Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην μπερδεύεστε, δεν είναι κανένας εδώ μέσα ανώμαλος να θέλει εγκληματίες να μένουν ατιμώρητοι.

Δημοκρατία έχουμε, δεν μπορούν έτσι απλά να τους βάλουν φυλακή, πρέπει να αποδειχθεί ότι είναι ένοχοι.

Πως θα γίνει δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βρε παοκτζηδες και βάζελοι,ποτε θα το παρετε χαμπαρι; δεν παιρνετε πρωταθλημα τοσα χρονια γιατι δεν εχετε ομαδα,οχι γιατι δεν σας αφηνουν οι 3 μεγαλοι της αθηνας με τα στησιματα τους.

δυστυχως για εσας δεν θα παρετε ποτε την παρηγορια και την αυτο-επιβεβαιωση που τοσο πολυ προσμενετε υστερα απο αυτες τις εξελιξεις:

οτι ολα αυτα τα χρονια φταιει για την ποδοσφαιρικη καταντια σας η ατιμη ποδοσφαιρικη μαφια και οχι οτι ειστε ανυρπακτοι ποδοσφαιρικα.

σορυ αλλα ετσι ειναι.

 

Τώρα είναι ολοκληρωμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παοκτζηδες,ποτε θα το παρετε χαμπαρι; δεν παιρνετε πρωταθλημα τοσα χρονια γιατι δεν εχετε ομαδα,οχι γιατι δεν σας αφηνουν οι 3 μεγαλοι της αθηνας με τα στησιματα τους.

δυστυχως για εσας δεν θα παρετε ποτε την παρηγορια και την αυτο-επιβεβαιωση που τοσο πολυ προσμενετε υστερα απο αυτες τις εξελιξεις:

οτι ολα αυτα τα χρονια φταιει για την ποδοσφαιρικη καταντια σας η ατιμη ποδοσφαιρικη μαφια και οχι οτι ειστε ανυρπακτοι ποδοσφαιρικα.

σορυ αλλα ετσι ειναι.

 

Αυτό σου ήρθε από κάτι που είπα εγώ ή έτσι στο άκυρο ;;;

 

Ποιος σου είπε ότι μας πειράζει που δεν παίρνουμε πρωτάθλημα;;; Αυτούς έχουμε, μ'αυτούς παίζουμε, αυτά τα αποτελέσματα έχουμε και όλα οκ. Είναι ανάγκη να πάρεις πρωτάθλημα για να στηρίζεις μια ομάδα;;;

 

Ευτυχώς για εμάς δεν χρειαζόμαστε επιβεβαίωση από κανέναν και είμαστε οκ με την ομάδα μας όπως είναι ! (δες πόσα διαρκείας έχω, έχοντας κάνει μία μεταγραφή, τον Ρομπέρ, του πανθρακικού) !

 

Το ανύπαρκτοι πως το εννοείς;;; Στους 4 πρώτους ερχόμαστε 4οι άρα είμαστε ανύπαρκτοι. Στους 18 ερχόμαστε 4οι, πάλι ανύπαρκτοι είμαστε; Ποδοσφαιρικά πάντα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα απ' ό,τι κατάλαβα υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που θεωρούν τον Μαρινάκη & Πατέρα αθώο κλπ... Ε που πάμε ρε παιδιά;;;

Σίγουρα δεν είναι άγιοι αλλά δεν κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο ο Πατέρας. Αν το είχε στο χέρι νομίζεις ότι θα άφηνε το μέλι και θα αποσυρόταν? Άλλοι αγαπητέ είναι οι καταστροφείς που μας βιάζουν χωρις αναισθητικό χρόνια τώρα με τις ευλογίες δυστυχώς και των οπαδών τους. Αλλά αυτή την Ελλάδα φαίνεται να θέλουν κάποιοι και βλέπετε τα χάλια μας. Κάπως σαν αυτό που είχε πεί ο Κόκκαλης παλιά ότι αυτούς τους οπαδούς έχουμε δεν μπορούμε να τπους αλλάξουμε. Η πλήρης παραδοχή. Δεν μας είπε μόνο ότι κατά τον πρόεδρο και οι οπαδοί.

Και δεν μου λέτε ρε αδέρφια γιατί δεν βγήκε κάτι γιά την δύστυχη ΑΕΚ, γιά τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκό, τον Αρη( Και ο Μενδρινός πεσκέσι από τον Ολυμπιακό είναι!)

Όλοι ξέρουμε τον μεγάλο ένοχο. Τον καταστροφέα. Τον ξέρουμε πολλά χρόνια τώρα. Από την εποχή του Αιγάλεω και Ολυμπιακός να είν καλά και οι άλλοι να πάνε να ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι άγιοι αλλά δεν κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο ο Παυτέρας. Αν το είχε στο χέρι νομίζεις ότι θα άφηνε το μέλι και θα αποσυρόταν? Άλλοι αγαπητέ είναι οι καταστροφείς που μας βιάζουν χωρις αναισθητικό χρόνια τώρα με τις ευλογίες δυστυχώς και των οπαδών τους. Αλλά αυτή την Ελλάδα φαίνεται να θέλουν κάποιοι και βλέπετε τα χάλια μας. Κάπως σαν αυτό που είχε πεί ο Κόκκαλης παλιά ότι αυτούς τους οπαδούς έχουμε δεν μπορούμε να τπους αλλάξουμε. Η πλήρης παραδοχή. Δεν μας είπε μόνο ότι κατά τον πρόεδρο και οι οπαδοί.

Και δεν μου λέτε ρε αδέρφια γιατί δεν βγήκε κάτι γιά την δύστυχη ΑΕΚ, γιά τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκό, τον Αρη( Και ο Μενδρινός πεσκέσι από τον Ολυμπιακό είναι!)

Όλοι ξέρουμε τον μεγάλο ένοχο. Τον καταστροφέα. Τον ξέρουμε πολλά χρόνια τώρα. Από την εποχή του Αιγάλεω και Ολυμπιακός να είν καλά και οι άλλοι να πάνε να ..

 

Το χέρι απ'τα λίγα που διαβάζω του το έβγαλαν βγενόπουλοι, βαρδινογιάννηδες κλπ...

 

Το ποιος το κατέστρεψε το ποδόσφαιρο είναι μεγάλη κουβέντα και άκρη δεν θα βγάλουμε. Εγώ προτείνω ασχέτως με το ποιος το κατέστρεψε να μπουν ΟΟΟΟΟΛΟΙ φυλακή (εφόσον αποδειχθεί η ενοχή τους) !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χέρι απ'τα λίγα που διαβάζω του το έβγαλαν βγενόπουλοι, βαρδινογιάννηδες κλπ...

 

Το ποιος το κατέστρεψε το ποδόσφαιρο είναι μεγάλη κουβέντα και άκρη δεν θα βγάλουμε. Εγώ προτείνω ασχέτως με το ποιος το κατέστρεψε να μπουν ΟΟΟΟΟΛΟΙ φυλακή (εφόσον αποδειχθεί η ενοχή τους) !!!

+10^1000

 

Παράκληση προς όλο το κόσμο.

 

Η Ελλάδα βυθίζεται γιατί το καράβι μπάζει από παντού. Αυτή την ώρα δεν πρέπει καν να υπάρχουν ούτε πολιτικές αντιπαραθέσεις, ούτε οπαδικές αντιπαραθέσεις. Ο εχθρός είναι κοινός. Ας είμαστε μια γροθιά ενωμένοι και να παλέψουμε τουλάχιστον γιά την αξιοπρέπειά μας και ας είμαστε φτωχή ως χώρα. Οι ξένοι δεν χάνουν καιρό να μας λοιδωρούν και να προσπαθούν να μας εξευτελίσουν. Αν μη τι άλλο τώρα είναι η καλύτερη στιγμή να παραμερίσουμε όσα μας χωρίζουν. Δεν αντέχεται αυτό το πράγμα με όλα τα μέσα του κόσμου να μας φτύνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είναι ολοκληρωμένο

 

μπα οπως το εγραψα αρχικα ειναι το σωστο.εκτος και αν εχεις και εσυ κασετες με τον Πατερα που να δειχνει οτι πηρε το πρωταθλημα με στημενους αγωνες.

η αντιστροφως να αποδειξεις οτι στις κασετες δεν ηταν ο Μαρινακης που εστηνε τα παιχνιδια,αλλα ο Μητσικωστας.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι άγιοι αλλά δεν κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο ο Πατέρας. Αν το είχε στο χέρι νομίζεις ότι θα άφηνε το μέλι και θα αποσυρόταν? Άλλοι αγαπητέ είναι οι καταστροφείς που μας βιάζουν χωρις αναισθητικό χρόνια τώρα με τις ευλογίες δυστυχώς και των οπαδών τους. Αλλά αυτή την Ελλάδα φαίνεται να θέλουν κάποιοι και βλέπετε τα χάλια μας. Κάπως σαν αυτό που είχε πεί ο Κόκκαλης παλιά ότι αυτούς τους οπαδούς έχουμε δεν μπορούμε να τπους αλλάξουμε. Η πλήρης παραδοχή. Δεν μας είπε μόνο ότι κατά τον πρόεδρο και οι οπαδοί.

Και δεν μου λέτε ρε αδέρφια γιατί δεν βγήκε κάτι γιά την δύστυχη ΑΕΚ, γιά τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκό, τον Αρη( Και ο Μενδρινός πεσκέσι από τον Ολυμπιακό είναι!)

Όλοι ξέρουμε τον μεγάλο ένοχο. Τον καταστροφέα. Τον ξέρουμε πολλά χρόνια τώρα. Από την εποχή του Αιγάλεω και Ολυμπιακός να είν καλά και οι άλλοι να πάνε να ..

 

 

Όσο θα βλέπω post σαν και αυτό τόσο πιο πολύ θα φτιάχνομαι με την ιδέα ότι ο Μαρινάκης θα είναι στη σουίτα του τον Σεπτέμβριο και θα παρακολουθεί Τσάμπιονς Λίγκ.

 

Κάθαρση του ποδοσφαίρου από Πατέρα, Κούγια και Πιλάβιο...

 

Σε λίγο θα ζητήσουν και οι Κινέζοι να μας εκδημοκρατίσουν.

 

Αν δεν αλλάξει η αρρωστημένη λογική του Έλληνα, τπτ δεν πρόκειται να γίνει, στανταράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι άγιοι αλλά δεν κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο ο Πατέρας. Αν το είχε στο χέρι νομίζεις ότι θα άφηνε το μέλι και θα αποσυρόταν? Άλλοι αγαπητέ είναι οι καταστροφείς που μας βιάζουν χωρις αναισθητικό χρόνια τώρα με τις ευλογίες δυστυχώς και των οπαδών τους. Αλλά αυτή την Ελλάδα φαίνεται να θέλουν κάποιοι και βλέπετε τα χάλια μας. Κάπως σαν αυτό που είχε πεί ο Κόκκαλης παλιά ότι αυτούς τους οπαδούς έχουμε δεν μπορούμε να τπους αλλάξουμε. Η πλήρης παραδοχή. Δεν μας είπε μόνο ότι κατά τον πρόεδρο και οι οπαδοί.

Και δεν μου λέτε ρε αδέρφια γιατί δεν βγήκε κάτι γιά την δύστυχη ΑΕΚ, γιά τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκό, τον Αρη( Και ο Μενδρινός πεσκέσι από τον Ολυμπιακό είναι!)

Όλοι ξέρουμε τον μεγάλο ένοχο. Τον καταστροφέα. Τον ξέρουμε πολλά χρόνια τώρα. Από την εποχή του Αιγάλεω και Ολυμπιακός να είν καλά και οι άλλοι να πάνε να ..

Lol re geo LoL λέμε εντελώς.

Ο Ριγκο σε ποιο παράλληλο συμπαν ζούσε?Ο Τίγρης?

όσο για τον εξυγιαντή Πατέρα τί ακριβώς θέλεις να βγεί προς τα έξω αν αυτός κρύβεται πίσω απο την παρακολούθηση?Εκτος αν πιστεύεις πως τα τζιμάνια της ΕΥΠ ξύπνησαν ξαφνικά μια μέρα και λένε πάμε να καθαρίσουμε το ποδόσφαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα οπως το εγραψα αρχικα ειναι το σωστο.εκτος και αν εχεις και εσυ κασετες με τον Πατερα που να δειχνει οτι πηρε το πρωταθλημα με στημενους αγωνες.

η αντιστροφως να αποδειξεις οτι στις κασετες δεν ηταν ο Μαρινακης που εστηνε τα παιχνιδια,αλλα ο Μητσικωστας.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :devil:

 

Αν εσύ θεωρείς ότι επειδή ο Μαρινάκης παραδέχεται ότι "ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός" στοιχειοθετείται κατηγορία, να πας να γίνεις δικηγόρος. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο θα βλέπω post σαν και αυτό τόσο πιο πολύ θα φτιάχνομαι με την ιδέα ότι ο Μαρινάκης θα είναι στη σουίτα του τον Σεπτέμβριο και θα παρακολουθεί Τσάμπιονς Λίγκ.

 

Κάθαρση του ποδοσφαίρου από Πατέρα, Κούγια και Πιλάβιο...

 

Σε λίγο θα ζητήσουν και οι Κινέζοι να μας εκδημοκρατίσουν.

 

Αν δεν αλλάξει η αρρωστημένη λογική του Έλληνα, τπτ δεν πρόκειται να γίνει, στανταράκι.

 

Το ότι εσύ θα βγάζεις το λαρύγγι σου που τον Αβραάμ τον πέρασε ο αντίπαλος σαν σταματημένος, και την ίδια ώρα ο Μαρινάκης θα κυκλώνει το 0-2 ημίχρονο, πάλι σε φτιάχνει ;;;

 

και μην ξεχνάς, η Παπανδρέου και η Ράικου το καθαρίζουν !!!

 

Αν εσύ θεωρείς ότι επειδή ο Μαρινάκης παραδέχεται ότι "ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός" στοιχειοθετείται κατηγορία, να πας να γίνεις δικηγόρος. :devil:

 

Το "όταν ζητάς από κάποιον να σε βοηθήσει δεν μπορείς να τον αφήνεις ακάλυπτο" σημαίνει ότι "ζήτησες από κάποιον να σε βοηθήσει", άρα πάρε 2 κούτες σέρτικα αβάνας και έφυγες για Κορυδαλλό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εσύ θεωρείς ότι επειδή ο Μαρινάκης παραδέχεται ότι "ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός" στοιχειοθετείται κατηγορία, να πας να γίνεις δικηγόρος. :devil:

Καθένας το βλέπει όπως νομίζει, και ο κόσμος είναι ο κριτής.

 

Αλλά ρε γμτ. Τόση γκίνια έχετε εσείς που σας κατηγορούν άδικα από παντού?

Μαρινάκης, Αβραάμ, Μπουρούσης και ναι Μενδρινός!

Τυχαία όλα αυτά? Έχει συνομωτίσει το σύμπαν να σας κατασπαράξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθένας το βλέπει όπως νομίζει, και ο κόσμος είναι ο κριτής.

 

Αλλά ρε γμτ. Τόση γκίνια έχετε εσείς που σας κατηγορούν άδικα από παντού?

Μαρινάκης, Αβραάμ, Μπουρούσης και ναι Μενδρινός!

Τυχαία όλα αυτά? Έχει συνομωτίσει το σύμπαν να σας κατασπαράξει?

 

Δεν θα κρίνει ο κόσμος αν ο Μαρινακης είναι ένοχος. Οι δικαστές θα το κάνουν αυτό.

Αν θες να πεις την άποψή σου, μπορείς να την πεις ελεύθερα βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι εσύ θα βγάζεις το λαρύγγι σου που τον Αβραάμ τον πέρασε ο αντίπαλος σαν σταματημένος, και την ίδια ώρα ο Μαρινάκης θα κυκλώνει το 0-2 ημίχρονο, πάλι σε φτιάχνει ;;;

 

και μην ξεχνάς, η Παπανδρέου και η Ράικου το καθαρίζουν !!!

 

 

Προφανώς δεν έχεις διαβάσει ούτε 2 σελίδες πίσω και γι' αυτό δεν σε κακολογώ.

 

Το "όταν ζητάς από κάποιον να σε βοηθήσει δεν μπορείς να τον αφήνεις ακάλυπτο" σημαίνει ότι "ζήτησες από κάποιον να σε βοηθήσει", άρα πάρε 2 κούτες σέρτικα αβάνας και έφυγες για Κορυδαλλό !

 

Ας ρωτήσουν τον Μπέο τι εννοούσε ακριβώς, γιατί ούτε ο Κανελλόπουλος κατάλαβε, ούτε ο Μαρινάκης. Όλο "ε?" και "ναι, ναι" είναι στις απαντήσεις. Ξέρεις τι λέω εγώ? Παρακολουθώ έναν αγώνα, βλέπω ότι σφάζει ο διαιτητής τον ΠΑΟ και μετά παίρνω τηλέφωνο και το παίζω ότι εγώ την έκανα τη δουλειά. Έχω και τη φήμη του λαμόγιου, έχω αρχίσει να διαρρέω δεξιά και αριστερά ότι ελέγχω τους πάντες και ότι δεν με πιάνει τίποτα και όλα καλά.

Θέλω να γίνω ο μ@μιάς, αλλά δεν έχω τόσα λεφτά να το κάνω σαν πρόεδρος του Βόλου και διπλαρώνω τον Μαρινάκη που είναι νέος στη μπάλα και αφελής. Του λέω και τι συζητούσαμε με τον Πατέρα όταν κάναμε αντίστοιχες δουλειές και ξεκινάμε και έχω πείσει μέχρι και τον εαυτό μου ότι είμαι παραγκάρχης.

 

PS Με φτιάχνει να κάνω τον χαζό, όταν οι άλλοι το παίζουν αντίστοιχα. Δεν το γράφει η δικογραφία και τα σχετικά.

 

Βέβαια μπορώ κι εγώ να επικαλεστώ το τεκμήριο της αθωότητας για τον Μαρινάκη και να γράφουμε εδώ μέσα μέχρι αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...