Προς το περιεχόμενο

Το BlackBerry PlayBook υποστηρίζει πλήρως Flash και HTML5 (video)


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαρκεια μπαταριας δε λεει. Υποψιαζομαι οτι θα διαρκει κατω απο 3 ωρες, εχει παραδοση η blackberry στην διαρκεια μπαταριας και απο τα κινητα της.

 

Υπαρχει appstore στο blackberry? Που θα βρω προγραμματακια να βαλω μεσα στη συσκευη?

 

Και επεισης παω στοιχημα οτι στις 3 ωρες λειτουργια, θα κολλησει και 4 φορες, το οποιο φυσικα δε θα το δεις σε κανενα βιντεακι, μονο αμα το αγορασεις.

 

Για την μπαταρία ναι, είναι ενα θέμα. Αν και τα 3g κινητά έχουν βελτιωθεί σε σχέση με τα προηγούμενα. Φουλ λειτουργία και κρατάει 2 μέρες.

Όσο για τα κολλήματα, αυτό δεν μπορώ να πω πως το φοβάμαι το Playbook, μιας και αυτό επίσης έχει βελτιωθεί σημαντικά στα καινούργια κινητά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω ότι έχεις firmware που δε παίρνει τη 2.2 από Kies;

 

Είναι πανεύκολο να βάλεις και την ελληνική 2.2 και την αγγλική 2.2.1 μέσω Kies πάντως..

 

Κατάφερα με την βοήθεια ανθρώπων με μεράκι -προφανώς- να έχω την αναβάθμιση σε 2.2 στο galaxy αλλά προηγήθηκε αρκετή φασαρία και αρκετό ψάξιμο σε σχετικά site για να το καταφέρω. Ειμαι ευχαριστημένος που το κατάφερα γιατί παραδέχομαι ότι μου αρέσει το ψάξιμο αλλά θα προτιμούσα να ξεκινώ αυτά τα ψαξίματα όχι από το επίπεδο των αυτονόητων αναβαθμίσεων. Εκτός και αν το θεωρήσω γενικότερα "εκπαιδευτικό"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...