Προς το περιεχόμενο

HP CN245B Photosmart Wireless e-All-in-One 46€ amazon


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχουν δυο διαφορετικα μαυρα τι διαφορα εχουν? μονο στις σελιδες? ειδα και σε ενα αλλο εκτυπωτη ειχε 5 μελανες με δυο διαφορετικα μαυρα υποχρεψτικα

 

@mem52 : Φίλε μου όχι δεν είναι θέμα απλά σελίδων, αν δείς ο δεύτερος κωδικός που αναφέρω έχει δίπλα στη περιγραφή το χαρακτηριστικό photo, είναι καλύτερης ποιότητας μελάνι για φωτογραφίες υποτίθεται... ψιλοιστορίες βέβαια...

 

@spyros7 : έχεις δοκιμάσει αρκετές φορές αναγομωμένα μαλάνια σε inkjet ειδικά? εγώ είχα τραγικά θέματα παλιά, και να ξέρεις ότι πολλές φορές σε πετάει εκτός εγγύησης, βέβαια τώρα για ένα μηχανημα που το πήραμε 45 γιουρια, ψιλο κλαίν, αλλά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@spyros7 : έχεις δοκιμάσει αρκετές φορές αναγομωμένα μαλάνια σε inkjet ειδικά? εγώ είχα τραγικά θέματα παλιά, και να ξέρεις ότι πολλές φορές σε πετάει εκτός εγγύησης, βέβαια τώρα για ένα μηχανημα που το πήραμε 45 γιουρια, ψιλο κλαίν, αλλά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αν τυπώνεις κυρίως κείμενα αξίζει τουλάχιστον για το μαύρο, το έχω κάνει σε αρκετούς inkjet (και μόνος μου) χωρίς πρόβλημα αλλά ποτέ σε τσιπαρισμένο. Στο cartridgeworld μου είπαν ότι το γεμίζουν κανονικά το συγκεκριμένο αλλά πρέπει να τους το αφήσεις 1 μέρα γιατί είναι διαδικασία.

Η εγγύηση είναι 1 χρόνος, μετά είναι κρίμα να τα ακουμπάς στην hp αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις στην ποιότητα εκτύπωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok βρε Σπυρο (=p) ενα λαθος καναμε, μην βαρας! Νομιζα οτι αλλος εδωσε τα λινκ για τους ανταπτορες... Ημαρτον πατερ... (mama =p)

Σιγά μη σε κάλεσα και σε μονομαχία το ηλιοβασίλεμα, ωρέ Αναξίμανδρε =P Teasing τέκνον μου, teasing.

 

Back in our regular program, επιτέλους πήρα κι εγώ αντάπτορα *cough*, μπήκε σε λειτουργία και δηλώνω +1 κι από δω, όλα καλά και ανθηρά. Ευχαριστώ πολύ και όλα τα παιδιά που μας διαφωτίζουν στο τι παίζει με τα μελάνια, γιατί λίγο που είχα ξεκινήσει να το ψάχνω, με είχε πιάσει ήδη πονοκέφαλος με τη θολούρα που επικρατεί με τα διαφορετικά/πιθανώς κατάλληλα κομμάτια.

 

Ένα 'but' έχω μόνο μέχρι στιγμής: εμένα με έπιασε ιδιοτροπία και κάνουν πουλάκια τα μάτια μου, ή η οθόνη όντως παραείναι ευαίσθητη σε σημαδο-γρατζουνίτσες με το παραμικρό? Ξαναέβαλα τη ζελατίνα της επάνω και για όσο κρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη σε κάλεσα και σε μονομαχία το ηλιοβασίλεμα, ωρέ Αναξίμανδρε =P Teasing τέκνον μου, teasing.

 

Back in our regular program, επιτέλους πήρα κι εγώ αντάπτορα *cough*, μπήκε σε λειτουργία και δηλώνω +1 κι από δω, όλα καλά και ανθηρά. Ευχαριστώ πολύ και όλα τα παιδιά που μας διαφωτίζουν στο τι παίζει με τα μελάνια, γιατί λίγο που είχα ξεκινήσει να το ψάχνω, με είχε πιάσει ήδη πονοκέφαλος με τη θολούρα που επικρατεί με τα διαφορετικά/πιθανώς κατάλληλα κομμάτια.

 

Ένα 'but' έχω μόνο μέχρι στιγμής: εμένα με έπιασε ιδιοτροπία και κάνουν πουλάκια τα μάτια μου, ή η οθόνη όντως παραείναι ευαίσθητη σε σημαδο-γρατζουνίτσες με το παραμικρό? Ξαναέβαλα τη ζελατίνα της επάνω και για όσο κρατήσει.

εγω παντως που εχω και τεραστια νυχια για την κιθαρα το τεσταρα κατεθειαν γρατσουνοντας πανω στην οθονη απο περιεργεια απο αυτο που ειπες και δεν εγινε τιποτα.. ουτε καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το παραλάβανε, ποια εταιρία κούριερ σας το έφερε? DHL ή ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές?

Το δικό μου ήρθε (εδώ και αρκετές μέρες) on time, αλλά μια δεύτερη παραγγελία που έβαλα για έναν συνάδελφο είναι ήδη μια μέρα καθυστερημένη (ήταν να παραδοθεί χτες), και φοβάμαι μη γίνει καμιά μαλακία (καθώς έβαλα διεύθυνση παράδοσης το γραφείο μου και όχι το σπίτι). Επίσης το tracking number στο amazon δεν βγάζει τίποτα ούτε στην dhl ούτε στα ελτα. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυπώνεις κυρίως κείμενα αξίζει τουλάχιστον για το μαύρο, το έχω κάνει σε αρκετούς inkjet (και μόνος μου) χωρίς πρόβλημα αλλά ποτέ σε τσιπαρισμένο. Στο cartridgeworld μου είπαν ότι το γεμίζουν κανονικά το συγκεκριμένο αλλά πρέπει να τους το αφήσεις 1 μέρα γιατί είναι διαδικασία.

Η εγγύηση είναι 1 χρόνος, μετά είναι κρίμα να τα ακουμπάς στην hp αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις στην ποιότητα εκτύπωσης.

ποσο κοστιζει η αναγομωση στο cartridgeworld??? αν ειναι γυρω στα 3 ευρω καλυτερα να βαλεις αλλα τοσα και να παρεις αυθεντικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το παραλάβανε, ποια εταιρία κούριερ σας το έφερε? DHL ή ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές?

Το δικό μου ήρθε (εδώ και αρκετές μέρες) on time, αλλά μια δεύτερη παραγγελία που έβαλα για έναν συνάδελφο είναι ήδη μια μέρα καθυστερημένη (ήταν να παραδοθεί χτες), και φοβάμαι μη γίνει καμιά μαλακία (καθώς έβαλα διεύθυνση παράδοσης το γραφείο μου και όχι το σπίτι). Επίσης το tracking number στο amazon δεν βγάζει τίποτα ούτε στην dhl ούτε στα ελτα. :fear:

 

για βαλε το tracking number στην γερμανικη dhl για να τα βλεπεις απο εκει πιο αναλυτικα γιατι στο amazon δεν τα γραφει ολα. http://www.dhl.de/en.html

 

Εγω αυριο θεωρητικα το περιμενω απο dhl αλλα συμφωνα με την ενημερωση δεν εχει φτασει Ελλαδα ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για βαλε το tracking number στην γερμανικη dhl για να τα βλεπεις απο εκει πιο αναλυτικα γιατι στο amazon δεν τα γραφει ολα. http://www.dhl.de/en.html

 

Εγω αυριο θεωρητικα το περιμενω απο dhl αλλα συμφωνα με την ενημερωση δεν εχει φτασει Ελλαδα ακομα.

Εμένα λέει ότι 24/1 προωθήθηκε από Γερμανία προς Ελλάδα. Ωστόσο στο ελληνικό site της DHL δεν μου βγάζει τίποτα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως κάτι δε πάει καλά? Έχω estimate date of delivery 22/01, έως σήμερα τίποτα στον ορίζοντα και το πιο βασικό από όλα είναι ότι δε μου το βγάζει καν στα orders στο account μου στο AMAZON! Εννοείτε ότι έχω order confirmation, μη νομίζετε ότι κάτι στράβωσε και δεν έχω βάλει τη παραγγελία. Περιέργο? Τι να κάνω λέτε?

 

Χαζομάρα μου παίδες... αλλά έγινε το απίστευτο!! Τη προηγούμενη βδομάδα που το παρήγγειλα έκανα ένα account στο amazon γιατί δε θυμόμουν ότι είχα... τελικά αποδείχτηκε ότι είχα ένα πολύ παλιό και ο παλιόexplorer θυμόταν τα codes!! Οπότε σήμερα δεν έβλεπα τίποτα σα παραγγελία που σας έγραψα γιατί ήμουν με το παλιό account. xaxaxaxa, αύριο λέει η DHL, για να δούμε... θα σας ενημερώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι δυστυχως ακριβυνε....ΚΑι απο οτι βλεπω ακριβυναν παρα πολλα στο αμαζον(ηλεκτρονικ, ρουχα, παπουτσια, βιβλια κτλ).ΜΑλλον τελειωσε η περιοδος εκπτωσεων του εν λογω μαγαζιου.

Επεξ/σία από louben
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...