Προς το περιεχόμενο

HP CN245B Photosmart Wireless e-All-in-One 46€ amazon


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω το εγκατέστησα στο mac μέσω wireless. Όλα κομπλέ, αν και με ταλαιπώρησε λίγο γιατί έχω static IPs και έπρεπε να ρυθμίσω και τον εκτυπωτή με static.

Έκανα 1 σκανάρισμα και 2-3 εκτυπώσεις, όλα φάνηκαν ΟΚ. Αν δεν εμφανιστούν διάφορα προβλήματα που αναφέρουν στο net σχετικά με απώλεια του wireless κλπ., τότε νομίζω πρόκειται για μια πολύ καλη αγορά.

 

Για τις τσάντες/κασετίνες μέσα στη συσκευασια τι έχετε να πείτε? Νέα μόδα? :-D

 

Εγώ για το packaging ευχαριστημένος είμαι, καθώς είχα παραγγείλει και κάτι άλλο μαζί, και τα βάλανε όλα σε ένα μεγαλύτερο κουτί δέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα λοιπόν σήμερα στην αντιπροσωπεία της ΗΡ στη Θεσσαλονίκη (Login ΕΠΕ λέγεται, στην Πυλαία), και μου είπαν πως το στέλνουν αυτοί τον printer στην ΗΡ, αλλά τον αντικαθιστούν (σε 7-10 μέρες) με refurbished. Το δέχτηκα και το άφησα (γιατί ήδη με μια πρώτη αλληλογραφία με το amazon δε βλέπω φως από κει). Απλά κρίμα που δίνω καινούριο μηχάνημα για μεταχειρισμένο, αλλά τι να κάνεις, συμβαίνουν αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια εμενα το εχς παραγγειλει και εγω.Πηρα και εγς μηνυμα οτι τηα το επερνα 17/2 αλλα ακομα τπτ.Μενω Κρητη τι γινετε?

Εμένα μου το στείλανε με DHL. Οπότε πάρε τους ένα τηλέφωνο και ρώτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια εμενα το εχς παραγγειλει και εγω.Πηρα και εγς μηνυμα οτι τηα το επερνα 17/2 αλλα ακομα τπτ.Μενω Κρητη τι γινετε?

Από Κρήτη παραγγελία 9/1 εκτιμώμενη 17/1 και ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πρωί.Βασικά είχε έρθει απο εχθες αλλά επειδη ελειπα κανονιστηκε σημερα.Ήρθε απο Γερμανία (Luftpost) και μου το παρεδωσαν Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ. :shifty:

Μια χαρά η συσκευασία,το πολυμηχανημα δουλεύει αψογα και είναι πανεμορφο. :-D

Να δούμε μόνο πόσο αχορταγο θα είναι στα μελάνια.Η καλυτερη μεχρι στιγμής αγορά μου μεσα στο 2011

.48 ευρώ τετοιο μηχανημα δεν νομίζω να βρισκεις :devil:

 

Υποσημειωση:Παρηγγειλα 7 Ιανουαρίου και το delivery estimate ήταν χθες αρα μου ήρθε στην ώρα του.

Βεβαια παρηγγειλα και αλλα πραγματα την ίδια μερα αλλά ακομη δεν ήρθαν.φανταζομαι αυριο-μεθαυριο θα έρθουν B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια εμενα το εχς παραγγειλει και εγω.Πηρα και εγς μηνυμα οτι τηα το επερνα 17/2 αλλα ακομα τπτ.Μενω Κρητη τι γινετε?

Oπότε υπομονή 1 μήνα ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάρη, ελπίζω να έκανες εσύ τυπογραφικό και να εννοούσες ότι σου έγραψαν 17/1, αλλιώς από που κι ως που τέτοια ημερομηνία :blink:

 

Παιδιά, και οι υπόλοιποι με ταχυμεταφορά το πήρατε, όπως ο Censored? Να αρχίσω να χαίρομαι ότι δεν θα μου αφήσουν χαρτάκι και θα γλυτώσω το στήσιμο στα ΕΛΤΑ ή μπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πρωί.Βασικά είχε έρθει απο εχθες αλλά επειδη ελειπα κανονιστηκε σημερα.Ήρθε απο Γερμανία (Luftpost) και μου το παρεδωσαν Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ. :shifty:

Μια χαρά η συσκευασία,το πολυμηχανημα δουλεύει αψογα και είναι πανεμορφο. :-D

Να δούμε μόνο πόσο αχορταγο θα είναι στα μελάνια.Η καλυτερη μεχρι στιγμής αγορά μου μεσα στο 2011

.48 ευρώ τετοιο μηχανημα δεν νομίζω να βρισκεις :devil:

 

Υποσημειωση:Παρηγγειλα 7 Ιανουαρίου και το delivery estimate ήταν χθες αρα μου ήρθε στην ώρα του.

Βεβαια παρηγγειλα και αλλα πραγματα την ίδια μερα αλλά ακομη δεν ήρθαν.φανταζομαι αυριο-μεθαυριο θα έρθουν B)

οταν λες μια χαρα συσκευασια ειχε και αλλο κουτι η μονο το μαυρο του εκτυπωτη? (δηλαδη αυτο το ειχανε μεσα και σε αλλο κουτι? αν βεβαια ειχεσ παραγγειλει και αλλα πραγματα μαζι ειναι αλλο θεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ με μία ημέρα καθυστέρηση απο το estimated delivery, πολύ εύκολο setup και ενδιαφέρουσα λειτουργία το e-print όπου μπορείς να στείλεις οτιδήποτε σε μία συγκεκριμένη email διεύθυνση (του εκτυπωτή) και το τυπώνει αυτόματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα περιμενω το ΗP απο DHL.Πηρα τηλ στην μεταφορικη και μου ειπαν οτι δεν εχουν τον κωδικο της παραγελλειας.Απο Κρητη παιδια υπαρχει κανεις που να το πηρε?Ηταν να μου παραδωθει 17/1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες μια χαρα συσκευασια ειχε και αλλο κουτι η μονο το μαυρο του εκτυπωτη? (δηλαδη αυτο το ειχανε μεσα και σε αλλο κουτι? αν βεβαια ειχεσ παραγγειλει και αλλα πραγματα μαζι ειναι αλλο θεμα)

 

Μόνο το μαυρο του εκτυπωτή αλλά ήταν προσεγμενο,ουτε χτυπηματα ούτε τίποτα.

Και μεσα το πολυμηχανημα κυριλε τοποθετημένο.Ειμαι ανθρωπος που δεν έχω μεγαλες απαιτήσεις. :P

 

Σημερα εκτυπωσα κιολας αρκετές σελιδες (μπρος πισω).

Ικανοποιητικη ταχυτητα και αψογη ασυρματη συνδεση.φτου φτου. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το μαυρο του εκτυπωτή αλλά ήταν προσεγμενο,ουτε χτυπηματα ούτε τίποτα.

Και μεσα το πολυμηχανημα κυριλε τοποθετημένο.Ειμαι ανθρωπος που δεν έχω μεγαλες απαιτήσεις. :P

 

Σημερα εκτυπωσα κιολας αρκετές σελιδες (μπρος πισω).

Ικανοποιητικη ταχυτητα και αψογη ασυρματη συνδεση.φτου φτου. B)

μπρος πισω προφανως εννοεις εσυ το γυριζες ετσι..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...