Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δείς κανένα να κάνει αγαθοεργίες σήμερα αυτό είναι ύποπτο. Και ο Πατέρας εξόπλισε την αστυνομία με αλεξίσφαιρα γιλέκα. Και οι Αλαφούζοι το παίζουν οικολόγοι φυτεύοντας παντού δεντράκια και όμως προξένησαν με τα πλοία τους οικολογική καταστροδή στη Βενεζουέλα.

Και πολλοί άλλοι γιά να ρίξουν στάχτη στα μάτια κάνουν και καμιά καλή λεγόμενη πράξη.

 

Ο Μάκαρος υιοθετούσε 19χρονες Ρωσσιδούλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολες οσες ειναι μπλεγμενες ναι,οι αλλες γιατι ομως?

 

Δεν βλεπω κατι υποτπτο για παναθηναικο.

 

Νωρις ειναι ακομα.. Λες και δεν ξερανε τι παιζει.. Οπως και να έχει ειναι πολλά που πρεπει να ξεκαθαρισουν και τώρα ειναι η ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νωρις ειναι ακομα.. Λες και δεν ξερανε τι παιζει.. Οπως και να έχει ειναι πολλά που πρεπει να ξεκαθαρισουν και τώρα ειναι η ευκαιρια.

Oχι Κρις, οχι στο τσουβαλιασμα γενικα, σορρυ

Εγω μπορει να τα λεω επειδη ειμαι Παναθηναικος και εσυ να τα λες αλλιως επειδη εισαι Ολυμπιακος αλλα και στην πολιτικη να το σκεφτεις, το "ολοι τα ιδια ειναι" μας εχει φαει

Αν βγει Γοντικας-Πατερας-Βγενοπουλος-Τζιγγερ δεν ξερω γω ποιος, μαζι σου, ολοι στην Φουτμπολ Λιγκ 2

Αλλα οχι ρε φιλε τσουβαλιασμα. Ας βγει κατι απο τη Δικαιοσυνη για τον Παναθηναικο και τα ξαναλεμε, τωρα ομως οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο ρυθμό από σένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και από τον Ολυμπιακό. Δηλαδή εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά.

ότι πιο θε'ι'κό έχω ακούσει :lol:

μη σου πω δύο πιο θε'ι'κό

 

διάλυση της Superleague ΤΩΡΑ

Ευρώπη κανείς!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι Κρις, οχι στο τσουβαλιασμα γενικα, σορρυ

Εγω μπορει να τα λεω επειδη ειμαι Παναθηναικος και εσυ να τα λες αλλιως επειδη εισαι Ολυμπιακος αλλα και στην πολιτικη να το σκεφτεις, το "ολοι τα ιδια ειναι" μας εχει φαει

Αν βγει Γοντικας-Πατερας-Βγενοπουλος-Τζιγγερ δεν ξερω γω ποιος, μαζι σου, ολοι στην Φουτμπολ Λιγκ 2

Αλλα οχι ρε φιλε τσουβαλιασμα. Ας βγει κατι απο τη Δικαιοσυνη για τον Παναθηναικο και τα ξαναλεμε, τωρα ομως οχι

 

Αρης είμαι και με το ποδοσφαιρο έχω να ασχοληθώ 5 χρόνια, όχι ότι πριν ασχολουμουν.. Το θεμα ειναι οτι αν δεν μπει τωρα το μαχαιρι στο κοκκαλο δεν θα μπει ποτε. Οι αγγλοι δεν κοιταξαν ποιες ομαδες δεν είχαν χουλιγκαν στις ταξεις τους αλλά τις απέκλεισαν όλες από τις Ευρωπαικες διοργανώσεις.

Προσωπικά πιστευώ οτι όλοι μα ολοι ηταν μπλεγμενοι ή ηξεραν τι συμβαινει άρα ολοι ειναι ένοχοι σε καποιο βαθμο.. Αν δεν βγει κατι καλο τώρα γιατι εσυ ως παναθηναικος θελεις να παιξεις τσαμπιονς λιγκ και αλλες 2 ομάδες ουέφα δεν υπάρχει καμια ελπίδα για το Ελληνικο ποδοσφαιρο και αν ειδες τη σαπιλα στην Α΄Εθνικη που να δεις τι γινεται παρακατω! Ειδικά στα τοπικά και Γ' Εθνικη! Ο Alexzzz μπορει να στα πει, εγω τα ξέρω από γνωστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris, δεν θελω να παιξω πουθενα, ουτε διαρκειας θα παρω φετος ουτε στη μπαλα θα πηγαινα. Νοβα και αν

Και πουθενα να μην παιξουμε, αυτο το πραγμα Παναθηναικος δεν λεγεται μια φορα...

Οποτε δεν εχω προβλημα να αποκλειστουμε ολοι

 

Απλα εχω ζησει απο το σχολειο μεχρι το στρατο και τωρα τη δουλεια, αρκετες καταστασεις οπου το τσουβαλιασμα ειχε επιπτωση να πεσουν χαλαροτερες ποινες.

Αν παμε στο "ολοι φταινε" θα πεσουν τιποτα προστιμα μονο και θα γελαμε.

Αν βγουν και για τον Παναθηναικο, ευχαριστως χερακ-χερακι με Μαρινακη και ολοι Γ' Εθνικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι Κρις, οχι στο τσουβαλιασμα γενικα, σορρυ

Εγω μπορει να τα λεω επειδη ειμαι Παναθηναικος και εσυ να τα λες αλλιως επειδη εισαι Ολυμπιακος αλλα και στην πολιτικη να το σκεφτεις, το "ολοι τα ιδια ειναι" μας εχει φαει

Αν βγει Γοντικας-Πατερας-Βγενοπουλος-Τζιγγερ δεν ξερω γω ποιος, μαζι σου, ολοι στην Φουτμπολ Λιγκ 2

Αλλα οχι ρε φιλε τσουβαλιασμα. Ας βγει κατι απο τη Δικαιοσυνη για τον Παναθηναικο και τα ξαναλεμε, τωρα ομως οχι

Να είμαστε η πιό καθαρή ομάδα είναι ασφαλώς τίτλος τιμής αλλά καλύτερα να φυλάμε τη πισινή. Ο Πατέρας κατά κάποιο τρόπο είναι μπλεγμένος αλλά δεν ξέρω ποιά εποχή. Δεν μπορεί να είσαι σήμερα φιλαράκι με τον Μπέο και αύριο να είστε στα μαχαίρια. Μήπως τσακωθήκνε στο μοίρασμα? Λέω τώρα εγώ.Αλλά και πάλι φαίνεται ότι δεν εμπλέκονται Παναθηναϊκοί εν ενεργεία στο σύλλογο. Περιμένω να δω ποιός είναι ο διεθνής ποδοσφαιριστής που στοιχημάτιζε σε σημαδεμένα παιχνίδια. Είναι λέτε ο Αβραάμ που ακούστηκε? Γιατί γιά τον μπασκετμπωλίστα ξέρω ότι είναι ο Μπουρούσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geo, αν θες με πμ να σου πω για τη σχεση του Πατερα με τον Μπεο

Απλα εξηγησα τον λογο που δεν θελω να παρθουν "καθολικα μετρα"

Ας γινει ο,τι ειναι να γινει και ειλικρινα δενε χω προβλημα σε 2 μηνες αν ξανασκασει θεμα με Πατερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά στα τοπικά και Γ' Εθνικη! Ο Alexzzz μπορει να στα πει, εγω τα ξέρω από γνωστους.

 

Μην γράφεις τέτοια τέτοιες ώρες ρε... μπορεί η ΕΥΠ να σουλατσάρει και εδώ μέσα. Είχα και 4-5 ραντεβού με τον Ψωμιάδη πέρσι στο μαγαζί του, θα με πάρουν με το λάπτοπ μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris, δεν θελω να παιξω πουθενα, ουτε διαρκειας θα παρω φετος ουτε στη μπαλα θα πηγαινα. Νοβα και αν

Και πουθενα να μην παιξουμε, αυτο το πραγμα Παναθηναικος δεν λεγεται μια φορα...

Οποτε δεν εχω προβλημα να αποκλειστουμε ολοι

 

Απλα εχω ζησει απο το σχολειο μεχρι το στρατο και τωρα τη δουλεια, αρκετες καταστασεις οπου το τσουβαλιασμα ειχε επιπτωση να πεσουν χαλαροτερες ποινες.

Αν παμε στο "ολοι φταινε" θα πεσουν τιποτα προστιμα μονο και θα γελαμε.

Αν βγουν και για τον Παναθηναικο, ευχαριστως χερακ-χερακι με Μαρινακη και ολοι Γ' Εθνικη

 

Δεν χρειάζεται να παει στο τσουβάλιασμα.

Παο εστησες 2 παιχνιδια; φαε 2 μυρια πρόστιμο; Δεν έχεις; Β' Εθνικη..

Οσφπ εστησες 10; Γ' Εθνικη και 10 μυρια.

Αρη εστησες 5; Β' εθνικη και 5 μυρια..

Μπεο εστησες αγωνες και εφαγες τοσα λεφτα; Επεστρεψε τα ολα και φαε 30 χρονακια... κλπ κλπ..

 

Να το παω και παρακατω; Ηρθε ο καιρος να γινουν ήταν κλειστες λιγκες μπασκετ και μπαλα και οποιος έχει τις προυποθέσεις συμμετεχει (πρότυπα ΝΒΑ και σαφως χαμηλότερες προυποθέσεις) ή να παμε σε ημιερασιτεχνικες λίγκες. Δεν μπορει να πεφτεις αγωνιστικά και να αγοραζεις ΑΦΜ Ηρακλη ή να πεφτεις αγωνιστικά και να ψάχνεις να μεινεις στην ιδια κατηγορία με όποιο τρόπο μπορεις αεκ..

Γελάει ο κοσμος μαζι μας.

 

Μην γράφεις τέτοια τέτοιες ώρες ρε... μπορεί η ΕΥΠ να σουλατσάρει και εδώ μέσα. Είχα και 4-5 ραντεβού με τον Ψωμιάδη πέρσι στο μαγαζί του, θα με πάρουν με το λάπτοπ μέσα

 

Τι μαρκα καπνιζεις; να σου φέρνω στη φυλακη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διλλημα, η παρακατω δηλωση ειναι Οφ-τοπικ ή Ον-τοπικ

 

Σημερα αποφασιστηκε μειωση του αφορολογητου στα 8000

Η εκτακτη εισφορα παραμένει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...