Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγώ το "έκοψα" κάπου στα μέσα του C5. Το περισσότερο "κάψιμο" το έριξα στο C3 και C4, Devianne - Official. Φοιτιτικά χρόνια! Έμπαινα πάλι κατα καιρούς, αλλά το παιχνίδι άρχιζε και χάλαγε όλο και περισσότερο.

 

Θυμάμαι σκηνικά να έχω ξεκινήσει πάρτυ για raid bosses με 2 άλλους real-life φίλους την Παρασκεύη το απογευματάκι, να "καιγόμσατε" κυριολεκτικά μέχρι και την επόμενη μέρα, να κοιμάμαι κανά 3 ώρες το Σαββάτο το απόγευμα ενώ είμαστε idle στην Giran, να ξυπνάω και το πάρτυ είναι ακόμα online (!) (άντε να έχουν φύγει 1-2 άτομα), να βρίσκουμε τα άλλα 2 class που δεν την πάλεψαν και έφυγαν, και να συνεχίζουμε! Duracel. λέμε! Φυσικά αυτά δεν ξαναγίνονται, ούτε καν με μπορώ να φανταστώ πλέον να παίζω έτσι κάποιο παινχίδι! Αλλά και εγώ δεν το μετανιώνω καθόλου, η εμπειρία ήταν απίστευτη και εφόσον ξέρεις πότε να το σταματήσεις δεν δημιουργεί προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Virtual Life ήταν το Lineage II. Πόσες αναμνήσεις μέσα στο Game, και πόσες χαρές και νεύρα.. Πόσες καλές φιλίες γίνανε μέσα από αυτό φαντάζομαι για όλους μας..

 

Εδώ έχω SS από κάθε Server, και καμιά φορά αράζω και τις βλέπω με τους φίλους μου and it feels σαν album φωτογραφιών. Δε μετανιώνω ούτε 1 λεπτό που αφιέρωσα στο Lineage II (απλά ήξερα και την πραγματικά σωστή στιγμή να το κόψω μαχαίρι - 08').

+απειρο! Απλα οπου '08 , βαλε '07 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι και εκτός απο τους φιλους που είχα γνωρίσει και βγέναμε και στην αληθινή μας ζωή , είχα γνωρίσει και μια κοπέλα η οποία είχε dark elf spellhowler και στην πραγματικότητα ήταν gothic κοπελα , τα είχαμε και σto game είχαμε παντρευτεί χαχα αξέχαστα ολα ολα αυτά αχχχχχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια με το που κανει Launch το Goddess of Destruction το Lineage2 γινετε free!

 

Το μονο που θα εχει για να αγορασεις θα ειναι διαφορα items απο το NCstore.

 

Κατα τα αλλα θα ειναι free to play χωρις συνδρομη το λενε ξεκαθαρα στο off site.

 

μπορειτε να το δειτε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγώ πάλι δεν αντέχω να ξαναπαίξω. Σε στιγμές τρελής βαρεμάρας δοκίμασα αλλά δεν μπορούσα , με χάλαγαν πολλά πράγματα που άλλαξαν απο c3-c4-c5-interlude εποχές. Βέβαια τότε ήμουν μικρός και είχα την καΐλα μέσα μου , τώρα δεν ξέρω αν βρω κάτι να με κολλήσει έστω και 1% όπως το l2 την πρώτη φορά.

 

εκείνο και αν ήταν shock .. να κοιμάσαι και να βλέπεις στον ύπνο σου L2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι δεν αντέχω να ξαναπαίξω. Σε στιγμές τρελής βαρεμάρας δοκίμασα αλλά δεν μπορούσα , με χάλαγαν πολλά πράγματα που άλλαξαν απο c3-c4-c5-interlude εποχές. Βέβαια τότε ήμουν μικρός και είχα την καΐλα μέσα μου , τώρα δεν ξέρω αν βρω κάτι να με κολλήσει έστω και 1% όπως το l2 την πρώτη φορά.

 

εκείνο και αν ήταν shock .. να κοιμάσαι και να βλέπεις στον ύπνο σου L2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εποχες.. Ζητουσαμε απο τους πατεραδες λεφτα για να παμε στα netcafe να λιωσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί κάποιο Bot για το lineage 2 τώρα που έχει γίνει free?

Είπαμε καλο χρυσό το game αλλα δεν γινεται να κάθεσαι τόσες ωρες για να ανέβεις lvl!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...