Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/2/2019 στις 10:17 ΠΜ, rainmangr είπε

Κρίμα έναν server έχει και αυτός ειναι άδειος 😔

Εξαρτάτε τι θες, αν θες ξαναζεσταμένο φαγητό υπάρχουν άπειροι και καλά "Classic" και Official και μη. Αν θες να δεις το παιχνίδι πως είναι μετά τα πόσα χρόνια κυκλοφορίας του και έχεις γερό πορτοφόλι, υπάρχει και ο live, εγώ είμαι στον Chronos σε Ελληνική clan με πολύ κόσμο, CH, Castle και events. Αλλά εδώ δεν παίζεις DD αν δεν έχεις 2-3k να ρίξεις! Support (buffer/healer) με ένα +8 R99 set και όπλο με full hp την παλεύεις στα πιο πολλά πράγματα (πλην pvp), άντε και tank με λίγα πράγματα κάνεις....αλλά DD....ως 100 πας αέρα με όλα τα classes, μετά το 100 αν δεν είσαι AOE DD ή tank/support δεν πας πουθενά.

Φιλικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια βοηθεια

δεν εχω ιδεα απο το παιχνιδι ενας γνωστος μου ζητησε να του εγκαταστησω το παιχνιδι για να παιζει ονλαιν , το επαιζε παλια απο τον υπολογιστη ενος ξαδερφου του , 

τι κανω ???? απο που κατεβαζω το παιχνιδι , και ποιες ρυθμισεις θελει για να παιζει ονλαιλ ???? Ευχαριστω

 

Επεξ/σία από george kesoglu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα που θα παιξει?

Τον ενδιαφερει ο Official? Αν ναι ποιος απο ολους? Αν οχι και θελει private (δηλαδη χωρις πληρωμη και φτιαγμενοι απο καποιον τυχαιο και οχι την εταιρια ) πρεπει να παει στο site του Private server και να κατεβασει αρχεια και να κανει το installation και το account...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παιξει σε δικο του λαπτοπ με δυπυρινο amd E2 9000e - 4gb ram θα το τρεξει ή θα κολαει ???

δεν θελει να πληρωσει,  παρεπιπτοντος ποσο στοιχιζει το παιχνιδι ???? , μηπως τον πεισω και το αγορασει για να μην μπλεκω με παρανομα σαιτ και ιους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, george kesoglu είπε

ευχαριστω παιδια

ας κανω μια προσπαθεια για τζαμπα , απο που κατεβαζουμε και τι ρυθμισεις πρεπει να κανω ???

το κατεβασμα ειναι αλλη υποθεση. Υπαρχουν site με τους servers βλεπεις τι προσφερει ο καθενας και ποσο κοσμο εχει και αποφασιζεις που θα μπεις. ενδεικτικα λεω να κοιταξεις το l2 hopzone net απο εκει θα μπει στο site του σερβερ και θα λεει καπου περι installation η downloads

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες πηγα στο l2 hopzone net κατεβασα το παιχνιδι (3Gb) και το πατσ , μετα εγκατέστησα το παιχνιδι και πριν το εκκινησω εκανα κοπι πειστ το πατσ στα αρχεια του παιχνιδιου , παει να ξεκινησει και μου βγαζει error '' the cinnection to the update server has been terminated '' τι κανω λαθος ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα αλεξ πρεπει να εκανα βλακεια τα δυο αρχεια του πατσ τα εκανα copy paste μεσα στο φακελο του game και μου εκανε ερωτηση για να αντικατασταθουν τα 2 αρχεια ''system  και ενα αλλο που δεν θυμαμαι και πατησα αντικατασταση ομως τωρα παρατηρησα στο site λεει Option 1. Place the Launcher inside your Lineage II folder (NOT system folder) and run it.

μηπως στο αρχειο system του πατσ δεν επρεπε να το ατικαταστησω ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...