Προς το περιεχόμενο

Άνοιξε το Mac App Store


eAnagnostis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@eanagnostis Πολλά παιχνίδια και τα περισσότερα προγράμματα οι εταιρίες υποστήριζαν το payment και download μέσο Internet. Ξέρω σίγουρα για τα μεγάλα προγράμματα όπως των adobe/autodesk και το steamπροσφέρει πολλά γνωστά παιχνίδια. Δεν το λέω για να μειώσω τίποτα, απλά η εποχή όπου πας σε κατάστημα για να αγοράσεις παιχνίδια/προγράμματα έχει περάσει εδώ και καιρό.

 

Συμφωνώ ότι ήδη γινόταν εν μέρει. Στην Adobe που το είχα ψάξει πάντως όντως κατεβάζεις πρόγραμμα απευθείας, αλλά μπορείς να αγοράσεις και το πατροπαράδοτο κουτάκι π.χ. από το Amazon. Το να φτιάξεις app store δείχνει μια πιο αποφασιστική στροφή στη λογική κατεβάζω απευθείας στον υπολογιστή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προσωπικό επίπεδο, ούτε κρύο, ούτε ζέστη η προσπάθεια της Apple με το Mac App Store. Αυτό, που μου άρεσε αρκετά είναι η δυνατότητα αγοράς μεμονωμένων εφαρμογών των πακέτων iLife και iWork, ενώ αυτό που δε μου άρεσε είναι η διαφαινόμενη συσσώρευση ημί-άχρηστων εφαρμογών.

 

Το μέλλον θα δείξει!

 

Ανέβασα και ένα πρώτο απολογισμό στο blog μου για το Mac app store. Όποιος έχει όρεξη να ρίξει μια ματιά εδώ:

http://macandarts.tumblr.com/post/2635221378/mac-app-store

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυ καλό και το καλητερο είναι

ότι έχουν σπάσει τα προγράμματα δλδ θες μονο το pages μονο το pages περνεις θες το iMove το iMove περνεις. Είναι και φτηνά €€€€.

Έχει και τσάμπα προγράμματα να βρίσκουμε χωρίς να ψάχνουμε σε σάιτ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...