Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και Κόντη βλέπω.

 

Αν δε πέσουν και τώρα ομάδες στη Β μετά από το μεγαλύτερο σκάνδαλο στησίματος αγώνων πανευρωπαϊκά κόβω τη μπάλα και πουλάω το διαρκείας.

 

Αν είναι και ο ΠΑΟΚ μέσα να πάει και αυτός μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και αν ήταν φιλαράκι του και έκανε βρωμοδουλείες μαζί του θα στο έλεγε...

 

Αυτή την χρονική στιγμή δεν είδα το όνομα του υπάλληλου προέδρου της ομάδας μου στην λίστα! Δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά για το οτι είναι καθαρός, γιατί μια λαμογιά μου την βγάζει ο αδαμίδης, δεν τον πολυ πηγαίνω. Αλλα πιστεύω οτι αν υπήρχε κάτι θα τον πιάνανε και αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τιμάει που γελάω σα χαζό από τη χαρά μου με κάθε σύλληψη και κάθε όνομα που βγαίνει στη φόρα; :mrgreen:

 

Εσύ ετοιμάσου να αναλάβουμε τον Ολυμπιακό, γιατί τον χοντρό τον βλέπω να ακολουθεί τον άλλο χοντρό στο ίδιο κελί. Θα παίζουν από εκεί τα στοιχήματα και θα τα στέλνουν με σαίτα από το παράθυρο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα κι εγώ τη λίστα. Μεγάλο γλέντι! Όλοι στη Β εθνική!

 

Επίσης, αποθέωση στον ανυπέρβλητο Σωκράτη Κόκκαλη, που κατάφερε να κάνει ό,τι έκανε, να πάρει τα πρωταθλήματα, να πάρει τα έργα του ΟΤΕ και του ΟΠΑΠ, να λύσει και να δέσει και... να την κάνει λίγο πριν διαλυθεί ολόκληρο το σύστημα. Είναι θεούλης πραγματικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;

 

Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.

 

αχαχαχαχαχαχα ΕΚΛΑΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα κι εγώ τη λίστα. Μεγάλο γλέντι! Όλοι στη Β εθνική!

 

Επίσης, αποθέωση στον ανυπέρβλητο Σωκράτη Κόκκαλη, που κατάφερε να κάνει ό,τι έκανε, να πάρει τα πρωταθλήματα, να πάρει τα έργα του ΟΤΕ και του ΟΠΑΠ, να λύσει και να δέσει και... να την κάνει λίγο πριν διαλυθεί ολόκληρο το σύστημα. Είναι θεούλης πραγματικά!

 

Πραγματικα προσκυνω τον μεγαλο σωκρατη που σε βιαζε οπως ηθελε την ωρα που ηθελε και εφευγε κυριος και εντος και εκτος των αθλητικων χωρων. Ο παππους ηταν μεγαλο λαμογιο τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;

 

Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.

 

αχαχαχαχαχαχα ΕΚΛΑΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Αχαχα, μόλις πήγαινα να το γράψω κι εγώ. Πάλι καλά που δεν τον λέει και αγαπούλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ ετοιμάσου να αναλάβουμε τον Ολυμπιακό, γιατί τον χοντρό τον βλέπω να ακολουθεί τον άλλο χοντρό στο ίδιο κελί. Θα παίζουν από εκεί τα στοιχήματα και θα τα στέλνουν με σαίτα από το παράθυρο. :P

Ξεκινάω skouting στο FM ευθύς αμέσως. Εσύ ανάλαβε τα οικονομικά που τα ξέρεις.

 

Το Σιτάρ τσάνελ έχει λέει τώρα σε αποκλειστικότητα όλους τους επίμαχους διαλόγoυς! Βάζω το βίντεο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω στον ALPHA να κόψει τις οικογενειακές ιστορίες και να προβάλει ποδοσφαιρικές ιστορίες, ζωντανεύοντας διαλόγους από αυτούς που βγαίνουν στη φόρα. Δε θα χάνω επεισόδιο. Βέβαια θα χρειαστεί πολλούς χοντρούς ηθοποιούς, αλλά αξίζει τον κόπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όνομα του πατέρα γιατί δεν το βλέπω (μήπως είμαι γκαβός);

 

http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=76100&catID=11

 

Είναι στις διώξεις που θα γίνουν από εβδομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...