Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σ ολους.Παρατησα το lineage 2 μετα το c6 και τα τελευταια 2 χρονια δεν εχω ασχοληθει με κανενα Mmorpg.Παιζω πιο απλα παιχνιδια οπως league of legends , fifa 12 , bf3...Προσφατα προσπαθησα να ξεκινησω kai δωκιμασα τα WoW και Rift και παρακολουθησα αρκετα streaming του swtor αλλα κανενα απο αυτα δεν μου εδειχνε οτι εχει το pvp του lineage 2 , clan/ally wars ,pvp εξω απο τα raid , siege , fortress....Αξιζει να ξεκινησω τωρα με το καινουργιο update ? η εχουν αλαξει τοσο πολυ τα πραγματα και θα ξενερωσω? Αν ναι σε ποιον server θα βρω ελληνικη clan active? Οι φιλοι μου δεν ψηνοντε να ξεκινησουν γιαυτο θα χρειαστω clan...Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω αυτό τον καιρό παίζω SWTOR ενώ ταυτόχρονα παίζω και λίγο Atlantica Online. Σαν το lineage 2 δεν θα βρεις με όλα αυτά που ανέφερες. Καλώς η κακός μόνο αυτό είχε τόσο εθισμό!

O official έχει πολύ κόσμο απο όσο είδα όταν μπήκα ξανά να δω τι παίζει με ένα παλιό μου account, αλλά πιστεύω πως αν δεν είχες ήδη απο παλιά account θα θέλει γερά νεύρα για να αρχίσεις απο το μηδέν, αν και τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα πλεον. Τώρα για Ελληνική clan.....μπες σε μία ξένη να ευχαριστηθείς το παιχνίδι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MKM7h.jpg

 

Για να καταλάβετε τι σημαίνει Free 2 Play παιχνίδι.

Το παλικάρι που είναι κάτοχος αυτού του όπλου, έσκασε 2200+ ζεστά

δολλαριάκια για αυτό το όπλο.

 

Για να παίζουμε εμείς τσάμπα, κάποια κορόιδα πρέπει να πληρώνουν.

Βέβαια το τι θα γίνει άμα σε πετύχει ο τύπος μέσα στο παιχνίδι, το καταλαβαίνετε

από το P. Atk & M. Atk. του όπλου. :-D

Θα σε σκοτώσει στην Gludio και θα βρουν το πτώμα σου έξω από την Goddard. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MKM7h.jpg

 

Για να καταλάβετε τι σημαίνει Free 2 Play παιχνίδι.

Το παλικάρι που είναι κάτοχος αυτού του όπλου, έσκασε 2200+ ζεστά

δολλαριάκια για αυτό το όπλο.

 

Για να παίζουμε εμείς τσάμπα, κάποια κορόιδα πρέπει να πληρώνουν.

Βέβαια το τι θα γίνει άμα σε πετύχει ο τύπος μέσα στο παιχνίδι, το καταλαβαίνετε

από το P. Atk & M. Atk. του όπλου. :-D

Θα σε σκοτώσει στην Gludio και θα βρουν το πτώμα σου έξω από την Goddard. :P

Του Jegelmeister του μλκ είναι αυτό ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη κατεβασα το lineage2 μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω τον οφισιαλ σερβερ για να παιξω εγω και η παρεα μου?? γιατι παρολο που το εκανα ινσταλ δεν το ανοιγει και αναγκαστικα να κατεβασω ενα αλλο σερβερ αλλα δεν εχει κοσμο μεσα.. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη κατεβασα το lineage2 μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω τον οφισιαλ σερβερ για να παιξω εγω και η παρεα μου?? γιατι παρολο που το εκανα ινσταλ δεν το ανοιγει και αναγκαστικα να κατεβασω ενα αλλο σερβερ αλλα δεν εχει κοσμο μεσα.. :/

http://www.lineage2.com/en/game/download/installation/

πιστεύω πιο ξεκάθαρα από αυτό το site δε μπορεί να γίνει.Αν δε ξέρεις αγγλικά πες να σε βοηθήσουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα σημερα να παιζω lineage (l2gold). Δεν ξερω καλα γι αυτο θελω λιγη βοηθεια, εκανα 2 human, θελω τον εναν να τον κανω τοξοτη και τον αλλο gladiator, μπορει να με βοηθησει καποιος με τα quest; Δηλαδη σε ποια level τα κανουμε, που τα κανουμε, και τι επιλεγοyμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οραια, αλλα δεν καταλαβα. Πως μπορω να φτιαξω εναν sagittarius; δηλ. που και ποτε πρεπει να κανω τα quest; Sorry, ξερω οτι ρωταω βλακειες αλλα ειμαι ασχετος. Επαιζα πιο μικρος αλλα με ειχαν βοηθειση με τα questστο net που πηγαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οραια, αλλα δεν καταλαβα. Πως μπορω να φτιαξω εναν sagittarius; δηλ. που και ποτε πρεπει να κανω τα quest; Sorry, ξερω οτι ρωταω βλακειες αλλα ειμαι ασχετος. Επαιζα πιο μικρος αλλα με ειχαν βοηθειση με τα questστο net που πηγαινα.

 

Δεν ξέρω αυτός ο L2 Gold τι σέρβερ είναι ή επί πόσο και αν έχει custom

αλλαγές, αλλά γενικά το τι θα γίνεις επιλέγεις μια φορά στο lvl 20 και μετά

στο lvl 40.

 

Για τοξότης θα φτιάξεις αρχικά έναν human fighter φυσικά, στο lvl 20 θα διαλέξεις

να γίνεις Rogue και στο 40 Hawkeye.

 

Για Gladiator θα φτιάξεις αρχικά έναν human fighter, στο 20 θα διαλέξεις Warrior

και στο 40 Gladiator (το 3ο class change λέγεται Duelist στον Gladi).

 

Πλέον quests και τέτοια να μπερδευτείς δεν έχει για τις αλλαγές αυτές όπως παλιά,

τώρα στον σέρβερ που παίζεις δεν ξέρω σε ποιο chronicle είναι και τι παίζει.

Λογικά απλά θα πηγαίνεις στο Fighter Guild της Gludio και θα σε αλλάζει ο τύπος εκεί

μόλις του μιλήσεις, άντε να σου πει να πας να σκοτώσεις και 5 τέρατα πιο μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω εδώ και μέρες κατεβάσει τον launcher της NCSoft και προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση από εκεί του παιχνιδιού αλλά πάντα μου βγάζει σφάλμα προς το τέλος (όταν έχω κατεβάσει το μεγάλο αρχείο και είμαι μεταξύ 8ου και 11ου patch)...Ξέρετε τι μπορεί να φταίει???

Είμαι από format, έχω αρκετά GBytes ελεύθερα, κάρτα γραφικών nVidia GT220 1GB και λειτουργικό Windows 7 Home premium....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...