Προς το περιεχόμενο

HP CN245B Photosmart Wireless e-All-in-One 46€ amazon


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχως δεν εχει φαξ.

 

 

αν ειχε φαξ θα το ειχα χτυπησει ηδη..παρολο που εχω ηδη πολυμηχανημα με φαξ epson dx9400f και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. αλλα σε αυτα τα χρηματα και wireless θα ηταν παρα πολυ καλο standby σε περιπτωση που παθει κατι το epson!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι πολυ καλη η πολιτικη που κραταει η hp με τα φθηνα μηχανηματα γιατι αν πας, που θα πας αμεσως κιολας, για χρωματα, τα εβγαλε τα λεφτα της και με το παραπανω. Εγω παντως με το συγκεριμενο μηχανημα που το ειχα παρει 65 ευρω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thnx Spyros 7.

Είναι πολύ καλή περίπτωση το μηχάνημα, αλλά ήθελα κι εγώ να ρωτήσω τι γίνεται με την εγγύηση αν ξέρεις κανείς να μας πει.

Ισχύει κανονικά από την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα;

Επίσης όσοι αγοράζετε από Amazon δίνετε πιστωτική; Ρωτάω γιατί έχω μια ανασφάλεια με τις κάρτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά κάνω λάθος ή δεν έχει πουθενά στο amazon αναλυτικά χαρακτηριστικά του εκάστοτε μηχανήματος;

 

 

Tο παράγγειλα κι εγώ αν και έχω καλύτερο!

Νομίζω ότι έχω πάθει εξάρτηση με το παρόν thread...

 

Ευχαριστώ Σπύρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ καλη η πολιτικη που κραταει η hp με τα φθηνα μηχανηματα γιατι αν πας, που θα πας αμεσως κιολας, για χρωματα, τα εβγαλε τα λεφτα της και με το παραπανω. Εγω παντως με το συγκεριμενο μηχανημα που το ειχα παρει 65 ευρω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Να σε ρωτήσω κάτι σχετικά με τους χρόνους παράδοσης. Από ότι κατάλαβα ο printer θα "φύγει" την Δευτέρα, σαν ημερομηνία παράδοσης αναφέρει: 13 Jan 2011 - 21 Jan 2011. Εσένα πόσο χρόνο σου έκανε να έρθει; Έρχεται ειδοποιητήριο για παραλαβή από ΕΛΤΑ;

 

Thnx Spyros 7.

Είναι πολύ καλή περίπτωση το μηχάνημα, αλλά ήθελα κι εγώ να ρωτήσω τι γίνεται με την εγγύηση αν ξέρεις κανείς να μας πει.

Ισχύει κανονικά από την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα;

Επίσης όσοι αγοράζετε από Amazon δίνετε πιστωτική; Ρωτάω γιατί έχω μια ανασφάλεια με τις κάρτες...

 

Κι εγώ την ίδια απορία είχα για την εγγύηση και πήρα στην εταιρεία "Login" που είναι υπεύθυνη για το service της HP (λογικά θα υπάρχουν κι άλλες). Μου είπαν λοιπόν πως η εγγυήση ισχύει για ένα χρόνο.

Όσο για το πιστωτική κάρτα, εγώ πρώτη φορά αγόρασα από amazon κάνοντας χρήση χρεωστικής κάρτας..

 

ρε παιδιά κάνω λάθος ή δεν έχει πουθενά στο amazon αναλυτικά χαρακτηριστικά του εκάστοτε μηχανήματος;

Τα τεχνικά χαρακτηριστικά του πολυμηχανήματος μπορείς να τα δεις εδώ http://www.amazon.co.uk/CN245B-Photosmart-Wireless-All-Printer/dp/tech-data/B003OG3PPE/ref=de_a_smtd

 

Όσο για τον printer... Τον παρήγγειλα κι εγώ... (Αν και είμαι καμένη από πολυμηχάνημα HP, ελπίζω πως θα δουλέψει απροβλημάτιστα τον πρώτο του χρόνο έστω.. (ενώ το άλλο, ΔΕΝ...)).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για το λίνκ, αλλά δε θέλω να μου δώσεις ψάρια,θέλω να με μάθεις να ψαρεύω!

Που στο καλό είναι στην εκάστοτε προσφορά τα χαρακτηριστικά;

 

οκ το βρήκα αλλά πολλές φορές ψάχνω πληροφορίες για κάτι και δεν τις έχει στη σελίδα πώλησης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για το λίνκ, αλλά δε θέλω να μου δώσεις ψάρια,θέλω να με μάθεις να ψαρεύω!

Που στο καλό είναι στην εκάστοτε προσφορά τα χαρακτηριστικά;

 

οκ το βρήκα αλλά πολλές φορές ψάχνω πληροφορίες για κάτι και δεν τις έχει στη σελίδα πώλησης....

 

Οκ, δίκιο έχεις, μου άρεσε πολύ η παροιμία σου πάντως!

Το λέμε και εδώ, για τους υπόλοιπους μιας και εσύ το βρήκες, πατάμε "See more technical details" και μας εμφανίζεται η πλήρης λίστα τεχνικών χαρακτηριστικών.

Τώρα αυτό που λες ότι άλλες φορές δεν δείχνει, μπορεί να ισχύει. Αν λοιπόν δεν αναφέρονται, πας απλά στο google και ψάχνεις από άλλη σελίδα να τα βρεις για το ίδιο προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μαζι με τον εκτυπωτη εχω παραγγειλει και ενα μοχλο.. ενω ομως μου γραφει οτι ο εκτυπωτης ειναι ετοιμος να φυγει ο μοχλος τιποτα και μαλιστα με αφηνει ακομη να αλλαξω τα στοιχεια πληρωμης και τετοια.. να κανω κατι ειναι ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες εμένα μου βάζει και 10 λίρες μεταφορικά και βγαίνει σύνολο 60€. Έχει ιδέα κανείς τι γίνεται;

 

Edit: Ντάξει cool μλκ έκανα, δεν είχα βάλει το free super saver delivery. Πρώτη παραγγελία από amazon :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπισα και γω ένα κομμάτι. Έχω παλιές φωτογραφίες που ήθελα να τις περάσω σε ψηφιακή μορφή, αλλά δεν ήθελα να ξοδευτώ για σκάννερ. Οπότε βρήκα την ευκαιρία να αντικαταστήσω και το παλιό μου πριντερ με κάτι πιο καινούργιο και πιο ολοκληρωμένο.

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μαζι με τον εκτυπωτη εχω παραγγειλει και ενα μοχλο.. ενω ομως μου γραφει οτι ο εκτυπωτης ειναι ετοιμος να φυγει ο μοχλος τιποτα και μαλιστα με αφηνει ακομη να αλλαξω τα στοιχεια πληρωμης και τετοια.. να κανω κατι ειναι ολα οκ?

κανενας??? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...