Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν υπάρχει, τότε το μόνο που μπορώ να κάνω για αυτούς που ζητάνε να τους δώσουμε "πίσω" πρωταθλήματα είναι να τους δώσω, στην καλύτερη, κάνα ματσάκι στο playstation.

 

δεν πειραζει κρατηστε τα.δωσατε ομως την αξιοπρεπεια σας.και αυτη ειναι πιο πολυτιμη απο ενα επιχρυσο μπρικι.καποτε θα την καταλαβεις και αυτην την αληθεια. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε εμένα απαντάς,το ποστ μου πριν απο αυτό που έκανες quote το είδες;

 

Αφορμή το πήρα για να τελειώσει η αυταπάτη που έχουν κάποιοι ότι θα φαφτεί λόγω έλλειψης στοιχείων.

Πάντως να κρατάμε όλοι μικρό καλάθι κ εγώ που είμαι ΠΑΟ γιατί δεν ξέρεις όταν θα αρχίσει να κατηγορεί ο ένας τον άλλον τι θα βγεί προς τα έξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εθελοτυφλώ είναι το ρήμα,πείσε τον εαυτό σου ότι τα πήρες δίκαια

Για αυτό το ρήμα υπάρχει και μία άλλη περίπτωση η οποία σκοπίμως δεν εμφανίζεται στην παρούσα δικογραφία.Γιος προέδρου του Παναθηναϊκού στήνει την ομάδα του,βγάζει 13 μυρια κάπου στην Μαλαισία ,χάνει η ομάδα του το πρωτάθλημα και εμφανίζεται η ΠΕΚ.Καλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωδιέ, Άλεξξξ αι σία πείτε κι εσείς μιά φορά έστω "Θέλουμε να λάμψει η αλήθεια" γιά το καλό του ποδοσφαίρου και την αξιοπιστία της χώρας. Μην αγωνίζεστε να σώσετε το χόντρό. Είναι άχαρος ο ρόλος αυτός. Κατ' αρχήν σας αρέσει το ποδόσφαιρο ή είστε καψούρηδες με το λίπος? Δεν το είπαμε αυτό. Γιατί αν σας αρέσουν κι εσάς οι λαμογιές τότε γιατί συζητάμε άσκοπα? Εμείς λέμε: Όποιος είναι ένοχος μέσα και να μη ξαναδεί τον Ήλιο. Αλά γιά τον Μαρινάκη ξέρουμε και ξέρετε ότι είναι ένοχος. Και ακούς από χθες τους Ολυμπιακούς. Αν λέει αποδειχτεί ότι είναι ένοχος ο Μαρινάκης τότε το καταδικάζουμε κ.λ.π !

 

Πάντως ρε μάγκες ο Τζίγγερ δεν είναι πουθενά! Αυτός κοιμότανε, κοιμάται και οι άλλοι του έκλεβαν τα πρωταθλήματα. Αλήθει έχετε κάτι να προσάψετε στο ...σαΐνι μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό το ρήμα υπάρχει και μία άλλη περίπτωση η οποία σκοπίμως δεν εμφανίζεται στην παρούσα δικογραφία.Γιος προέδρου του Παναθηναϊκού στήνει την ομάδα του,βγάζει 13 μυρια κάπου στην Μαλαισία ,χάνει η ομάδα του το πρωτάθλημα και εμφανίζεται η ΠΕΚ.Καλό?

 

Εγώ ξέρω είναι από πώληση μετοχών που είχε στην Ιαπωνία και τυχαίνει να φωτογραφίζεται ο dim. Ακόμα και δίκιο να έχεις όμως αυτό έγινε το 2008 και εδώ και λίγους μήνες παραγραφηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό το ρήμα υπάρχει και μία άλλη περίπτωση η οποία σκοπίμως δεν εμφανίζεται στην παρούσα δικογραφία.Γιος προέδρου του Παναθηναϊκού στήνει την ομάδα του,βγάζει 13 μυρια κάπου στην Μαλαισία ,χάνει η ομάδα του το πρωτάθλημα και εμφανίζεται η ΠΕΚ.Καλό?

 

Σε αυτή την περίπτωση έχω εγώ έναν τύπο που στέρησε στην ομάδα μου το πρωτάθλημα.

Δεν της κέρδισε πρωτάθλημα.

 

Εγώ σαν οπαδός μπορώ να διαμαρτυρηθώ, εσυ?

 

Μα πως τα συγκρίνεται αυτά τα δυο?

 

Και στο κάτω-κάτω, κυριακή κοντή γιορτή.... Αν βγούνε οι συνομιλίες του πατέρα που έστηνε ματς εδώ θα είμαστε.

Προς το παρόν έχουμε μόνο την επιβεβαίωση για όσα όλοι φανταζόμαστε-ξέραμε και απλά εσείς δεν θέλατε να παραδεχτείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό το ρήμα υπάρχει και μία άλλη περίπτωση η οποία σκοπίμως δεν εμφανίζεται στην παρούσα δικογραφία.Γιος προέδρου του Παναθηναϊκού στήνει την ομάδα του,βγάζει 13 μυρια κάπου στην Μαλαισία ,χάνει η ομάδα του το πρωτάθλημα και εμφανίζεται η ΠΕΚ.Καλό?

Είμαι υπέρ της τιμωρίας ΟΛΩΝ !

Και για πρόσωπα και για ομάδες.

 

Αλλά βλέπω ότι προς το παρών έχει βγει για μια απο τις δύο,και μάλιστα για 2η φορά.

Δυο παράγκες είχαμε και στις δύο παίζει το όνομα της,έτσι δεν είναι;

 

Αντί οι οπαδοί-φίλαθλοι να ασχοληθούν με την ξεφτίλα(σόρρυ αλλά ξεφτυλίστηκε ο σύλλογος για 2η φορά)κοιτάνε να κοντραριστούν με τον αντίπαλο.

Λες και αν βγει κάτι για τον ΠΑΟ και ξεφτυλιστεί και αυτός η κατάντια του ΟΣΦΠ θα εξαφανιστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωδιέ, Άλεξξξ αι σία πείτε κι εσείς μιά φορά έστω "Θέλουμε να λάμψει η αλήθεια" γιά το καλό του ποδοσφαίρου και την αξιοπιστία της χώρας. Μην αγωνίζεστε να σώσετε το χόντρό. Είναι άχαρος ο ρόλος αυτός. Κατ' αρχήν σας αρέσει το ποδόσφαιρο ή είστε καψούρηδες με το λίπος? Δεν το είπαμε αυτό. Γιατί αν σας αρέσουν κι εσάς οι λαμογιές τότε γιατί συζητάμε άσκοπα? Εμείς λέμε: Όποιος είναι ένοχος μέσα και να μη ξαναδεί τον Ήλιο. Αλά γιά τον Μαρινάκη ξέρουμε και ξέρετε ότι είναι ένοχος. Και ακούς από χθες τους Ολυμπιακούς. Αν λέει αποδειχτεί ότι είναι ένοχος ο Μαρινάκης τότε το καταδικάζουμε κ.λ.π !

 

Πάντως ρε μάγκες ο Τζίγγερ δεν είναι πουθενά! Αυτός κοιμότανε, κοιμάται και οι άλλοι του έκλεβαν τα πρωταθλήματα. Αλήθει έχετε κάτι να προσάψετε στο ...σαΐνι μας?

 

Αν αυτό καταλαβαίνεις από τα λεγόμενα μου από χτες τότε λυπάμαι... απλά όσο σκατά και αν τα έκανε ο Μαρινάκης κανένα ηθικολόγος βάζελος δεν μπορεί να μου το παίξει σωστός όταν αγνοεί τις κουβέντες του Πατέρα και δεν σκέφτεται λίγο παρακάτω και τι είναι πολύ πιθανό να κρύβεται από πίσω.

 

Αν πάει αν σωθεί η κατάσταση υπό χρώμα φανελών τότε δεν θα γίνει τίποτα και συμφωνώ με τον Ερωδιό. Αν είναι να δούμε λίγο πέρα από αυτό μαζί σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την περίπτωση έχω εγώ έναν τύπο που στέρησε στην ομάδα μου το πρωτάθλημα.

Δεν της κέρδισε πρωτάθλημα.

 

Εγώ σαν οπαδός μπορώ να διαμαρτυρηθώ, εσυ?

 

Μα πως τα συγκρίνεται αυτά τα δυο?

 

Και στο κάτω-κάτω, κυριακή κοντή γιορτή.... Αν βγούνε οι συνομιλίες του πατέρα που έστηνε ματς εδώ θα είμαστε.

Προς το παρόν έχουμε μόνο την επιβεβαίωση για όσα όλοι φανταζόμαστε-ξέραμε και απλά εσείς δεν θέλατε να παραδεχτείτε.

 

Από την πίκρα σας τόσα χρόνια τα έχετε μπλέξει τα πράγματα.

Εσείς νομίζετε ότι τα παιχνίδια τα στήνουν για την ιστορία της ομάδας? Χεστήκανε...

Για τα λεφτά γίνονται όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα πάντως η εφημερίδα Γαυρος που έχει στην 1η σελίδα "Άνθρακες ο θησαυρός και ότι δεν προκύπτει τίποτα για τον ΟΣΦΠ" και κάτω αριστερά γράφει "Αντίο κ. Μπουρούση...".

Από την μία δεν μας πείθουν οι συνομιλίες, από την άλλη μας αρκούν για να διώξουμε τον Μπουρούση!

 

Ελπίζω τουλάχιστον ότι αυτοί που την διαβάζουν δεν γίνεται να πείθονται!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα πάντως η εφημερίδα Γαυρος που έχει στην 1η σελίδα "Άνθρακες ο θησαυρός και ότι δεν προκύπτει τίποτα για τον ΟΣΦΠ" και κάτω αριστερά γράφει "Αντίο κ. Μπουρούση...".

Από την μία δεν μας πείθουν οι συνομιλίες, από την άλλη μας αρκούν για να διώξουμε τον Μπουρούση!

 

Ελπίζω τουλάχιστον ότι αυτοί που την διαβάζουν δεν γίνεται να πείθονται!!!!

 

ακριβως αυτο σκεφτηκα οταν ειδα την σελιδα.ειναι τραγελαφικοι. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπίμως ή οχι αγνοούνται οι διάλογοι μεταξύ Μάκαρου-Πατέρα με ατάκες θα το κανονίσω και εγω αλλά φοβέρισε τον και εσύ κτλ.

 

Οι εξελίξεις των τελευταίων ημερών αποτυπώνονται σε μία κλασική φράση "Να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα"

 

όσο για τον Δημητράκη κτλ η απώλεια του συγκεκριμένου πρωταθλήματος το 2008 η οποία ενδέχεται να είναι απο εξωαγωνιστικούς παράγοντες τελικά έφερε στην επιφάνεια,στο προσκήνιο τον Νικολάκη.right?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...