Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=D2I6vCXD9D8

 

Νέο trailer!

http://www.youtube.com/watch?v=NxoLPNaP0MY&feature=relmfu

 

Αν και δεν μου αρέσει το τελευταίο update ή add on γιατί ο ουρανός έχει γεμίσει αίμα και η γη είναι γεμάτη με undead και άλλα μυστηριώδη!Ανακαλύψτε τώρα στο Lineage II!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το Interlude το χάος !

 

Μετα το Interlude το TERA!

 

Νομίζω ότι μετά το interlude είναι High Five!

 

Lineage II Art photos

 

L2_Main20Image.jpg

 

Beginners20Town.jpg

 

wallpaper_lineage2.jpg

 

shotork.jpg

 

Ελεύθερα να σχολιάσετε παιδιά..Δηλαδή είμαι μόνος εδώ; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι μετά το interlude είναι High Five!

 

 

Ελεύθερα να σχολιάσετε παιδιά..Δηλαδή είμαι μόνος εδώ; :([/center]

 

Α εσύ είσαι τελείως newbie ..Άστο φίλε ,έχεις χάσεις πολλά χρόνια lineage ,αργά το ανακάλυψες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ που να ειναι οι εποχες που παιζαμε c1 , που δεν ξεραμε που μας παν τα τεσσερα , που πηγαιναμε ποδαρατο τον χαρτη , που φοραγαμε tunic στον dwarf , που ειμασταν 40 lvl χωρις class και πλακονομασταν με no grade. , αχ εποχες που μου ελειψαν πολυ. :'( παρεες αλλη φαση τοτε , ιστοριες , γελιο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Κι όμως καλύτερη εποχή και από Hero στον official και από μένα.

 

Ότι ανέφερες, και το κυριότερο απ'όλα: Απολάμβανες την ώρα σου, ξέγνοιαστα. Ενώ με το πέρας του καιρού, κάστρα, craft, olympiad, alliances, και πόσα άλλα σου γα__σαν το μυαλό στο άγχος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ που να ειναι οι εποχες που παιζαμε c1 , που δεν ξεραμε που μας παν τα τεσσερα , που πηγαιναμε ποδαρατο τον χαρτη , που φοραγαμε tunic στον dwarf , που ειμασταν 40 lvl χωρις class και πλακονομασταν με no grade. , αχ εποχες που μου ελειψαν πολυ. :'( παρεες αλλη φαση τοτε , ιστοριες , γελιο ;)

 

Σωστός. Aν δεν έχεις πάει απο Dark Elven Village στην Dion με τα πόδια απλά δεν έχεις παίξει ποτέ Lineage II.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Aν δεν έχεις πάει απο Dark Elven Village στην Dion με τα πόδια απλά δεν έχεις παίξει ποτέ Lineage II.

 

Μου θυμισες ωραια σκηνικα.

Θυμαμαι κανω create τον πρωτο μου χαρακτηρα, μια dark elf mage και φοβομουν να πλησιασω στο Gludio μην τυχον και με σκοτωσουν τα Εlves και οι Human.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαιζα στον Bartz server official.Το πρωτο μου online:)Ακομα θυμαμαι μερικα ονοματα τον pkers που με ριχνανε εξω απ την Dion,που δεν ηξερα πως να παω στο μονστερ ρεις τρακ.Επισης δεν θα ξεχασω το πρωτο μου ebay που αγορασα 100 μυρια,και αγορασα τα C grade gear.

Μετα ηρθαν κι αλλα ebay,κι αλλα ebay,ωσπου στο τελος,οταν καταλαβα τι παιζεται,την εκανα με ελαφρα πηδηματακια.lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Virtual Life ήταν το Lineage II. Πόσες αναμνήσεις μέσα στο Game, και πόσες χαρές και νεύρα.. Πόσες καλές φιλίες γίνανε μέσα από αυτό φαντάζομαι για όλους μας..

 

Εδώ έχω SS από κάθε Server, και καμιά φορά αράζω και τις βλέπω με τους φίλους μου and it feels σαν album φωτογραφιών. Δε μετανιώνω ούτε 1 λεπτό που αφιέρωσα στο Lineage II (απλά ήξερα και την πραγματικά σωστή στιγμή να το κόψω μαχαίρι - 08').

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...