Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα, ή θα παίξω κάτι low rate (max x7) C6 και πιο πίσω ή κάτι που με το που κάνω create character θα είμαι max lvl και μόνο pvp σε ότι chronicle να ναι. Δεν έχω όρεξη για κάτι ενδιάμεσο και ειδικά για low rate στα last chronicles που υπάρχουν τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@comfuzio

Αχ... Το παρατησες με 5/5 Epic jewels, +12 Retri, k 101 level ? Απιστευτο. Εγω εφτιαξα ενα Buffer  και ενα Summoner και τους exparw με macro 24/7 (auto). Με τα macros ανεβαινεις level ευκολα. Εφτιαξα και δικη μου Clan, αλλα δεν ανεβαινει οπως παλια το Clan level. Με Summoner επαιζες ετσι ? Ειναι φοβερος. Ειδικα αν εχεις gear. Ρωτησα ατομο 105+ level, και μου ειπε στα ψηλα level, ολοι θελουν/ψαχνουν, Yul/Feoh γιατι εχουν AoE. Αν δεν σαρεσει ο Summoner που εχεις, φτιαξε αλλο Char σε 15-20 ημερες πας 99 level. To leveling ειναι ευκολο μεχρι το 99. Και εγω επαιζα σε prive servers l2, αλλα δεν αξιζει, ολοι κλεινουν αργα η γρηγορα. Οτι λεει ο Official. Ολα τα αλλα, παλια bugαρισμενα σκουπιδια σερβερς. Οσο για μενα, τον αλλο μηνα θα αγορασω απο σιτε 6-7 billion adena, να αγορασω το Kelbim Bow. Οτι πρεπει για Summoner/Archer και μετα βλεπω για Armor/Jewels/Belt/Shirt/Abundance klp. Ξεκινα παλι στον Chronos ... εχθες! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Baen είπε

@comfuzio

Αχ... Το παρατησες με 5/5 Epic jewels, +12 Retri, k 101 level ? Απιστευτο. Εγω εφτιαξα ενα Buffer  και ενα Summoner και τους exparw με macro 24/7 (auto). Με τα macros ανεβαινεις level ευκολα. Εφτιαξα και δικη μου Clan, αλλα δεν ανεβαινει οπως παλια το Clan level. Με Summoner επαιζες ετσι ? Ειναι φοβερος. Ειδικα αν εχεις gear. Ρωτησα ατομο 105+ level, και μου ειπε στα ψηλα level, ολοι θελουν/ψαχνουν, Yul/Feoh γιατι εχουν AoE. Αν δεν σαρεσει ο Summoner που εχεις, φτιαξε αλλο Char σε 15-20 ημερες πας 99 level. To leveling ειναι ευκολο μεχρι το 99. Και εγω επαιζα σε prive servers l2, αλλα δεν αξιζει, ολοι κλεινουν αργα η γρηγορα. Οτι λεει ο Official. Ολα τα αλλα, παλια bugαρισμενα σκουπιδια σερβερς. Οσο για μενα, τον αλλο μηνα θα αγορασω απο σιτε 6-7 billion adena, να αγορασω το Kelbim Bow. Οτι πρεπει για Summoner/Archer και μετα βλεπω για Armor/Jewels/Belt/Shirt/Abundance klp. Ξεκινα παλι στον Chronos ... εχθες! :)

Είναι κάμποσα updates τώρα που έχουν χαλάσει το κόλπο του summoner με το bow, έχει πέσει όμως τόσο κάτω η τιμή του; Πρέπει να έχω καμιά 12άρα bil σε κάποιο alt account xD 

Τώρα τα βλέπεις εύκολα γιατί είσαι στα μικρά, πάνε tavern ή στο άλλο το instance του 101, με τέτοιο gear που έχω και δεν κάνω μια! Tyrr Warrior νομίζω η καλύτερη λύση για instances τώρα αν δεν χαλάσανε και σε αυτόν το trick με το retri, γιατί έχω dual 100 lvl tyrr titan και το έπαιζα με το retri, τρελό dmg! και ας είχα light και όχι heavy! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε μαγκες, μπηκατε καθολου giran? Το game εχει την αισθηση του παλιου L2 αλλα κλασσικα η ncsoft εχει ριξει τo drop rate οποτε καμια στιγμη αναγκαστικα θα την ταισουμε. Ο αλλος σερβερ εχει ποιο πολυ κοσμο και το σκεφτομαι για κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο σερβερ που άνοιξε προχθές NA δεν είναι; Μπορεί κάποιος να μπει χωρίς vpn? 

Γιατί προσπάθησα να κάνω λογαριασμό αλλά 2 μέιλ που δοκίμασα (Gmail, Hotmail) δεν τα δεχόταν. 

Επεξ/σία από ooaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φάγανε οι παρέες να μπω...μπήκα και έκανα ένα orc mystic για να το κάνω warcryer, μετά το 10 level κάθε ψόφος -10%. Στραβά αρχίσαμε λέω....πάω 21 και 3% και με πέφτω πάλι από mob και τσουπ πάρε delevel και όχι -10% αλλά έφτασα 79% στο 20 level. Όπως είναι, μπινελίκια στο τικετ που άνοιξα. Δεν πάμε καλά! Και το 10% παρατραβηγμένο αλλά ρε παιδιά να πάει τόσο κάτω μετά το 21; 

Αυτό το πράγμα ΔΕΝ είναι το L2 που ήξερα σε τίποτα! Χάσιμο χρόνου είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/10/2018 στις 9:48 ΜΜ, frozex είπε

Δεν είμαι σίγουρος αλλά πάντα πριν το class q στα 20 έχανες 8-10%. Τώρα το άλλο παρατραβηγμένο όντως. 

Λόγο του ότι είχα πολλές φορές server και off & L2j ήταν 8% πριν το 40, μετά το 40 παίρνεις ένα passive και πας στο 5% και μετά μερικά clan skills και φτάνεις στο κλασικό 4%. 10% δεν ήταν ποτέ. Κάτι έχουν κάνει λάθος. Όπως το ότι δεν έχει adena & item drop πέραν των <8 level creeps

Επεξ/σία από comfuzio
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήγαμε αρκετά άτομα στον classic 4game, 2 ευρώ είναι το πρώτο account creation και μετά 10/μήνας αλλά από την αρχή είναι πιο καλοστημένο το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά παίζει κανείς Naia στον official; έχω αγγελία ενεργή ριχτε μια ματιά οποιος παίζει εκει

Επεξ/σία από Gkoukouz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...