Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ΔΥ προστατεύονται συνταγματικώς, αλλά εσύ απαιτείς να απολυθούν και μιλάς και για ασέβεια προς το Σύνταγμα? Εκτός αν εννοείς την πλατεία. :rolleyes:

Άξιος!!!

Αγαπούλας

 

καλα και οι βουλευτες εχουν ασυλια απο το Συνταγμα.επομενως να μην πανε και αυτοι φυλακη,οπως και το να μην απολυθουν 1m ΔΥ που τα ξυνουν επειδη το λεει το Συνταγμα.

κλαιω. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτόν σκέφτηκα αλλά έχει αυτός ρευστότητα τόσο μεγάλη όπως λένε?

 

Το νούμερο το ξέρω από την πρώτη μέρα που έγινε το μπαμ. Και ναι, έχει μεγάλη ρευστότητα και πλήρωνε και μεγάλα πριμ.

 

Επίσης κυκλοφορεί έντονα η φήμη ότι ο Τσιώλης παραιτήθηκε από το Βόλο, ύστερα από χειροδικία του Μπέου εις βάρος του Μόνχε στα αποδυτήρια. Μετά τις τελευταίες αποκαλύψεις είμαι σίγουρος ότι την μπουνιά την έφαγε ο Μόνχε επειδή έβαλε γκολ ενώ δεν έπρεπε... Μιλάμε για ανατριχιαστικά σκηνικά...

 

καλα και οι βουλευτες εχουν ασυλια απο το Συνταγμα.επομενως να μην πανε και αυτοι φυλακη,οπως και το να μην απολυθουν 1m ΔΥ που τα ξυνουν επειδη το λεει το Συνταγμα.

:mrgreen: :mrgreen:

 

Ναι, αλλά αποφάσισε μόνο τι πρέπει να γίνει, ασέβεια προς το Σύνταγμα ή απόδοση δικαιοσύνης. Γιατί και τα 2 δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι, αλλά αποφάσισε μόνο τι πρέπει να γίνει, ασέβεια προς το Σύνταγμα ή απόδοση δικαιοσύνης. Γιατί και τα 2 δεν γίνεται.

 

δηλαδη το να μην απολυθουν οι ΔΥ ειναι αποδοση δικαιοσυνης; :mrgreen:

τεσπα αλλο εγω λεω.σε διαφορες δικαστικες υποθεσεις η ελληνικη Δικαιοσυνη εδρασε καταπατωντας στοιχειωδη συνταγματικα δικαιωματα και οχι μονο.

θα σου δωσε μερικα παραδειγματα.

 

το περιστατικο με τον Ζαχαπουλο.πηγαινει η κοπελα,η γραμματεας του και κανει την καταγγελια στις αρχες.και την βαζουν φυλακη και την κρατησανε εκει μεχρι να τελειωσει το σκανδαλο για να μην μπορει να ανοιξει το στομα της στα ΜΜΕ.μετα την βγαλανε χωρις να την πανε καν στο δικαστηριο για τον λογο που υποτιθεται την βαλανε μεσα εξαρχης.η μπορει να πηγανε αλλα την αθωωσανε.

 

αυτα περι Στρος Καν και καμαριερας οτι θα βαζανε την καμαριερα φυλακη αντι τον βιαστη της,αν εκανε την καταγγελια στην ελλαδα,νομιζεις τυχαιο ειναι και ετσι το λενε;.

αντι να παει φυλακη ο θυτης μεχρι να γινει η δικη,να πηγαινει το θυμα.

οριστε ειχε γινει ηδη με την γραμματεα του Ζαχοπουλου.

 

η δολοφονια του Αλεξη.βγαινει ο πρωθυπουργος στο διαγγελμα του,και τον υποπτο,διοτι ο αστυνομικος ηταν αθωος μεχρι να γινει η δικη οπως λες και εσυ για τον Μαρινακη,τον χαρακτηρισε ενοχο,οχι υποπτο,ενοχο.

Απο ποτε το ελληνικο Συνταγμα εχει δωσει την ιδιοτητα του δικαστη και του ενορκου στον πρωθυπουργο της χωρας; ο Κουγιας νομιζεις ειχε αδικο οταν εκανε μηνυση κατα του χοντρου στο ευρωπαικο δικαστηριο για ακριβως αυτο το πραμα; πεσμου εσυ σε ποια σοβαρη χωρα εχει ειπωθει κατι τετοιο απο τον πρωθυπουργο της,να χαρακτηριζει χωρις να εχει γινει η δικη εναν υποπτο πολιτη ως ενοχο για ενα εγκλημα; σε ποια;

 

και αυτα ειναι μονο δυο απο δεκαδες αλλα παραδειγματα.

 

καταλαβες; κατανοεις σε τι χωρα ζεις; τοχεις παρει χαμπαρι; αυτα τα περι ΔΥ και συνταγματος,δεν μου λενε τιποτα απολυτως τιποτα γιατι αν ποτε τυχει και γινει επανασταση ενα απο τα πρωτα πραματα που θα πρεπει να αλλαξουν θα ειναι το Συνταγμα

οσο αφορα αυτα τα συγκεκριμενα θεματα.και φυσικα η ιση εφαρμογη του για ολους τους πολιτες,και οχι αναλογως με τα συμφεροντα των πολιτικων και των ισχυρων.

 

ετσι δεν παει; :rolleyes:

 

τον αγαπούλα.

 

 

ναι ποιος ειναι αυτος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα 500 εκατ. παίζει να είναι και ο Μπέος γιατί ένας φίλος μου που παίζει στον Ολυμπιακό Βόλου βασικός, αυτό που μου είχε πει τελευταία φορά όταν τον ρώτησα πως είναι τα πράματα ήταν οτι δίνει πολύ χρήμα ο Μπέος και ειδικά τα πρίμ. Αν δεν κάνω λάθος τον αγώνα, αλλα στο 0-4 με την ΑΕΚ είχε πάρει 10.000 πριμ αυτός που το συμβόλαιό του είναι στα 50.000-60.000

 

 

 

Κάθαρση από Πατέρα, Πιλάβιο, Κούγια λέμε...

 

H κάθαρση μια χαρά έχει ξεκινήσει, και η σειρά που είναι τα ονόματα στη δικογραφία δεν είναι τυχαία.... Μπέος, Ψωμιάδης, Μαρινάκης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κάθαρση μια χαρά έχει ξεκινήσει, και η σειρά που είναι τα ονόματα στη δικογραφία δεν είναι τυχαία.... Μπέος, Ψωμιάδης, Μαρινάκης....

 

Όταν πέσει η ΑΕΚ για τα άπειρα χρέη της και για την αδειοδότηση, θα δεχτώ να πέσει και ο Ολυμπιακός.

 

6-0 πεντακάθαρα και ξάστερα, μην ξεχνιέσαι εσύ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάθαρση θα γίνει μόνο από γυναίκα ή από άτομο που δεν ξέρει από μπάλα.Αν ο τωρινός πρωθυπουργός δεν ασχολείται με μπάλα έχουμε ελπίδες.

 

Το λυπηρό είναι ότι δεν ασχολείται με τπτ γενικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πέσει η ΑΕΚ για τα άπειρα χρέη της και για την αδειοδότηση, θα δεχτώ να πέσει και ο Ολυμπιακός.

 

6-0 πεντακάθαρα και ξάστερα, μην ξεχνιέσαι εσύ :P

 

Ξεμπέρδεψε με τα δικαστήρια εσύ, ΣΤΗΜΕΝΕ!!!!!!!!!!!!! και έλα να μου ρίξεις 10. Αλλα με την αξία σου!!!! Κρυφτείτε σε καμια σπηλιά ρε γαυράκια..... δεν σας πέρνει να μιλάτε τώρα και το ξέρετε. Γελάει όλος ο κόσμος και στο εξωτερικό με την ΥΠΕΡΟΜΑΔΑΡΑ σας!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ μας traganeus αλλα τα 6 γκολακια που σας εχωσε ο γαυρος τα αξιζατε.τοσο ανυρπακτοι εισασταν στον συγκεκριμενο αγωνα.

 

και ηρθε ο καιρος να πεσετε και κατηγορια εξαιτιας των χρεων σας οπως οριζει ο νομος,αρκετα δεν την σκαπουλαρατε τοσα χρονια εις βαρος του ελληνικου λαου δεν νομιζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ μας traganeus αλλα τα 6 γκολακια που σας εχωσε ο γαυρος τα αξιζατε.τοσο ανυρπακτοι εισασταν στον συγκεκριμενο αγωνα.

Το οτι έχασα τον αγώνα δεν έχει καμία σχέση με τα στησίματα του Μαρινάκη!!!

Τουλάχιστον εγώ μπορώ ακόμα να βγώ με το κεφάλι ψηλά!!!

 

Τα γαυράκια που θα έπρεπε να ντρέπονται και να κρυφτούν όμως.... αντι να το κάνουν προσπαθούν να συμπαρασταθούν στην προεδρά τους!!!!!!! Α και οι περισσότεροι είναι νομικοί, έχουν βγάλει το πόρισμα και έχουν διαβάσει 90.000 σελίδες σε 2 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγες με το κεφαλι ψηλα,καλα κανεις.

πεσε ομως και κατηγορια οπως οριζει ο νομος αντι να απαιτεις να συνεχιζεις να χρωστας και να συντηρεισαι με τις πλατες του ελληνικου λαου.

η εδω το ψηλα κεφαλι δεν μετραει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...