Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ κάτι άλλο, μην τρέφετε ελπίδες ότι θα θαφτούν οι συνομιλίες όπως έγινε με τις υποκλοπές προ μηνών ή προ ετών επί 1ης παράγκας, τώρα έχει παρέμβει εισαγγελέας και όλες οι ηχογραφήσεις γίνανε κατόπιν εντολής του, άρα είναι νομιμότατες! Κ θα κατατεθούν στα δικαστήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει μιά ελπίδα να καθαρίσει το τοπίο και να έχουμε και ποινές. Και αυτό γιατί η υπόθεση έχει ανατεθεί σε γυναίκες. Στη Ράικου και στη Παπανδρέου και σε άλλη μιά δεν θυμάμαι τώρα. Οι γυναίκες έχουν άγνοια κινδύνου του χώρου. Και θα τη δικάσουν την υπόθεση με το γράμμα του νόμου. Δυστυχώς κύριοι Μπέο Μαρινάκη Ψωμιάδη και σία την πατήσατε γιατί οι γυναίκες δεν καταλαβαίνουν τίποτα. Αν δεν δοθεί εντολή άνωθεν η υπόθεση θα πάει μακριά. γυναίκες δεν είναι οπαδοί και ως γνωστόν φοβούνται γιά τηυ θέση που κατέλαβαν με κόπο.

Υπάρχει ελπίδα τελικά. Γιά να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έρθει η κάθαρση με το καλό, απλά θεωρώ ότι όλοι καταλαβαίνετε πως σε συνδυασμό με την οικονομική κρίση, πέφτουν οι τελευταίες φτυαριές χώμα πάνω στο φέρετρο του ελληνικού αθλητισμού. RIP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πρόεδρος της ΕΥΠ πριν μερικές μέρες ήταν στον Πρωθυπουργό.Από πόσο ποιο πάνω να δοθεί εντολή.

 

 

ο Ελληνικός αθλητισμός ήταν χρόνια σε κόμμα και τώρα κάτι πάει να γίνει να αναστηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφορά με την πρώτη παράγκα είναι ότι οι υποκλοπές είναι νόμιμες και δεν μπορούν να αθωωθούν οι κατηγορούμενοι για αυτό.Έρχονται σύντομα και οι τραπεζικοί λογραριασμοί των κατηγορουμένων.Δεν υπάρχει σωτηρία για αυτούς που είναι στη λίστα.Μια τέτοια επιχείρηση με 94000 σελίδες δικογραφία και τόσο οργανωμένη είναι 100% ότι τους έχει μέχρι και τον τελευταίο χειροπόδαρα δεμένο.Και σιγά μην βγήκαν στη φόρα όλα.Τα πιο πικάντικα βγήκαν για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο εισαγγελεας ομως καταλαβε και αυτο αρκει.. whistle.gif

 

υγ.σε αυτους που δεν "μπορουν" να καταλαβουν παει,οχι σε εσενα σλιμ.

 

Κοιτά φίλε, εγώ καταλαβαίνω πως νιώθουν οι Παναθηναϊκοί στην φάση που βρισκόμαστε και το δικαιολογώ απόλυτα. Απλά προτείνω να μην βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα γιατί θα γυρίσει και ο τροχός.

Μείνε ήσυχος, πως αν αποδεδειχθεί ότι ο Μαρινακης είναι παραγκάρχης, στήνει παιχνίδια και δεν ξέρω γω τι άλλο, θα φάει πολύ φτύσιμο. Όπως έγινε και με τον Μπουρουση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που ξέχασα να γράψω χτες... ο Μπουρούσης κάτι φεγγάρια πηδούσε την κόρη του Ψωμιάδη. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα μαζί ή αν το πράμα προχώρησε αλλά ότι είχαν σχέση είναι στάνταρ. Αυτό αν αναρωτιέστε πως και τι ο Μάκαρος με το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά φίλε, εγώ καταλαβαίνω πως νιώθουν οι Παναθηναϊκοί στην φάση που βρισκόμαστε και το δικαιολογώ απόλυτα. Απλά προτείνω να μην βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα γιατί θα γυρίσει και ο τροχός.

Μείνε ήσυχος, πως αν αποδεδειχθεί ότι ο Μαρινακης είναι παραγκάρχης, στήνει παιχνίδια και δεν ξέρω γω τι άλλο, θα φάει πολύ φτύσιμο. Όπως έγινε και με τον Μπουρουση...

Όπως έγινε και με την 1η παράγκα,που αν και δεν μπορούσε να αποδειχθεί σε δικστήριο επειδή ήταν προιόν υποκλοπής όλοι ακούσαμε τι λέγανε.

Αλλά επειδή δεν τους καταδίκασε δικαστήριο όλα μέλι γάλα,δεν αποδείχθηκε, :lol:

 

Ακόμα δικαιολογίες ψάχνουν για να μην παραδεχθούν τα αίσχη,ακόμα και μετά απο αυτά.

 

Καταδικασθούν δεν καταδικασθούν σε δικαστήριο ένα είναι σίγουρο,στο σκεπτόμενο φίλαθλο έχουν ήδη καταδικαστεί,στον οπαδό "Η ομάδα πάνω απο όλα" όχι,ελπίζει μπας και μερικά στοιχεία δεν γίνουν δεκτά ή τα σκαπουλάρει απο κανα νομικό παραθυράκι και πείσει τον εαυτό του ότι όλα αυτά ήταν κόλπο για να χτυπήσουν την ομάδα του.

 

Στην 3η παράγκα που θα βγει σε καμιά 10ρια χρόνια ίσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θέλω να καθαρίσει τίποτα. Όσο βλέπω βάζελους εδώ μέσα, θιασωτές της ισονομίας με τουπέ του στυλ "αφού δεν είναι ο Πατέρας στη λίστα" να ξεβρωμίσουμε το χώρο και "το είπε και το έκανε ο Πατέρας, ξεβρώμισε τον χώρο" ο οποίος Πατέρας προφανώς είναι ο πληροφοριοδότης και έχει μπει στο πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων, δεν θέλω να αλλάξει τίποτα. Ή όλοι ή κανένας. Δεν γίνεται ας πούμε να αλλάξουν οι ιδιωτικοί υπάλληλοι στη χώρα και οι δημόσιοι να συνεχίζουν να γλεντοκοπάνε. Κάθαρση για όλους, αλλιώς Μποτσουάνα με νόμους του δρόμου και πιστολιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θέλω να καθαρίσει τίποτα. Όσο βλέπω βάζελους εδώ μέσα, θιασωτές της ισονομίας με τουπέ του στυλ "αφού δεν είναι ο Πατέρας στη λίστα" να ξεβρωμίσουμε το χώρο και "το είπε και το έκανε ο Πατέρας, ξεβρώμισε τον χώρο" ο οποίος Πατέρας προφανώς είναι ο πληροφοριοδότης και έχει μπει στο πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων, δεν θέλω να αλλάξει τίποτα. Ή όλοι ή κανένας. Δεν γίνεται ας πούμε να αλλάξουν οι ιδιωτικοί υπάλληλοι στη χώρα και οι δημόσιοι να συνεχίζουν να γλεντοκοπάνε. Κάθαρση για όλους, αλλιώς Μποτσουάνα με νόμους του δρόμου και πιστολιές.

ο βάζελος και οι βάζελοι πάλι φταίνε

2 φορές βγήκαν κασέτες για την ομάδα σου αλλά,κιχ :mrgreen:

 

Διάλυση της SL

Να μην γίνει πρωτάθλημα φέτος

Ευρώπη κανείς

Χορηγίες κρατικές τέλος

είναι η δικιά μου γνώμη για τις ομάδες,για όλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...