Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπάρχει κανένας που παίζει μήπως μαζευόμασταν να κάνουμε κάτι αξιόλογο η μπορεί αν κάποιος ήδη είναι σε guild καλό με alliance να με στρατολογήσει .

 

Chronos.

Επεξ/σία από doutsos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εχω ενα θέμα με το πώς μπορώ να εγκαταστήσω το c6 ενώ έχω ήδη το c4....όταν παω να ξεκινήσω το setup του c6 μου λέει οτι θα κάνει update το c4.. εγώ όμως θέλω να μείνει και το c4.. αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει παρακαλώ :) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

θέλω να ξεκινήσω να παίζω Lineage αλλά δεν ξέρω από που να το κατεβάσω, σε ποιο server παίζουν οι Έλληνες και άλλα τέτοια.

 

Από εδώ;;;

 

Κάποια βοήθεια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

θέλω να ξεκινήσω να παίζω Lineage αλλά δεν ξέρω από που να το κατεβάσω, σε ποιο server παίζουν οι Έλληνες και άλλα τέτοια.

 

Από εδώ;;;

 

Κάποια βοήθεια;;

 

Σοβαρά μιλάς; Lineage? Εν έτη 2012?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά,

 

θέλω να ξεκινήσω να παίζω Lineage αλλά δεν ξέρω από που να το κατεβάσω, σε ποιο server παίζουν οι Έλληνες και άλλα τέτοια.

 

Από εδώ;;;

 

Κάποια βοήθεια;;

 

πολλοι ελληνες παιζουν στον Naia και στον Chronos . στον Naia γινεται και ψιλοχαμος απο κοσμο.

 

αν θες φιλικη clan lvl 8 στον Naia με μονο ελληνες κανε pm στον s26gerakas ή στον mossad ή στηγ vasilia να μπεις στην ακαδημια τους και να σου βρουν σπονσορα ωστε να παρεις το +200% experience bonus μεχρι τα 85 lvl , το οποιο ειναι πλεον πανευκολο να παει καποιος μεσα σε 2-3 εβδομαδες 'εξυπνου" παιξιματος με τα daily quests

 

 

Έπαιζα πριν 5-6 χρόνια και μου άρεσε αρκετά και είπα να ξανά ξεκινήσω στο χαλαρό.

 

Έχεις να αντιπροτείνεις κάτι άλλο;

 

αστους να λενε . το lineage 2 ειναι ενα υπερπληρες mmo απο functions που τα σημερινα mmo δεν τα εχουν !

 

θες clan system ?εχει πολυ καλο .

θες ally system , εχει πολυ καλο .

θες academies , εχει πολυ καλο .

θες wars , εχει πολυ καλο.

θες sieges και mass battles, εχει πολυ καλο.

 

θες να μην πληρωνεις ? αν αντεχεις να μην κανεις donations και να μην βαζεις bot τοτε δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα περαν του πολυ μεγαλου lvl gap ( το μυστικο ειναι να μην σκεφτεσαι το lvl ;) ) και της ελλειψης πολλες φορες καλης παρεας για να κανετε μαζι raids

 

απο την αλλη ομως εχει και τα κακα των mmo οπως ειναι τα bots τα οποια ομως λογω του ειναι απολυτα free τα κυνηγανε πιο πολυ απο παλιοτερα .

 

υ.γ. το μονο πραγματικα προβλημα του παιχνιδου κατ'εμε ειναι το απαρχαιωμενο point to move ( αν και εχουν βαλει wasd δεν ειναι ευχρηστο ) . οποιος δεν εχει προβλημα το παιχνιδι ειναι super και το σημαντικοτερο ... εντελως τσαμπα !!!

Επεξ/σία από Han Solo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο καλο το Lineage 2 αλλα ηρθε η ωρα να σταματησουμε μετα απο τοσα χρονια official ειμαι στην δυσαρεστη θεση να πουλησω τα accs μου και να αποχωρησω..αρκετο λιωσιμο επεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο καλο το Lineage 2 αλλα ηρθε η ωρα να σταματησουμε μετα απο τοσα χρονια official ειμαι στην δυσαρεστη θεση να πουλησω τα accs μου και να αποχωρησω..αρκετο λιωσιμο επεσε.

εμμ... γιατί δυσάρεστη? :P πόσο θα τα πουλήσεις αν επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως όσοι ενδιαφέρονται, ας δοκιμάσουν τον νέο Ευρωπαϊκό official server:

https://eu.4game.com/lineage2/play/

 

Εγώ ξεκίνησα US(πολύ ping) χωρίς να το ξέρω, και σήμερα τον είδα. Λειτουργεί και με US client.

Κανένα άλλο mmo δεν μου πρόσφερε την διασκέδαση που μου έχει προσφέρει το L2 παλαιότερα, τώρα που έγινε και δωρεάν είπα να το δοκιμάσω. Έχουν αλλάξει πολλά πράγματα πάντως.

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε :)

Επεξ/σία από SlackulatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ο ευρωπαικος official σερβερ γινεται host απο την 4game οπως λεει και ο φιλος απο πανω, ειναι κανονικα official με ολα τα official patches κτλπ, δεν επιτρεπεται καμια μοντα απο την 4game, επαιζα εκει αρκετους μηνες μεχρι που το παρατησα εν λογω guild wars 2, επισης πουλαω και τα acc μου εαν ενδιαφερεται κανενας ας μου κανει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πουλάω παίκτη στον official lineage 2 god στον Naia 200 eurw...twilight armor set με πέτρες lvl 4 όλη η στολή είναι full πέτρες lvl 4 όμως ..frintezza zaken baium ant queen απο rings...apocalypse dagger πολλά πράγματα και πολύ χρησειμα στο wearhouse....87 lvl othell rogue όνομα xMTLx...no clan είμαι..έχω ανάγκη τα λεφτά γι αυτό τον Πουλάω τόσο φθηνά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...