Προς το περιεχόμενο

lexmark 1180 σε windows7


SYLLA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα πολυμηχανημα lexmark1180 και θελω να το συνδεσω με laptop windows7. Ειναι συμβατα; το site της lexmark λεει οτι ειναι συμβατα. κατεβασα το προγραμμα και συνδεεται μονο ο σαρωτης αλλα οχι ο εκτυπωτης. αντιμετωπισε κανεις το ιδιο προβλημα;παιδευομαι μια εβδομαδα..αλλα δε βρισκω ακρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Χ1180 ειναι ίσως το πιο αθλιο πολυμηχανημα που εχω πάρει ποτε... Μην αποκλείεις το να ειναι πρόβλημα της συσκευής... :-( Το εχω παροπλισμένο και προτιμώ να παω να σκαναρω σε ιντερνετ καφέ η στο φαξ μου παρα να ασχοληθώ με την πάρτυ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασα τον οδηγο απο το diplodrivers.com και ενεργοποιηθηκε μονο ο σαρωτης. κατεβασα και απο το link που προτεινες αλλα δεν κανει τιποτα!!!δεν αποκρινεται!!πηγα στον πινακα ελεγχου και δειχνει δυο μηχανηματα. το πρωτο(microsoft xps document driver) εχει πρασινο τικ(προφανως ο σαρωτης) και το δευτερο(lexmark x1100 series)εχει θαυμαστικο.γιατι δεχεται μονο το σαρωτη;;αφου ενα μηχανημα ειναι!!!μηπως να απεγκαταστησω οτι εκανα και να βαλω απ την αρχη τον οδηγο που προτεινες;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασα τον οδηγο απο το diplodrivers.com και ενεργοποιηθηκε μονο ο σαρωτης. κατεβασα και απο το link που προτεινες αλλα δεν κανει τιποτα!!!δεν αποκρινεται!!πηγα στον πινακα ελεγχου και δειχνει δυο μηχανηματα. το πρωτο(microsoft xps document driver) εχει πρασινο τικ(προφανως ο σαρωτης) και το δευτερο(lexmark x1100 series)εχει θαυμαστικο.γιατι δεχεται μονο το σαρωτη;;αφου ενα μηχανημα ειναι!!!μηπως να απεγκαταστησω οτι εκανα και να βαλω απ την αρχη τον οδηγο που προτεινες;; :)

 

το πρωτο δεν ειναι μηχανημα. ειναι εικονικος εκτυπωτης των windows που αποθηκευει οτι θα εκτυπωνε καποιος άλλος σε αρχείο.

Το θαυμαστικο που αναφερεις μου δειχνει οτι μαλλον τον ειδε αλλα δεν εγκατασταθηκε καλα. κανε απεγκατασταση και ακολουθα τη διαδικασία που ηδη προταθηκε (και προταση: αλλη φορα καλυτερα μην κατεβαζεις drivers απο όπου να ναι γιατι συχνα ειναι ιοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως...ατυχησαμεν!!απεγκατεστησα το παλιο προγραμμα εβαλα το καινουριο αλλα το θαυμαστικο παραμενει...! εγω δεν μπορω να το κανω ή δε γινεται;αν κανεις το καταφερε ας βοηθησει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...