Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κανω λάθος από αυτο που πόσταρε ο Ερωδιος

 

1. Ο Μακης Ψωμιάδης μιλάει με κάποιον Νικο στον οποιο λένε οτι α. ο Παμποριδης μπορει να παιξει το Ατρομητος-Ολυμπιακος για να βοηθησει τον Ολυμπιακο β. η Ξανθη ειναι παραρτημα του Ολυμπιακου (πλεον δεν το λεμε μονο εμεις) γ. Ο Νικος εχει να μιλησει ενα χρονο με τον ψηλο

 

2. Υπάρχει μια συνδιαλλαγη Νικου-Μακη Ψωμιαδη 5 πακετων που δεν φαίνεται πουθενά να έχει σχεση με δωροδοκια

 

 

Αρα μάθαμε οτι: η Ξανθη ειναι παραρτημα του Ολυμπιακου, ο Παμποριδης παίζει υπερ Ολυμπιακου συνηθως, ο "Νικος" δεν εχει επαφές εδώ και έναν χρονο με τον "ψηλο"

 

Thanks man :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν απαντας ε; δεν πειραζει. οταν μαθεις και εσυ το επιθετο του Νικου πες το και σε μας. :devil:

Δημόσιος υπάλληλος είναι ο Νίκος από τους λατρεμένους σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε μια συνομιλία Πατέρα Ψωμιάδη αναφέρεται ξανά το ταλιράκι.

 

Μ. Ψ.: Να πάνε να γα…..!Να σου πω κάτι αγορίνα μου ,βαλε αυτό το ταλιράκι αυτό σήμερα που μου είπες.

 

Π. Π. Π.: Ναι, ναι σήμερα θα τελεύσει .Θα σα σε πάρω να σε ειδοποιήσω

.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχει μεγαλη πλακα η επιθυμια καποιων να βγει ενοχος δωροδοκιας ο Πατερας.

Ειναι φοβερο, δεν ειναι καν Ταλιμπαν του Μαρινακη. Ας πεσουν. Αρκει να πεσει και ο Παναθηναικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχει μεγαλη πλακα η επιθυμια καποιων να βγει ενοχος δωροδοκιας ο Πατερας.

Ειναι φοβερο, δεν ειναι καν Ταλιμπαν του Μαρινακη. Ας πεσουν. Αρκει να πεσει και ο Παναθηναικος

Σιγά μη κατηγορηθεί ο Πατέρας. Το καθαρότερο πρωτάθλημα στην ιστορία? Δεν γίνονται αυτά. Ας πρόσεχαν οι άλλοι.

Έπειτα είναι κολλητός της αστυνομίας.Τους δώρησε τα αλεξίσφαιρα γιλέκα γιά να μη σκοτώνονται σαν τα κοτόπουλα στο δρόμο.

Κάπου τώρα αυτός θα αρμενίζει με το κότερο και την πουράκλα Αβάνας στο στόμα και οι άλλοι στη στενή θα λούζονται στον ιδρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη κατηγορηθεί ο Πατέρας. Το καθαρότερο πρωτάθλημα στην ιστορία? Δεν γίνονται αυτά. Ας πρόσεχαν οι άλλοι.

Έπειτα είναι κολλητός της αστυνομίας.Τους δώρησε τα αλεξίσφαιρα γιλέκα γιά να μη σκοτώνονται σαν τα κοτόπουλα στο δρόμο.

Κάπου τώρα αυτός θα αρμενίζει με το κότερο και την πουράκλα Αβάνας στο στόμα και οι άλλοι στη στενή θα λούζονται στον ιδρ΄ώτα.

 

Τόσες φορές που το έχεις επαναλάβει, ίσως το πιστέψεις και εσύ ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιώργος Τσακογιάννης και νυν ιδιόκτητης της ΠΑΕ Ηλιούπολης στις αρχές Μαρτίου στέλνει ένα μήνυμα, σε άγνωστο μέχρι στιγμής για την ανάκριση άνδρα γράφοντάς του: ΠΡΟΕΔΡΕ ΜΗ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ ΘΑ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΘΑ ΣΕ ΦΟΒΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. Στη συνέχεια ο Τσακογιάννης τηλεφωνεί στον άνδρα που ονομάζει πρόεδρο και εκείνος τον ευχαριστεί για το μήνυμα που του έστειλε, ο Τσακογιάννης του απαντά να μην αγχώνεται γιατί:

 

Γ: Αυτά είναι τελείως μ... οι κασέτες δεν μετράνε από χρόνια

 

Α: Ναι, ναι

 

Γ: Και ούτε είναι ότι είσαι σε αυτό, μπορεί να έχει γίνει μοντάζ, μπορεί να έχουν γίνει μοντάζ. Να το ξέρεις αυτό στο λέω αλήθεια έτσι; Εγώ πήγα στο δικαστήριο για ανθρωποκτονίες για τέτοια να το ξέρεις.

 

Α: Το ξέρω, το ξέρω

 

Γ: Αυτός ο καραγκιόζης που βγαίνει τώρα να κάνει ντόρο, ο Κούγιας, βγαίνει τώρα ξέρεις γιατί;

 

Α: Είπε και σένα ε;

 

Γ: Εντάξει δεν πρέπει να φάει πέντε σκαμπίλια στα πόδια τώρα; Τέλος πάντων ξέρεις κάτι μη του κάνεις τώρα καμιά χάρη με τον μ...

 

Α: Τρελός είσαι ρε

 

Γ: Αυτός ξέρεις γιατί τα κάνει αυτά;

 

Α: Για να ανέβει

 

Γ: Για να κάνει ότι δεν τρέχει τίποτα

 

Α: Το ξέρω ρε συ τι μου λες αφού βγήκε και είπε για τον διαιτητή που είναι για να πάει πρώτη εθνική...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάθει πλάκα με το επίπεδο αυτών που μιλάνε στα τηλέφωνα. Σαν να μην έχουν πάει σχολείο. Ούτε σύνταξη ούτε τίποτε...

 

Εκεί, εκεί στην Β' εθνική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13:15:29, ο Μάκης Ψωμιάδης καλεί τη Μελίνα:

 

Μελίνα: Ναι

Μάκης: Μελίνα πήγαινε στην τράπεζα, στο λογαριασμό σου έχουν μπει 5.000, φέρτα μου είναι στο novo. Πάρτα και φέρτα μου στο novo

Μελίνα: Καλά πάω τώρα μέχρι την Περιφέρεια και θα πάω να τα βγάλω, θα σας τα φέρω

Μάκης: Ποια Περιφέρεια πας;

Μελίνα: Πάω να πάρω τις visas

Μάκης: Που είσαι τώρα;

Μελίνα: Τώρα είμαι έξω από την Περιφέρεια

Μάκης: Εντάξει, μόλις τελειώσεις πήγαινε εκεί

 

Η Μελίνα είναι τρελό μμμμμμμμ... μωρό... κοπέλαρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Αν τα πραγματα μεινουν οπως εχει, τοτε ο μαρινακης θα την βγαλει καθαρη. αν υπαρχει μονο το τηλ μετα το ντερμπυ, ουτε που θα τον ακουμπησουν, και θα βγει και απο πανω για δυσφημιση.. αλλα

 

2) Τα καλυτερα θα ερθουν στις καταθεσεις του μπεο/ψωμιαδηδες κλπ... νομιζεται οτι θα βυθιστουν αυτα τα καραβια μονα τους?? εχουν να τραβηξουν κοσμο στον πατο...

 

3) Αν νομιζεται, οτι τα στημενα εγιναν για κερδος ομαδας, πραγματικα λυπαμαι.. εχετε χρονο, ξανασκεφτειτε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να στηριχθούν μόνο στις συνομιλίες, στο σπίτι του Τσακογιάννη, βρήκανε υπολογιστές, ημερολόγια, κάρτες απο τράπεζα, λογαριασμούς και άλλα πολλά. Άρα θα το ψάξουν περισσότερο, εγώ πιστεύω θα σκάσει και βόμβα με τραπεζικούς λογαριασμούς και κινήσεις. Έχει ζουμί ακόμα το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...