Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Υγ2: Τα ίδια και χειρότερα γίνονται και στο ΣΕΦ και όποιος δεν το παραδέχεται ή λέει ψέματα ή υποθάλπτει τη βία!

 

Ρε συ kirile, απαλλάξου από αυτό το site, μιλάμε πραγματικά για πανηλίθιους.

Να γράψει αυτά που έγιναν αλλά στο τέλος να πει και την βλακεία του, μην τυχόν και τον κακοχαρακτηρίσουν τα αφεντικά του και οι βάζελοι αναγνώστες. Πότε μπούκαραν γαύροι στο παρκέ στο ΣΕΦ? Γης μαδιάμ τα έκαναν πέρυσι και πάλι παίχτη δεν άγγιξαν.

 

Από τότε που ξεκίνησε το παραμύθι της Ριζούπολης, η μπασκετική αλητεία του ΠΑΟ έχει υπερβεί κάθε μέτρο σύγκρισης.

 

Και το φύλλο αγώνος, πεντακάθαρο και ξάστερο, για να έχουμε και νομικό πάτημα.

 

sportday_l.jpg

20/02/2011

01.jpg

06/06/2011

 

Άξιος ο μισθός σας Χελάκηδες και λοιποί γλείφτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα τα ΥΓ, να μη ξεχάσει να κρατήσει και τις ισορροπίες, αυτές οι ρημάδες οι ισορροπίες.

 

Όσο για τους Χελάκηδες, είναι γνωστό ποιου είδους αντικειμενική δημοσιογραφία υπηρετούν. Ούτε πράσινη, ούτε κόκκινη. Τη δημοσιογραφία του Ζήτω και του Μπράβο υπηρετούν. Αν είχαμε κερδίσει εμείς θα άλλαζαν απλά τα χρώματα στο πρωτοσέλιδο.

 

Οι φίλαθλοι μπήκαν απλά να πανηγυρίσουν το πρωτάθλημα.Καμιά 10αριά άτομα.

Ορίστε; :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή να επιτρέπεται να συμβαίνουν τέτοια πράγματα στα γήπεδα... οι φίλοι του Παναθηναϊκού δεν μπόρεσαν να πανηγηρίσουν την κατάκτηση του πρωταθλήματος, όπως κι εγώ δεν μπόρεσα να πανηγηρίσω την κατάκτηση του κυπέλλου της ομάδας μου φέτος, επειδή μερικοί μαλ..ες δεν πάνε στο γήπεδο για να δουν την ομάδα τους αλλά επειδή έχουν αποθημένα που αν τα βγάλουν αλλού θα καταλήξουν στο τμήμα!

 

Είναι άραγε εθνικό φαινόμενο η καφρίλα; Γιατί δεν συμβαίνουν τέτοια επισόδεια στην Ιταλία, στην Ισπανία, στην Τουρκία τέλος πάντων και συμβαίνουν εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα παντου συμβαινουν

Ειναι απυθμενη η παπαρια στο κεφαλι του καθενος σε καθε χωρα που θελει να νιωσει "μαγκας" μεσω του οχλου γιατι νιωθει μικρος στην υπολοιπη ζωη του

Δηλαδη οποιος χτυπησε τον Μπουρουση, θα το εκανε μονος του σε στενο?

Ζωα, με το Κολοσσο ειμαστε 5χιλ στο κλειστο και ξαφνικα με το γαυρο σκανε 22.000 και κανουν και επεισοδια

Βλαμμενα κωλοπαιδα, για φυλακη ολα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eαν ο παιχτης που του εβρισαν έτσι τη γυναικα παραμείνει στην ομαδα τον επομενο χρόνο ή δεν πιάσει τον μαλακα να τον στειλει νοσοκομειο ειναι μεγάλος ξεφτίλας.

 

Για τη βια 2 πραγματα έχω να πω. Οσοι παιχτες δεν τη γουσταρουν ας πανε στο εξωτερικο, όσοι μένουν και δεχονται να συνεχισουν να παιζουν παρα τα επεισόδια και τις φασαρίες που γίνονται ενώ έχουν δηλώσει (πολλές φορές και δεν το έχουν κανει) ότι θα διακόψουν το παιχνιδι παίρνουν ότι αξίζουν.

 

Αγγελοπουλοι και Γιανακόπουλοι ειναι συνυπεύθυνοι για τη βια. Αυτοι την προκαλουν και αυτοι την υποθαλπτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, ποιος σου είπε ότι από την εδώ πλευρά θα έκανε κανένας το ίδιο?

 

Αλλά εδώ δεν μιλάμε για τον κάθε τυχάρπαστο που κυκλοφορεί εκεί έξω, αλλά για μέλος του forum που δεν θέλει να γίνει ρουφιάνος, μην τυχόν πάει κανένας τσόγλανος φυλακή.

 

Δεν είχα καταλάβει ακριβώς πως το εννοούσες, τώρα που το κατάλαβα συμφωνώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για ένα λεπτό με πρόλαβες άτιμε! :-)

 

Είναι υποψήφιο και το γκολ του Σιαλμά. Ωραίο γκολ, δε λέω, κυρίως γιατί έχει μέσα και την ενέργεια του Σκούφαλη, αλλά υπήρχαν κάποια που μου άρεσαν περισσότερο.

 

Το γκολ του Burrows μου αρέσει πολύ. Με συνυπολογισμό των συνθηκών, το γκολ του Ρούνεϊ είναι πολύ ιδιαίτερο. Αυτό του Stankovic επίσης. Τι να πει κανείς για τον Cavani; Πολύ δύσκολη η επιλογή.

 

Εντωμεταξύ, οι παλιοί παίχτες του Football Manager θα θυμούνται ότι ο παίχτης Freddy Guarin θεωρούνταν λαβράκι κάποτε στο παιχνίδι, ως πολύ φθηνός, άγνωστος (και στο παιχνίδι και στην πραγματικότητα) ταλαντούχος πιτσιρικάς.

 

Ο Guarin, λοιπόν, έκανε πράγματι καριέρα και παίζει στην Porto, όπως πιθανότατα γνωρίζετε. Θυμάστε ποιο ήταν το στατιστικό που ξεχώριζε στο προφίλ του στο Football Manager; Το Long Shots, όπου είχε ένα καθαρό 20/20, πράγμα πολύ δύσκολο για παίχτη τόσο μικρής εμβέλειας (πρέπει να ήταν ο μοναδικός).

 

Δείτε το γκολ που έβαλε και είναι υποψήφιο:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2WwRNyZTwOM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα λεπτό με πρόλαβες άτιμε! :-)

 

Είναι υποψήφιο και το γκολ του Σιαλμά. Ωραίο γκολ, δε λέω, κυρίως γιατί έχει μέσα και την ενέργεια του Σκούφαλη, αλλά υπήρχαν κάποια που μου άρεσαν περισσότερο.

 

Το γκολ του Burrows μου αρέσει πολύ. Με συνυπολογισμό των συνθηκών, το γκολ του Ρούνεϊ είναι πολύ ιδιαίτερο. Αυτό του Stankovic επίσης. Τι να πει κανείς για τον Cavani; Πολύ δύσκολη η επιλογή.

 

Αν και είναι καθαρά υποκειμενικό το ποιο είναι πιο ωραία, για μένα υπάρχει μια λεπτή γραμμή που διαχωρίζει το 100% κωλόφαρδο γκολ του Burrows με το γκολ του Σιαλμά που είναι ξέρωγω 50-60% κωλόφαρδο.

 

Είναι θέμα προτιμήσεων. Το γκολ του Στανκοβιτς που αναφέρεις κατ εμε δεν είναι για τόσο ψηλά... εμένα δηλαδή μου αρέσουν τα γκολ που θέλουν και λίγο τεχνική. πχ και εγώ όταν έπαιζα μπάλα έβαλα γκολ και ας ήμουν τερματοφύλακας... σούταρα από την περιοχή μου και κατέβηκε στο "Γ" του αντιπάλου. Αυτά τα 2 γίνονται μία κάθε 108 χρόνια και είναι 100% κωλόφαρδα.

 

Από την άλλη κάτι γκολ με πολλές ντρίπλες κτλ πάλι δεν μου πολύ αρέσουν... όπως αυτά που βάζει η Μπάρτσα πχ

 

Ο Σιαλμάς έχει την ατυχία να παίζει στον ΠΑΣ... και σε β Γαλλίας να έπαιζε με τέτοιο γκολ θα μιλούσε όλη η Ευρώπη για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...