Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

δεν πας 40 σε μια ωρα 20 πας, τα κουεστ ισχυει εχουν βαλει πολλα και βοηθανε αρκετα για λεβελ απ αλλα μετα το 50 σιγα σιγα μειωνονται, shop υπαρχουν κανονικα οπως παλια δεν καταλαβα τι εννοεις

 

 

Σε μία ώρα και ένα τέταρτο για την ακρίβεια ήμουν second . Υπάρχει npc που πας και βάζεις ότι item θες και βάζεις και τιμή . Όποιος θέλει το αγοράζει από το npc και σου έρχονται τα λεφτά με mail .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε μία ώρα και ένα τέταρτο για την ακρίβεια ήμουν second . Υπάρχει npc που πας και βάζεις ότι item θες και βάζεις και τιμή . Όποιος θέλει το αγοράζει από το npc και σου έρχονται τα λεφτά με mail .

 

μονο μια ωρα θελουν τα quest ruins of despair/agony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος τρόπος να το παίξεις είναι να ξεχάσεις οτι ειναι l2 και να το δεις σαν άλλο game. Το έχουν αλλάξει υπερβολικά ιδικά στα τελευταία level. Για όποιον δεν έχει τι να παίξει και δεν θέλει να πληρώσει κάνει πάντως. Μπήκα για κανα 2 ωρίτσες και πήγα 43. Έκανα warlock έτσι για το γαμώτο , γιατι στους private συνήθως ήταν γτπ και δεν είχα την ευκαιρία να παίξω.

 

Πάντως αν και στην αρχή το έκραξα τώρα το βλέπω με άλλο μάτι , τουλάχιστον μέχρι να βαρεθώ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμω τη νοσταλγια,αληθεια εχουν κοσμο οι σερβερ?αξιζει ενα reroll ετσι χαλαρα να θυμηθουμε τα νιατα μας η θα πεσει δακρυ απο τους δεινοσαυρους του ebay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει απλα κοσμο της πουτ@νας γινεται, φυσικα τα bot/goldsellers δινουν και παιρνουν αλλα υπαρχουν πολλοι που παιζουν κανονικα, οποιος επαιζε παλια σε πριβε σερβερς και θελει να θυμηθει τι καψιμο εριχνε πριν 5 χρονια μην το σκεφτεσε καν μπες για τον χαβαλε σου ετσι και αλλιως δεν χανεις τιποτα.

 

εχει αλλαξει παρα πολυ απο οτι θυμασαι τωρα εχει γινει πιο user friendly αλλα αξιζει μονο και μονο για να γυρισεις στις περιοχες που ελιωνες παλια για να σου πεσει ενα tsurugi blade χαχααχααχ GLADIATOR 4 LIFE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει απλα κοσμο της πουτ@νας γινεται, φυσικα τα bot/goldsellers δινουν και παιρνουν αλλα υπαρχουν πολλοι που παιζουν κανονικα, οποιος επαιζε παλια σε πριβε σερβερς και θελει να θυμηθει τι καψιμο εριχνε πριν 5 χρονια μην το σκεφτεσε καν μπες για τον χαβαλε σου ετσι και αλλιως δεν χανεις τιποτα.

 

εχει αλλαξει παρα πολυ απο οτι θυμασαι τωρα εχει γινει πιο user friendly αλλα αξιζει μονο και μονο για να γυρισεις στις περιοχες που ελιωνες παλια για να σου πεσει ενα tsurugi blade χαχααχααχ GLADIATOR 4 LIFE

 

Περιμενα και καλα απαντηση αλλα ηδη ειμαι στο 53% του client! :-D Θα την κανω την γκαγκουρια στα γεραματα ετσι γιατι τα υστερα τιμουν τα πρωτα! Αντε δωστε κανα νικ κ σερβερ να κανουμε κανα πικ νικ εξω απο την aden! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει απλα κοσμο της πουτ@νας γινεται, φυσικα τα bot/goldsellers δινουν και παιρνουν αλλα υπαρχουν πολλοι που παιζουν κανονικα, οποιος επαιζε παλια σε πριβε σερβερς και θελει να θυμηθει τι καψιμο εριχνε πριν 5 χρονια μην το σκεφτεσε καν μπες για τον χαβαλε σου ετσι και αλλιως δεν χανεις τιποτα.

 

εχει αλλαξει παρα πολυ απο οτι θυμασαι τωρα εχει γινει πιο user friendly αλλα αξιζει μονο και μονο για να γυρισεις στις περιοχες που ελιωνες παλια για να σου πεσει ενα tsurugi blade χαχααχααχ GLADIATOR 4 LIFE

 

διαβασα τις τελευταιες 2-3 σελιδες και μεχρι αυτο το ποστ ελεγα δεν θα μπω χασιμο χρονου θα το βαρεθω...αλλα με επεισες και ηδη κατεβαινει να παιξω εστω και για ενα 2ωρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα λίγο και όντως φαίνεται να έχουν αλλάξει πολλά. Από κόσμο έχει υπερβολικά πολύ. Μέχρι τα 40lvl πας τσακ μπαμ, αλλά μετά αρχίζει το ατελείωτο grind και το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιος μέντορας για Naia? ειμαι active . πμ εδω η ingame "prokroustis".

 

Ενδιαφερομαι κ εγω!PM B00 στο Naia!Btw παιζωντας αυτες τις 2-3 μερες μπορω να πω οτι αυτο μονο lineage δεν ειναι οσον αφορα gear και xp...!!!Στην ουσια αν εχω καταλαβει καλα πας μεχρι τα 85 με τις ευλογιες της NCsoft και λογικα απο κει και περα αρχιζει το κλαμα!Καλη φαση παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι 59 και παίρνω 0,5 περίπου απο κάθε mob στο toi. Οπότε δεν νομίζω να είναι τόσο εύκολο να πας 85 απλά το έκαναν εύκολο μέχρι το 40. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά εύκολο είναι το xp. Για πήγαινε μία βόλτα έξω από Goddard στους λύκους. Από 56 μέχρι 74 ήμουν εκεί. Μετά Wall of Argos. Επίσης βρες Mentor οπωσδήποτε γιατί και μόνιμα buffs παίρνεις και +200% xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

goddard στους λύκους ? δηλαδή ? area νέιμ πλίζ , είχαμε και χρόνια να παίξουμε και τα ξεχάσαμε :blink:

 

ναι αυτο ξέχασα να πω. Οταν εχεις μεντορ ειναι ευκολο οταν δεν εχεις θυμίζει κάτι απο παλια. ^_^

 

και μεντορ δεν βρίσκεις ευκολα γιατι ολοι ειναι κλεισμένοι πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό έχεις δίκιο δε βρίσκεις εύκολα mentor, ο οποίος να είναι και active. Σε αυτό ήμουν τυχερός γιατί mentor έκανα τον κολλητό μου και όποτε δεν είναι μέσα τον βάζω εγώ dual box. Η περιοχή που σου λέω είναι έξω από την πόλη μόλις κατέβεις τα σκαλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...