφτασε η χωρα σε αυτο το τελμα και τραβαει τα πανδεινα ο λαος να επιβιωσει.

 

εγω σας ελληνας φορολογουμενος πολιτης απαιτω να εφαρμοστει ο νομος,οπως εφαρμοστηκε ανευ διακανονισμων,παρατασεων και λοιπων τελευταιων ευκαιρειων σε αλλες ελληνικες ομαδες που ειχαν ομως την ατυχια να ειναι μικρες,

και να πεσετε κατηγορια.

αρκετα σας ανεχτηκα τοσα χρονια να ζημιωνετε το ελληνικο κρατος,δηλαδη την δικια μου τσεπη, με την ζημιογονα επιχειρηση σας και την αποτυχια σας να την ορθοποδησετε παρολο τις

προηγουμενες "ευκαιρειες" που σας δοθηκαν.να πεσετε τωρα.

 

εχω αδικο σε αυτα που λεω αγαπητε ελληνα συμπολιτη και φιλαθλε της ΑΕΚ;

 

 

Ας μην είχαν τους νόμους να μην τους βρίσκαν τα λαγονικά του Ντέμη τότε. Απο την στιγμή που το άρθρο 44 ήταν νόμος του κράτους τελείωσε η συζήτηση. Και ο διακανονισμός φίλε ΕΛΛΗΝΑ φορολογούμενε, σε συμφέρει περισσότερο απο το να χρεοκοπήσει μια ΠΑΕ που χρωστάει 100 και τελικά θα σου δώσει 40 σε 4000 δόσεις. Απο το ολότελα καλή και η παναγιώτενα.

 

Πες λοιπόν οτι δεν σε νοιάζει το οικονομικό κομμάτι, αλλα μόνο το να πέσει η ΑΕΚ Δ εθνική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην είχαν τους νόμους να μην τους βρίσκαν τα λαγονικά του Ντέμη τότε. Απο την στιγμή που το άρθρο 44 ήταν νόμος του κράτους τελείωσε η συζήτηση. Και ο διακανονισμός φίλε ΕΛΛΗΝΑ φορολογούμενε, σε συμφέρει περισσότερο απο το να χρεοκοπήσει μια ΠΑΕ που χρωστάει 100 και τελικά θα σου δώσει 40 σε 4000 δόσεις. Απο το ολότελα καλή και η παναγιώτενα.

 

Πες λοιπόν οτι δεν σε νοιάζει το οικονομικό κομμάτι, αλλα μόνο το να πέσει η ΑΕΚ Δ εθνική.

 

Και μου θες και εξυγίανση τρομάρα σου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...