Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να μην βάλω μόνο το τι ποστάρεις στο trompaktiko Minarokefte. Να δούμε ποιός είναι το troll με τα δέκα accounts εδώ μέσα, και ποιός όχι.

 

Πο ρε γαμώτο πόσο μου την είπες τώρα...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα γίνει ρε παιδιά να πάνε και οι 81 φυλακή;;; Και οι ομάδες τους στην Δ;;;

 

Εύκολα. Αντί να προσκυνά ο κόσμος παράγοντες με συμπεριφορά αγροίκου, κάνει ντου τους βάζει σε ένα παλούκι και τους πάει πορεία σε κάμια φυλακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα απ' ό,τι κατάλαβα υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που θεωρούν τον Μαρινάκη & Πατέρα αθώο κλπ... Ε που πάμε ρε παιδιά;;;

 

Μόνο και μόνο τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων του πολυπρωταθλητή να δείς, δεν θες κάτι άλλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων του πολυπρωταθλητή να δείς, δεν θες κάτι άλλο.....

 

ακριβώς

 

ΓΙΑΤΙ όμως ;;;; Τόσο πρόβατα φαινόμαστε;;;;

 

Θέλω και την γνώμη των Ολυμπιακών της παρέας! Εσείς ρε παιδιά είστε οκ;; Είστε περήφανοι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε τον Πατερα.ενα μονο πρωταθλημα πηρε ο ανθρωπος μολις πηγε στον ΠΑΟ, και τον βγαλατε Δον Κορλεονε του ποδοσφαιρου.

σας εχω νεα: ακομα και αληθεια να ειναι,την ξευτιλα και την ντροπη που περναει η ομαδα και ο προεδρος σας αυτη την στιγμη,δεν την ξεπλενει κανεις και τιποτα.

και θα κρατησει αυτη η ντροπη για χρονια,πολλα χρονια. καλυτερα ειναι να αρχισετε να την συνηθιζετε απο τωρα παρα να προσπαθειτε απεγνωσμενα να πεισετε τον υπολοιπο κοσμο οτι το μαυρο ειναι ασπρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα γίνει ρε παιδιά να πάνε και οι 81 φυλακή;;; Και οι ομάδες τους στην Δ;;;

Άσπρος σίφουνας άζαξ!

Και το ποδόσφαιρο καθάρισε με μιάς.

 

Κάτι το οποίο είναι εντυπωιακό και όμως δεν βλέπω να το κουβεντιάζετε είναι με τη περίπτωση του Μενδρινού!

Μιλάμε είχε γίνει εξπέρ το άτομο. Αγού μέχρι και ο Παπακώστας ο προπονητής όπως είδα τους διαλόγους στη ΝΕΤ ζήταγε να μάθει ποιά ματς ήταν στημένα και έπαιρνε πληροφορίες από το Μενδρινό. Φαίνεται πως ως πρώην παίχτης του Ολυμπθακού, είχε δέσει γερά στο κόλπο με τον Αβραάμ!

Πείτε μου τώρα εσείς αν ο Νικολακόπουλος έχει έστω κουκούτσι μυαλό να λέει ότι ο Ολυμπιακός είναι ολοκάθαρος και θέλουν να τον διαλύσουν κ.λ.π.μ(το μ σημαινει μαλακίες), όταν έχει ένα πρόεδρο κατηγορούμενο. Ένα παίχτη (Αβραάμ κατηγορούμενο) Ένα πρώην παίχτη 9Μενδρινο) κατηγορούμενο και ένα μπασκετμπολίστα (Μπουρούσης) κατηγορούμενο. Και εμτούτοις οι κόκκινες φυλλάδες σφυράνε αδιάφορα υποτιμώντας τη νοημοσύνη του κόσμου.

Εύχομαο να μη φρενάρει κανένα χέρι από ψηλά τις δυό δικαστίνες που έχουν την υπόθεση και μετά θα δούν οι λεβέντες αυτοί, πόσα απίδια βάζει ο σάκος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KilliK σγχώρα με αλλά το βλέπεις λάθος... Έχει σημασία ποιος έκανε πιο πολλά και ποιος λιγότερα;;; Δον Κορλεόνε είναι όλοι τους ανεξαιρέτως...

 

Έστησες αγώνα για να κερδίσει η ομάδα σου;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή και η ομάδα σου υποβιβασμό !

Έστησες αγώνα άσχετων για να βγάλεις λεφτά;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή !

 

Απλά τα πράγματα... Τώρα το να φαγωθούμε μεταξύ μας για το ποιος ήταν πιο πού_της απ'όλους μόνο καλό δεν κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KilliK σγχώρα με αλλά το βλέπεις λάθος... Έχει σημασία ποιος έκανε πιο πολλά και ποιος λιγότερα;;; Δον Κορλεόνε είναι όλοι τους ανεξαιρέτως...

 

Έστησες αγώνα για να κερδίσει η ομάδα σου;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή και η ομάδα σου υποβιβασμό !

Έστησες αγώνα άσχετων για να βγάλεις λεφτά;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή !

 

Απλά τα πράγματα... Τώρα το να φαγωθούμε μεταξύ μας για το ποιος ήταν πιο πού_της απ'όλους μόνο καλό δεν κάνει...

Καλα, η αληθεια ειναι οτι ο Πατερας δεν εχει εμπλακει ακόμα τουλαχιστον οπότε πως τσουβαλιάζεις?

Γιατι δηλαδη να μην έχει εμπλακεί και ο Ζαγορακης και ο ΠΑΟΚ?

Καποια εξυπηρέτηση δεν θα έκανε προς την παλιά του ομάδα ο Ζαβαντίας?

Τσάμπα πήρε τον Γκαγκάτση?

Όλα στο Γιουρο 2004 του Ζαγορ ηταν καθαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KilliK σγχώρα με αλλά το βλέπεις λάθος... Έχει σημασία ποιος έκανε πιο πολλά και ποιος λιγότερα;;; Δον Κορλεόνε είναι όλοι τους ανεξαιρέτως...

 

Έστησες αγώνα για να κερδίσει η ομάδα σου;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή και η ομάδα σου υποβιβασμό !

Έστησες αγώνα άσχετων για να βγάλεις λεφτά;; Εσύ και οι εμπλεκόμενοι (διαιτητές, παίκτες) φυλακή !

 

Απλά τα πράγματα... Τώρα το να φαγωθούμε μεταξύ μας για το ποιος ήταν πιο πού_της απ'όλους μόνο καλό δεν κάνει...

 

 

βεβαιοτατα και εχεις δικιο σε αυτα που γραφεις.

αλλα για τωρα,και οπως εξελισονται τα γεγονοτα,ο πρωτος που ειναι να παει φυλακη και η πρωτη ομαδα να τιμωρηθει ειναι ο Μαρινακης και ο Ολυμπιακος,καθοτι η ενοχη των εγκληματων τους ειναι αδιαμφισβητητη οπως παρουσιαζεται μεσα

απο τα φυσικα αποδεικτικα στοιχεια.μετα βλεπουμε τι θα γινει και με τον Πατερα,αν και εφοσων βγουν στοιχεια που να τον ενοχοποιουν για καποιο εγκλημα,αλλα πρωτος στην σειρα για την ωρα ειναι ο κυριος Μαρινακης.

 

ετσι δεν παει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, η αληθεια ειναι οτι ο Πατερας δεν εχει εμπλακει ακόμα τουλαχιστον οπότε πως τσουβαλιάζεις?

Γιατι δηλαδη να μην έχει εμπλακεί και ο Ζαγορακης και ο ΠΑΟΚ?

Καποια εξυπηρέτηση δεν θα έκανε προς την παλιά του ομάδα ο Ζαβαντίας?

Τσάμπα πήρε τον Γκαγκάτση?

Όλα στο Γιουρο 2004 του Ζαγορ ηταν καθαρα?

 

Τον τσουβαλιάζω γιατί μ'αυτόν μιλούσε ο Μπέος στο τηλέφωνο...

 

Για τον Ζαγοράκη θα είμαι ο πρώτος που θα τον κράξω αν και μόλις βγει το παραμικρό!!!

Ο Ζαβαντίας ασχολούταν με τις πολύ μικρές ομάδες απ'όσο διάβασα...

Τον Γκαγκάτση τον πήρε και τον έδιωξε λόγω ήθους απ'ό,τι κυκλοφορεί εδώ πάνω..

Για το γιούρο τι να σου πω, δεν ξέρω...

 

Μακάρι να είναι καθαρός, αν δεν είναι στην κρεμάλα με τους υπόλοιπους :)

 

βεβαιοτατα και εχεις δικιο σε αυτα που γραφεις.

αλλα για τωρα,και οπως εξελισονται τα γεγονοτα,ο πρωτος που ειναι να παει φυλακη και η πρωτη ομαδα να τιμωρηθει ειναι ο Μαρινακης και ο Ολυμπιακος,καθοτι η ενοχη των εγκληματων τους ειναι αδιαμφισβητητη οπως παρουσιαζεται μεσα

απο τα φυσικα αποδεικτικα στοιχεια.μετα βλεπουμε τι θα γινει και με τον Πατερα,αλλα πρωτος στην σειρα για την ωρα ειναι ο κυριος Μαρινακης.

 

ετσι δεν παει;

 

Διαφωνώ, τι πρώτος τι δεύτερος. Εγώ θέλω μια ομαδική δίκη, σαν της 17 Νοέμβρη ένα πράμα. Να έρθει κλούβα να τους πάρει τους αλήτες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παοκτζηδες,ποτε θα το παρετε χαμπαρι; δεν παιρνετε πρωταθλημα τοσα χρονια γιατι δεν εχετε ομαδα,οχι γιατι δεν σας αφηνουν οι 3 μεγαλοι της αθηνας με τα στησιματα τους.

δυστυχως για εσας δεν θα παρετε ποτε την παρηγορια και την αυτο-επιβεβαιωση που τοσο πολυ προσμενετε υστερα απο αυτες τις εξελιξεις:

οτι ολα αυτα τα χρονια φταιει για την ποδοσφαιρικη καταντια σας η ατιμη ποδοσφαιρικη μαφια και οχι οτι ειστε ανυρπακτοι ποδοσφαιρικα.

σορυ αλλα ετσι ειναι.

 

[/size][/font]Διαφωνώ, τι πρώτος τι δεύτερος. Εγώ θέλω μια ομαδική δίκη, σαν της 17 Νοέμβρη ένα πράμα. Να έρθει κλούβα να τους πάρει τους αλήτες !

 

εσυ μπορεις να διαφωνεις,ενοχοποιητικα στοιχεια που να τον στελνουν στα δικαστηρια δεν βλεπω μονο να μας δινεις.

και οχι οι υποθετικες ενδειξεις που σκεφτεσαι δεν ειναι αποδεικτικα στοιχεια. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...