Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να μου προτίνει εναν server με xp λιγότερο απο 5 ολα craft και καθόλου donate μεσα ; Θέλω κάτι σαν official , χωρίς το donate .

παίξε official...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς καθόλου donate . Ο Official έβαλε και donate μέσα.. Kάποτε υπήρχε ο elixir . Αλλα έκλεισε ..

 

 

 

 

Ποιόν ;

Χωρίς donate με κόσμο και χαμηλά rates δε θα βρεις πουθενά.

Ο μόνος που πλησιάζει σε αυτά που θες είναι ο rpg club(googlare το έτσι) που έχει retail files και χαμηλό xp rate.

Έχει κάτι ψιλό donate αλλά τπτ ιδιαίτερο ώστε να γαμηθεί το gameplay.(εκεί έχω και s duals masterwork +7 :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.lineage2.eu τον σηκωσανε οι ρωσοι γιατι ειχανε βγαλει πολλα λεφτα απτους πολλους prive Που εχουνε, εχει και donate vip account και μλκιες οπου παιρνει πιο πολυ exp items adena etc

 

www.lineage2.com ειναι ο αμερικανικος δεν εχει τετοιο donate που εχει ο "ευρωπαικος"

και ναι ο Naia ηταν ευρωπαικος που τον εχει η αμερικανικη ncsoft αλλα τωρα πια δεν εχουν servers στην ευρωπη

 

my 5 cents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξεκινησει να παιζω l2 gold c6 εδω και κατι βδομαδες, επιδει ειμαι νεος στο αθλημα εχω καποιες απορειες. Οποιος εχει την καλοσινη ας βοηθησει.

1. Σε τι χρησιμευει το evasion;

2. Τι riberth πρεπει να κανεις για να ανεβασεις το p. def ή το p. atack αντιστοιχα;

3. που μπορω να βρω dual damascus (special ability); γινετε να τα φτιαξω μονος μου με καποιο τροπο;

4. θελω ενα dragonic bow (focus) αλλα στο mandra manager εκει που εχει τα special ability δεν εχει s grate, τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ξεκινησει να παιζω l2 gold c6 εδω και κατι βδομαδες, επιδει ειμαι νεος στο αθλημα εχω καποιες απορειες. Οποιος εχει την καλοσινη ας βοηθησει.

1. Σε τι χρησιμευει το evasion;

2. Τι riberth πρεπει να κανεις για να ανεβασεις το p. def ή το p. atack αντιστοιχα;

3. που μπορω να βρω dual damascus (special ability); γινετε να τα φτιαξω μονος μου με καποιο τροπο;

4. θελω ενα dragonic bow (focus) αλλα στο mandra manager εκει που εχει τα special ability δεν εχει s grate, τι να κανω;

 

 

www.lineage2.com , Παιξε στους δωρεαν πλεον "official" servers ,μην επενδυεις χρονο σε privates ....

Επεξ/σία από christos_0b
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εγω παιζω τον old school και εχω και εγω καποιες αποριες:

Ποιες classes πρεπει να ακολουθήσεις για

  • Daggera
  • SpellHowler
  • Bladedancer
  • Νερουλα

 

Παρακαλω να γραψετε ακριβως τις φυλες(Elf,Dark Elf,Human,Orc,Darves)και τα ονοματα απο τις classes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εγω παιζω τον old school και εχω και εγω καποιες αποριες:

Ποιες classes πρεπει να ακολουθήσεις για

  • Daggera
  • SpellHowler
  • Bladedancer
  • Νερουλα

 

Παρακαλω να γραψετε ακριβως τις φυλες(Elf,Dark Elf,Human,Orc,Darves)και τα ονοματα απο τις classes.

Νερουλά?

χααχαχ αιώνιο lineage και να και το κοινό του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...