Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11058.jpg

 

χαχαχαχαχαχαχαχα

 

Κράτα μικρό καλάθι, γιατί αυτός ο πολυκοριός της ΕΥΠ είχε πιάσει και τον Πατέρα σε μία ύποπτη περίπτωση που σχετιζόταν με τον ξυλοδαρμό Βασσάρα, αλλά με μερικά αλεξίσφαιρα γιλεκάκια δωρεά στην αστυνομία μπήκαν όλα στο αρχείο ως δια μαγείας.

Μα και τον Πατέρα φωτογραφίζουν.Τι μικρό καλάθι.Μακάρι να μπούνε όλοι μέσα να ξεβρωμίσουμε.Για το λαικό παλικάρι πιο πάνω τι έχεις να πείς τώρα;χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως έχει σχέση και με την στασιμότητα της πολυμετοχικότητας στον ΠΑΟ? Είτε αρνητικά...δηλαδή να εμπλέκεται κάποιος από τους μετόχους στο σκάνδαλο με αποτέλεσμα να κινδυνεύει αν τιμωρηθεί η ομάδα και σου λένε οι άλλοι "γιατί να βάλουμε λεφτά?" είτε θετικά, να είναι ενήμεροι κάποιοι ότι θα έσκαγε θέμα με παράγοντες από ανταγωνιστικές ομάδες (με κίνδυνο τιμωρίας άλλων ομάδων), άρα...ας βολευτούμε φέτος που ίσως δεν υπάρξει ανταγωνισμός...και επανερχόμαστε αργότερα!

Άντε να δούμε....

ούτε ο Βασιλαράς δεν θα σκεφτόταν-έγραφε κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως έγραψε και ένα παλικάρι

 

Υπάρχουν 4 επίπεδα υποψίας στη λίστα με τα στημένα της ΟΥΕΦΑ: 1) Ελαφρώς ύποπτος, 2) Ύποπτος, 3) Σοβαρά ύποπτος, 4) Μπέος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11058.jpg

 

χαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

Μα και τον Πατέρα φωτογραφίζουν.Τι μικρό καλάθι.Μακάρι να μπούνε όλοι μέσα να ξεβρωμίσουμε.Για το λαικό παλικάρι πιο πάνω τι έχεις να πείς τώρα;χαχαχα

 

 

Λες και δεν τα ξέραμε για τον Μπέο, τον Γερουλάνο περιμέναμε να μας τα πει. :P

 

Όσο για τον Πατέρα:

 

noname-gr.blogspot.com

Τυχαίο? Μόλις έσκασε η βόμβα με τα στημένα παιχνίδια ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός Νίκος Πατέρας μπήκε στο πρώτο αεροπλάνο και πήγε για Λονδίνο.

Στην ίδια πτήση οι ... κολλητοί του Γιώτης Αυγητάς, Πέρης Σταματάρης και το μοντέλο Εβελίνα Παπαντωνίου.

Μωρέ πως το λεγε εκείνο το παλιό το τραγουδάκι?

Πέταξε το πουλί για τη στεριά την αντικρινή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι αισιόδοξος ότι κάτι θα γίνει αυτή τη φορά.

Μόνο που προτείνω να ασχολούμαστε μόνο με τις επίσημες ανακοινώσεις. Αλλιώς, βγαίνω εγώ που δεν γουστάρω τον Χ παίκτη και τον Ψ πρόεδρο και λέω στο blog μου ότι "σύμφωνα με πληροφορίες, παίκτης με θητεία στο εξωτερικό που έχει μακριά μαλλιά και πρόεδρος ομάδας της Κρήτης εμπλέκονται στο σκάνδαλο". Αν τελικά δεν τους καλέσει ο εισαγγελέας, πάλι κερδισμένος είμαι, πρώτον γιατί όνομα δεν είπα και δεύτερον γιατί έχω δημιουργήσει την άποψη ότι όντως εμπλέκονται, αλλά βρήκαν τρόπο να την γλιτώσουν. Οπότε, μικρό καλάθι παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ερωδιε τι το ψαχνεις?Δεν καταλάβαινεις το τι γινεται?

πρωην προεδρος της διοργανωτριας αρχης(για ποιον λαλει η καμπανα), παραγοντας μεγάλης ποδοσφαιρικης ομαδας σε αθηναικο ντερμπι(τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια), παίκτης διεθνούς βεληνεκούς(τι ειχα ...., τι ειχα παντα που λεει και η παροιμια)

 

Ανανμενω να δω πως θα την γλυτωσουν τα λαμογια αυτη την φορα.

Α επισης μου αρεσει η σταση των δημοσιογραφων..Δεν ηξεραν τιποτα παλι. Εξεπλαγησαν. Ουστ ρε λαμογια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να τους δω με δίχτυ όλους μέσα. Να μην έχει και μπάλα να βγάλει απωθημένα ο Ελληνάρας μπας και δει που πρέπει πραγματικά να χαλάει το σάλιο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ερωδιε τι το ψαχνεις?Δεν καταλάβαινεις το τι γινεται?

πρωην προεδρος της διοργανωτριας αρχης(για ποιον λαλει η καμπανα), παραγοντας μεγάλης ποδοσφαιρικης ομαδας σε αθηναικο ντερμπι(τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια), παίκτης διεθνούς βεληνεκούς(τι ειχα ...., τι ειχα παντα που λεει και η παροιμια)

 

Ανανμενω να δω πως θα την γλυτωσουν τα λαμογια αυτη την φορα

Πες μας και εμάς τι κάνει νιάου νιάου!

 

Εγώ πιστεύω ότι θα την πληρώσουν παράγοντες που έχουν σχέση με μικρομεσαίες ομάδες και κάτω, βλ. Μπέος! Τους μεγάλους δεν νομίζω να τους πειράξουν, είδα και τι έγινς με το "Βαγγέλη Ψάξου" ή με τις κατηγορίες του Μπέου για πατέρα, αυτός την πλήρωσε τελικα και καλά να πάθει γιατι το θράσσος και η ειρωνεία του δεν είχαν όρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να τους δω με δίχτυ όλους μέσα. Να μην έχει και μπάλα να βγάλει απωθημένα ο Ελληνάρας μπας και δει που πρέπει πραγματικά να χαλάει το σάλιο του.

 

Φτιαχνω 10 account να σου βαλω τοσα συν. :lol:

Εν τω μεταξυ, τσουρεκια μας τα εχουνε κανει με τον υπερκοριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει τώρα ο τύπος από το βήμα που έχει βγάλει την υπόθεση χθες ότι "θα ασκηθούν διώξεις στον διαιτητή και τον έναν επόπτη από το μεγαλύτερο ντερμπι της σεζον που τελείωσε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...