Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε XP δε μου φορτώνει τα ρημάδι γμτ.

Μόλις βάζω username/pass με πετάει στο desktop.

 

Κάποιο άλλο είναι το πρόβλημα, το παιχνίδι υποστηρίζει Windows XP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως πηγες να βαλεις κανα patcharismeno συστημα?γιατι παρομοιο προβλημα ειχα και εγω.επισης δεν μπορω να ανοιξω το l2.bin παρα μονο με walker.με double click δεν ανοιγει δεν το αναγνωριζουν τα windows μου.τελος απογοητευτηκα απτο ξυλο.εφτασα στο 3rd class transfer χωρις ενα pvp ουτε καν ειδα flagged παιχτη να πω την αληθεια.πηγα πηρα 10 pk να μην μπω στον πειρασμο και παρατησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως πηγες να βαλεις κανα patcharismeno συστημα?γιατι παρομοιο προβλημα ειχα και εγω.επισης δεν μπορω να ανοιξω το l2.bin παρα μονο με walker.με double click δεν ανοιγει δεν το αναγνωριζουν τα windows μου.τελος απογοητευτηκα απτο ξυλο.εφτασα στο 3rd class transfer χωρις ενα pvp ουτε καν ειδα flagged παιχτη να πω την αληθεια.πηγα πηρα 10 pk να μην μπω στον πειρασμο και παρατησα

 

Αν πήγες και πήρες 10 pk στο GOD, τον κατέστρεψες έτσι κι' αλλιώς τον χαρακτήρα σου, καλά έκανες και το παράτησες.

 

Για την ιστορία μέχρι στιγμής 3 άτομα έχω δει να παίρνουν pk, και οι 3 Έλληνες ήταν.

 

So hardcore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πήγες και πήρες 10 pk στο GOD, τον κατέστρεψες έτσι κι' αλλιώς τον χαρακτήρα σου, καλά έκανες και το παράτησες.

 

Για την ιστορία μέχρι στιγμής 3 άτομα έχω δει να παίρνουν pk, και οι 3 Έλληνες ήταν.

 

So hardcore.

επι σκοπου το κανα για να μην ξαναρχισω :D.ειχα βαρεθει την ζωη μου και δεν εβρισκα και mentor οποτε δωστου rebuff και farm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει όσο αξίζει να ασχοληθείς γενικά με τα mmorpg.Αν έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο και θες κάπως να τον γεμίσεις τότε ναι, ειδάλλως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια υπαρχει κανενας καλος σερβερ για το l2?συγκεκριμενα θα ηθελα interlude αντε το πολυ gracia pt3 καθως ειχα πολλα χρονια να παιξω και μολις ειδα τα νεα clients καταλαβα ποσο πολυ το χαλασαν το game.. interlude εποχες ftw! :D

ψαχνω ειτε καποιον low/mid ειτε καποιον καλο pvp

 

o official τι λεει?ειδα κατι βιντεακια αλλα δεν ειναι σχεση με το παλιο καλο l2... κατι παραξενα skills ειχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κόσμο πως πάει?

 

Γίνεται χαμός παντού σε όλους τους σέρβερς και μάλιστα ανοίξανε νέους για να χωρέσουν οι νέοι παίκτες.

Σε όλες τις περιοχές θα δεις εκατοντάδες άτομα να τρέχουν δεξιά κι' αριστερά, γενικά της κακομοίρας.

Μαζευτήκανε στον official όλοι από τους private servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια υπαρχει κανενας καλος σερβερ για το l2?συγκεκριμενα θα ηθελα interlude αντε το πολυ gracia pt3 καθως ειχα πολλα χρονια να παιξω και μολις ειδα τα νεα clients καταλαβα ποσο πολυ το χαλασαν το game.. interlude εποχες ftw! :D

ψαχνω ειτε καποιον low/mid ειτε καποιον καλο pvp

 

o official τι λεει?ειδα κατι βιντεακια αλλα δεν ειναι σχεση με το παλιο καλο l2... κατι παραξενα skills ειχε

To l2 που ήξερες είναι, τα βιντεάκια είναι εντελώς παραπλανητικά τόσο που όταν μπήκε οι παίχτες ρωτάγανε στο shout πως μπορούν να πιάσουν target με το tab και γιατί δε μπορούν να κουνήσουν τον χαρακτήρα τους με wasd.

Καμία σχέση,είναι το κλασικό l2 που κλικάρεις για τα πάντα απλά τα skills έχουν παραπάνω ιδιότητες χωρίς αυτές να είναι άσχημες.Π.χ pushback, σήκωμα στον αέρα, charge, getoverhear(scropion φάση) που σε τραβάει πάνω του κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο άλλο είναι το πρόβλημα, το παιχνίδι υποστηρίζει Windows XP.

 

 

μηπως πηγες να βαλεις κανα patcharismeno συστημα?

Τελικώς, το πρόβλημα ήταν τα 3 "sss" του username μου :mad:

Έφτιαξα ένα με 2, και κατάφερα και μπήκα στο <<φούρνο>>.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...