Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο noobwars είναι Gracia?

Πρέπει να έχεις το παιχνίδι, αλλά μέχρι εκεί που έχει φτάσει ο Server που παίζεις.

Τα σπάει ο Noobwars! Έχω ρίξει επικά καψίματα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα πρόσφατα απο φίλους που έπαιζαν παλιότερα (αλλά όχι πλέον) στον official ότι πλέον η NCsoft έχει αφήσει έναν server bot-free όπου xpαρουν οι περισσότεροι και μετά κάνουν tranfer σε άλλους server. Μάλιστα το tranfer από αυτόν τον server (bot-free) στους άλλους (non-bot) γίνεται χωρίς αντικείμενα και χρήματα, μεταφέρεται μόνον ο χαρακτήρας στο lvl που τον έχεις φτάσει.

Ισχύει ή εννοούσαν τους "παραμελημένους" server όπου τον boting είναι απλά ποιο χαλαρό (λιγότερα ban) αλλά και πάλι παράνομο?

Αν ισχύει πάντως μπράβο τους ! ! ! Όχι ότι επικροτώ το bot αλλά τουλάχιστον θα ήταν μαγκιά της NCsoft αφού το L2 είναι συνυφασμένο με το bot και κακά τα ψέματα ανήκει στα hardcore greeding games.

P.S. ακόμη και οι legit που κράζουν κατά καιρούς ας θυμηθούν περιπτώσεις που τους xpαραν δίπλα σε κάποιο botoparty φίλων για να μπορέσουν να φτάσουν 80-84. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοούν ότι είναι πιο χαλαροί οι Servers.

Το bot είναι ενάντια στους κανόνες του παιχνιδιού και σε όλους τους Servers, αν έχεις bot, ανά πάσα στιγμή μπορεί να φας ban.

Σίγουρα σε κάποιους είναι πιο χαλαρά, σε άλλους όχι.

Μεγάλο ρόλο παίζει το Petition. Συνήθως από καρφωτή πας. Όταν ο Server δεν έχει και τόσο κόσμο και μάχες πιο δύσκολο να σε καρφώσει κάποιος. Αν έχει, τότε έχεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέζω σε ένα server gracia final έχω φαρμαρι από hellbound πέτρες dark,earth,wind,divine και τις έχω βαλει στην στολή. το όπλο είναι 150 dark και θέλω να το πάω +300 έχω ακούσει ότι στο grcacia μπορώ να μαζέψω πέτρες για να το πάω +300 ξέρει κανένας πως θα το κάνω αυτό.

 

ευχάριστο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους:-) Διάβασα και ποιο πάνω στο forum κάποια πράγματα για τον l2 Official.Θα ήθελα αν μπορεί καποιος που *ΠΑΙΖΕΙ* Official να μου δωσει κάποιες απαντήσεις για το game αυτο:-) Με κάποιο prive μήνυμα ή κάποιο αλλο μέσο για να μήν σας κουράζω:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι οκ :-) Με καλύψανε!!!Για το bot έχω μια απορία...Υπάρχει λένε ενα το οπόιο το πληρώνεις και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...Ησχύει??? Άν οχι μπορώ να χρησιμοποιώ το l2Walker και να είμαι απο πάνω του??? Ώστε να προσέχω μήν φάω Ban :whistle: Αν είναι στείλε prive :-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κεφάλι σου το έχεις αν δεν παραβιάζεις του κανόνες του παιχνιδιού.

Οποιοδήποτε πρόγραμμα bot είναι παράνομο, οπότε ρισκάρεις. Το πόσο έχει να κάνει με πολλά τα οποία θα τα μάθεις στη πορεία.

 

Με το L2Walker καθώς και με το Listening και τη μόντα στις ip είσαι ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψήνομαι να παίξω για χαβαλέ. Θέλω ενα server:

 

-Με πολύ υψηλά rates, καθαρά pvp. Δε θέλω να expαρω στο ελάχιστο.

-Με κόσμο

-Οσο το δυνατόν λιγότερο lag/disconnects

-Οχι πολλούς overpowered donators

-Ξύλοοοοοοο

 

Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δέν το κατάλαβα :rolleyes:Γίνε πιο σαφής:-):-)

 

1. Κατεβάζεις το Walker από εδώ.

Αν δεν σου δουλεύει το Link τότε πας εδώ και κατεβάζεις τη σωστή έκδοση (2.17J).

 

2. Στη συνέχεια πρέπει να κατεβάσεις αυτά.

Είναι μέσα και το bypass (listening). Όταν τα κάνεις πες μου να συνεχίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...