Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχιζω την αναζητηση για ενα server ... (αυτη τη φορα Mid - High) ... το προτεινομενο Client ειναι Interlude .. τωρα αμα βρειτε κατι αλλο , δεκτω ... λοιπον θελω ενα server να μην εχει custom ... θα πηγαινα σε low αλλα τωρα που ανοιξαν και παλι τα σχολεια δεν θελω να καω :P ...περιμενω πολλες απαντησεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα

Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν και δε ξέρω αν κάνω post στο σωστο forum

Θέλω να ρωτήσω αν το Lineage to 2 παίζει κανονικά στα Windows 7 τα 32bit

Χρειάζεται κάτι επιπλέον όπως patch??? Το έχει δει κανένας;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να φτιαξω ενα script για private server που να enchantarei με νορμαλ scrolls οπλα αρμορς κτλπ.μπορει καποιος να ποσταρει ενα δοκιμασμενο και να μου εξηγησει πως θα το αλλαζω για το καθε item που enchantαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια μηπως εχει ακουστα κανεις για κανενα προγραμμα σχετικα για drop adena στο lineage c6? εχω ακουσει κατι για Phx αλλα δεν ξερω που να το βρω και πως να το δουλεψω οποιος ξερει ας πει την αποψη του.ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και θυμήθηκα τα παλιά είπα να σας στείλω να ακούσετε τις δημιουργίες μας μετα απο τρελό κάψημο .

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HPMvkwkaQWc&feature=related]1[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=40Z6tm3av14&feature=related]2[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EceO80m9P4U&feature=related]3[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RD8pZ3r5cKI&feature=related]4[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cZ2Cy_H3aNI]5[/ame]

 

 

Με αγάπη PsychO ,Pokeyou και Godsgift απο crazy-elixir .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και θυμήθηκα τα παλιά είπα να σας στείλω να ακούσετε τις δημιουργίες μας μετα απο τρελό κάψημο .

 

1

2

3

4

5

 

 

Με αγάπη PsychO ,Pokeyou και Godsgift απο crazy-elixir .

 

έχω πολύ καιρό ολόκληρο το cd και απλά τα σπάνε τα τραγούδια, υπάρχουν και άλλα λίγα αξιόλογα παρόμοια, αλλά λίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

:-) Γεια σας και από μένα!!!

Θα ήθελα τη βοήθεια σας, καθώς είμαι λίγο άσχετη.....Αγόρασα το lineage the chaotic chronicle OATH OF BLOOD, με σκοπό να παίξω κι εγώ official, αλλά έχω κάποια προβληματάκια.

Λογικά μόλις κάνω την εγκατάσταση του παιχνιδιού πρέπει μετά να κάνει update σωστά; Το θέμα είναι ότι πάει πάρα μα πάρα πολύ αργά....αν κλείσω το pc μου και το ανοίξω αργότερα θα συνεχίσει το update από εκεί που σταμάτησε;

Άλλο ερώτημα......έκανα εγγραφή στο site αλλά μέσα στο παιχνίδι έχει μια κάρτα που λέγεται "κάρτα ενεργοποίησης παιχνιδιου"....δεν ξέρω που πρέπει να βάλω αυτόν τον κωδικό :rolleyes::rolleyes:

Επίσης μαζί με το παιχνίδι είχε και ένα άλλο cd "lineage the chaotic throne gracia"....και αυτό πρέπει να το κάνω εγκατάσταση;;;

Το ξέρω σας κούρασα....αλλά βοηθήστε με please!Έπαιζα και παλιότερα αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ με εγκατάσταση!!!:-):-)

Υ.Γ Επίσης το παιχνίδι παίζει σε vista ή δεν υπάρχει πρόβλημα;;;

Χίλια ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-) Γεια σας και από μένα!!!

Θα ήθελα τη βοήθεια σας, καθώς είμαι λίγο άσχετη.....Αγόρασα το lineage the chaotic chronicle OATH OF BLOOD, με σκοπό να παίξω κι εγώ official, αλλά έχω κάποια προβληματάκια.

Λογικά μόλις κάνω την εγκατάσταση του παιχνιδιού πρέπει μετά να κάνει update σωστά; Το θέμα είναι ότι πάει πάρα μα πάρα πολύ αργά....αν κλείσω το pc μου και το ανοίξω αργότερα θα συνεχίσει το update από εκεί που σταμάτησε;

Άλλο ερώτημα......έκανα εγγραφή στο site αλλά μέσα στο παιχνίδι έχει μια κάρτα που λέγεται "κάρτα ενεργοποίησης παιχνιδιου"....δεν ξέρω που πρέπει να βάλω αυτόν τον κωδικό :rolleyes::rolleyes:

Επίσης μαζί με το παιχνίδι είχε και ένα άλλο cd "lineage the chaotic throne gracia"....και αυτό πρέπει να το κάνω εγκατάσταση;;;

Το ξέρω σας κούρασα....αλλά βοηθήστε με please!Έπαιζα και παλιότερα αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ με εγκατάσταση!!!:-):-)

Υ.Γ Επίσης το παιχνίδι παίζει σε vista ή δεν υπάρχει πρόβλημα;;;

Χίλια ευχαριστώ....

 

Το παιχνίδι συνεχώς ανανεώνεται με νέα "κεφάλαια", ουσιαστικά μπαίνουν νέες περιοχές στον χάρτη, νέα όπλα κτλ. Οπότε κάθε μερικούς μήνες χρειάζεται να κατεβάζεις το νέο update. Τώρα, αναλόγως του ποια έκδοση αγόρασες, εξαρτάται και πόσο πολύ θα περιμένεις μέχρι να σου κατεβάσει την τελική έκδοση του παιχνιδιού.

Γενικά, αργεί πολύ. Είναι φυσιολογικό να περιμένεις πολλή ώρα, μπορεί να χρειάζεται να κατεβάσει πoλύ πράγμα.

 

Η κάρτα ενεργοποίησης σου χρειάζεται για να φτιάξεις account στην ncsoft και να μπορέσεις έτσι να μπεις στον official server του παιχνιδιού. Όταν θα πας να πρωτο-logάρεις θα σου ζητήσει login/password, θα πρέπει πρώτα να έχεις δημιουργήσει αυτό το account και για να το κάνεις αυτό χρειάζεσαι τον κωδικό που ανέφερες.

 

Το παιχνίδι παίζει σε οποιοδήποτε λειτουργικό των Windows χωρίς πρόβλημα.

 

Στο ερώτημα για τον αν κλείσεις το pc πριν τελειώσει το downloading, ΥΠΟΘΕΤΩ πως θα μείνουν αυτά που κατέβασε μέχρι εκείνη την στιγμή, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Καλύτερα άστο να κατεβάζει και πάνε για έναν καφέ ή ακόμα πιο εύκολα βρες τον client από το τελευταίο update από κανάν άλλο που το 'χει, αντίγραψε το στον δίσκο σου και καθάρισες, είσαι έτοιμη. Αγοράζοντας το κουτί του παιχνιδιού ουσιαστικά τον κωδικό αγοράζεις, τα cd άχρηστα είναι αν έχεις κανάν γνωστό που έχει ήδη το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...