Προς το περιεχόμενο

HP CN245B Photosmart Wireless e-All-in-One 46€ amazon


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αντάπτορα από αγγλική πρίζα σε σούκο.Να ένα,, να κι άλλο...

 

Παιδιά μπορεί κάποιος να μετρήσει ακριβώς το πλάτος του πολυμηχανήματος και να μου πεί διαστάσεις;Θέλω να το βάλω στο γραφείο,αλλά έχει χώρο ακριβώς 44.5cm και στα χαρακτηριστικά του βλέπω 45cm.Ευχαριστώ..

Όντως 45 τον βγάζω στα πιο εξωτερικά του σημεία. Φαντάζομαι για να σε απασχολεί και το μισό εκατοστό δεν θα είναι για πάνω στο γραφείο αλλά η θέση του έχει ξύλο αριστερά-δεξιά και δεν παίζει να τον στριμώξεις ούτε για το ελάχιστο του 0,5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λιγο ξεφτιλα παντως να βαζουν τοσο, μα τοσο μικρα μελανοδοχεια.

αν ειναι ονομαστικα 130 σελιδες το μικρο τοτε πραγματικες ποσες ειναι?? καμια 100 λογικα

Οχι τπτ αλλα αν δεν γεμιζει με διπλασια ποσοτητα μετα θα ειναι λιγο εκνευριστικο.

Τα "μεγαλα αδερφακια" εκτυπωτων με το μεγαλο μελανοδοχειο δινουν 1000 σελιδες ονομαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι απλά δεν είμαι ο Σπύρος αλλά μου έκανες και αλλαγή φύλλου :P You're welcome, καλή αγορά.

 

Δεν το ειπε σε σενα, στο παιδι που του ειπε για τον ανταπτορα το ειπε... tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντάπτορα από αγγλική πρίζα σε σούκο.Να ένα,, να κι άλλο...

 

 

Όντως 45 τον βγάζω στα πιο εξωτερικά του σημεία. Φαντάζομαι για να σε απασχολεί και το μισό εκατοστό δεν θα είναι για πάνω στο γραφείο αλλά η θέση του έχει ξύλο αριστερά-δεξιά και δεν παίζει να τον στριμώξεις ούτε για το ελάχιστο του 0,5?

 

Για να μπεί σε θέση στο γραφείο είναι όντως και δυστυχώς με 45cm πώς να το χωρέσω! :whistle:

Τεσπα..σ'ευχαριστώ όπως και να χει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LoL, δεν τρέχει τίποτα βρε Χάρη. O Matrix να τ'ακούει αυτά όμως :devil: :P

 

@Deadlock: Eγώ αν το χρειαζόμουνα (και όχι απλά να δελεάζομαι επειδή είναι καλή προσφορά, αλλά όχι απαραίτητα αναγκαία αγορά) δεν θα με σταματούσε αυτό, κρίμα είναι. Αν το παίρνει στο βάθος το 45 η θέση, γύρισε τον 90ο να κοιτάει στο πλάι/προς τα μέσα, στη χειρότερη (το μέτρησα με ανοιχτό tray και είναι γύρω στα 40,5cm έτσι). Η βάλε άλλα πράγματα σε αυτή τη θέση για να αδειάσεις χώρο για τον εκτυπωτή επάνω στο γραφείο. Κι αν δεν χωράει επάνω έτσι κι αλλιώς, μη σου πω τον έβαζα και στο πάτωμα μέχρι να το βολέψω καλύτερα κάποια στιγμή. Αυτά όπως είπα στην περίπτωση που πραγματικά τον ήθελα/χρειαζόμουν και αφού αποτελεί καλή ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε και από δω το εργαλείο και φαίνεται τζί τζί :-D

 

Αναγεμισμένα μελάνια το έλεγξε κανείς αν παίρνει;;

 

Έχει ένα μικρό θεματάκι με τα κουμπιά που μερικές φορές θέλει να το πατήσεις παραπάνω φορές για να αποκριθούν. Το κάνει και σε άλλους; Στην αρχή μου το έκαναν πάρα πολύ συχνά αλλά τώρα στρώνουν σιγά σιγα

 

 

Ααααα...και προσέξτε μη δώσετε σε τίποτα παράξενα site και mailing lists το email του εκτυπωτή γιατι το spam θα σας έρχεται εκτυπωμένο.... :lol: :lol: :lol:

Επεξ/σία από chiderboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

LoL, δεν τρέχει τίποτα βρε Χάρη. O Matrix να τ'ακούει αυτά όμως :devil: :P

 

Ok βρε Σπυρο (tongue.gif) ενα λαθος καναμε, μην βαρας! Νομιζα οτι αλλος εδωσε τα λινκ για τους ανταπτορες... Ημαρτον πατερ... (mamatongue.gif)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys καλησπέρα σε όλους,

 

Καταρχήν ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου, τρελλή η τιμούλα του εκτυπωτή, τον τσίμπησα χτές και τον περιμένω παράδοση στις 22 του μήνα.

 

Επειδή έχω λίγο γνώση και έψαξα και το θέμα λίγο παραπάνω σε σχέση με τα μελάνια να σας πώ τι έμαθα. Τα μελάνια που παίρνει ο εκτυπωτάκος είναι τα εξής:

 

• HP CB316EE (HP No.364 Black Crg viv ink) 250 σελίδες

• HP CB317EE (HP No.364 Ph. Black Crg viv ink ) 130 σελίδες

• HP CB318EE (HP No.364 Cyan Crg viv ink ) 300 σελίδες

• HP CB319EE (HP No.364 Magenta Crg viv ink ) 300 σελίδες

• HP CB320EE (HP No.364 Yellow Crg viv ink ) 300 σελίδες

 

Αυτά παραπάνω είναι τα μελάνια που παίρνει στις κανονικές του χωρητικότητες, υπάρχουν όμως και τα αντίστοιχα HIGH CAPACITY για το μηχάνημα που είναι τα:

 

• HP CN684EE (HP 364XL BLK INK CRTR ) 550 σελίδες

• HP CB322EE (HP No.364XL Ph. Black Crg viv ink ) 290 σελίδες

• HP CB323EE (HP No.364XL Cyan Crg viv ink ) 750 σελίδες

• HP CB324EE (HP No.364XL Magenta Crg viv ink ) 750 σελίδες

• HP CB325EE (HP No.364XL Yellow Crg viv ink ) 750 σελίδες

 

Αυτοί λοιπόν είναι οι κωδικοί με τις μεγάλες χωρητικότητες μελανιού. Μέχρι πρότινος υπήρχε και το HP CB321EE(είχε χωρητικότητα 800 σελίδες) που ήταν μεγάλη χωρητικότητα του μαύρου το οποίο όμως καταργεί και αντικαταστεί με το HP CN684EE(πλέον έχει 550 σελίδες δυνατότητα) που σας έγραψα πιο πάνω.

 

Με λίγα λόγια ψάχνωντας λίγο και στην αγορά για τις τιμές, σίγουρα συμφέρει να αγοράσει κάποιος τις μεγάλες χωρητικότητες αυτών. Έτσι θα έχει πιο οικονομική εκτύπωση.

 

Δείτε τα όλα εδώ: http://www.plaisio.gr/search.aspx?start=10&keyword=HP%20%CE%9C%CE%B5%CE%BB%CE%AC%CE%BD%CE%B9%20364

 

Τις καλύτερες τιμές τις βρήκα εδώ: http://www.websupplies.gr/el/product/393638383138/ProductDetails.aspx

 

Και εδώ: http://www.e-gate.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=9413

 

Ελπίζω να μη σας ζάλισα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα (CISS) εχει ασχοληθει κανεις?

http://cgi.ebay.com/CISS-HP564-cartridge-HP-564-B109-B209-B110-HP-364-/140497815492?pt=BI_Toner&hash=item20b65287c4#ht_2108wt_1141

Δεν ξερω αν συμφερουν τελικα για οικιακη χρηση ωστοσο, οχι μονο απο αποψη τιμης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι μου είπαν στο cartridgeworld ξαναγεμίζουν κιόλας.

 

Τιμες:

 

μαύρο...........................4.90

μαύροXL......................11.90

χρώματα, photo black...3.90

χρώματαXL....................7.90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

• HP CB316EE (HP No.364 Black Crg viv ink) 250 σελίδες

• HP CB317EE (HP No.364 Ph. Black Crg viv ink ) 130 σελίδες

• HP CB318EE (HP No.364 Cyan Crg viv ink ) 300 σελίδες

• HP CB319EE (HP No.364 Magenta Crg viv ink ) 300 σελίδες

• HP CB320EE (HP No.364 Yellow Crg viv ink ) 300 σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχουν δυο διαφορετικα μαυρα τι διαφορα εχουν? μονο στις σελιδες? ειδα και σε ενα αλλο εκτυπωτη ειχε 5 μελανες με δυο διαφορετικα μαυρα υποχρεψτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...