Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισης αμα πας στις πρωτες σελιδες θα δεις οτι το topic δεν ξεκινησε για τους official servers.

 

Αμα θες ενα ελληνικο forum με ατομα που ασχολουνται με official L2, το μονο που ξερω ειναι του bnb. http://forum.bnb.gr/forumdisplay.php?f=55

Θα υπαρχουν και αλλα φανταζομαι, αλλα δεν το εχω ψαξει (ουτε καν αυτο δεν παρακολουθω).

 

Απλα αυτο που ειπες ηταν μια failed attempt για χιουμορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαρταται.

Ναι.

Οχι.

Δεν είναι απαντήσεις αυτά. Και δεν είναι απαντήσεις γιατί δεν με βοήθησες σαν παίχτη L2, να καταλάβω τι πρέπει να κάνω.

 

ποιος χρήστης του εξωτερικού που δεν γνωρίζει ελληνικά παρακολουθεί το forum ρε Heatspreader και αν το παρακολουθεί πως στο κέρατο βγάζει νόημα, τι είναι το forum comics για να βλέπει μόνο τα σχέδια? άρα ποιος ο λόγος να γράφουμε αγγλικά? το forum είναι ελληνικό ffs

 

εκεί πάει το facepalm...

Facepalm και τέτοιες μ@λ@κίες δεν τις γνωρίζω.

Αλλά η λέξη Official είναι τελείως άκυρη. Όλοι ρωτάνε πως θα μεγαλώσουν το π@υλάκι τους φτιάχνοντας Server για να γίνουν Gm.

Και επειδή το Forum είναι ελληνικό είναι όπως καταλαβαίνετε χαζό να μιλάμε για Official Thread του L2. Άρα ο τίτλος του Thread Official είναι άκυρος από όπου και να τον πάρεις.

 

Επισης αμα πας στις πρωτες σελιδες θα δεις οτι το topic δεν ξεκινησε για τους official servers.

Και ποιος σου είπε ότι είναι σωστό αυτό? Ξεκίνησε στραβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάνε report τότε για τον τίτλο στο αρχικό post και μην πρήζεις άτομα που δεν ευθύνονται για αυτόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry man, αλλά εκείνα με πρήζουν, όταν και παλαιότερα έκανα ερώτηση που αφορά το Game και πάλι βγήκε ένας και ρώτησε πως να φτιάξει το δικό του Server...

 

and... please, stop Spam... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαντήσεις αυτά. Και δεν είναι απαντήσεις γιατί δεν με βοήθησες σαν παίχτη L2, να καταλάβω τι πρέπει να κάνω.

 

 

 

Nαι sorry αλλα δεν μπορω να σου απαντησω ετσι απλα.

Τι θα πει, θελεις να κανεις sub?

Τι εξοπλισμο εχεις στον main?

Τι buffer εχεις και τι lvl ειναι?

Λεφτα για να ντυσεις το sub εχεις?

 

Πως να σου προτεινω κατι οταν το μονο που ξερω ειναι το lvl και το class του main?

 

To quest δεν ειναι δυσκολο, αλλα ειναι χρονοβορο.

Περισσοτερες λεπτομερειες εδω. Εκτος και αν πιστευεις οτι θα κατσει κανεις να σου εξηγησει βημα-βημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άδικο?

Είμαι 75 lvl SH και λέω αυτές τις μέρες να αρχίσω το Sub μου. Τι sub προτείνετε και γιατί? Επίσης θα ήθελα να μάθω πως αρχίζω το Sub. Χρειάζεται κάποιος Quest? Είναι δύσκολο?

Ευχαριστώ.

 

Η παραπάνω είναι μία ερώτηση 100% L2. Ούτε Servers, ούτε γραφικά ούτε τίποτα. Δες πόσοι θα απαντήσουν...

 

Τώρα βαριέμαι να στα γράψω και όλα αλλά με λίγα λόγια κάνε sub sps για να δώσεις στο main class σου sh λιγο casting (εγώ αυτό θα ανέβαζα).

Ναι θέλει quest που περιλαμβάνει και άλλα quest και είναι παλούκια όλα!!! Θες υποστίριξη απο το ally σου για τα raid και τον Baium στο τέλος και θες τεράαααστια υπομονή για να μαζέψεις τα moonstones. Επειδή βέβαια δεν ρώτησες επειδή όντως θες να μάθεις σε καληνυχτώ γιατί πάώ για exp :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όταν έχεις Dark Elf δεν μπορείς να κάνεις Sub Elf...

Link

2) To skill που λες το παίρνεις κάνοντας Sub summoner

subclass%20skill%20tree.jpg

3) Θα κάνω WC

 

Τώρα μιλάμε Ontopic τουλάχιστον... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όταν έχεις Dark Elf δεν μπορείς να κάνεις Sub Elf...

Link

2) To skill που λες το παίρνεις κάνοντας Sub summoner

subclass%20skill%20tree.jpg

3) Θα κάνω WC

 

Τώρα μιλάμε Ontopic τουλάχιστον... :)

 

Aν σε ενδιαφερουνε τα sub skills κανε η summoner η tank .

Τωρα βεβαια οτι και να κανεις μπορεις να μη διαλεξεις να σου δωσει maste ability book και να ανεβαζεις συνεχεια m.atack αλλα καλυτερα κατα τη γνωμη μου τα class skill.

 

Ειχα καποτε ΕΕ με sub paladin και μολις ετρωγα dmg μου ανoιγε το ud.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και με ενδιαφέρουν τα Sub Skills! Αν δεν με ενδιέφεραν θα έφτιαχνα Char στο άλλο μου Acc!

 

Για WC σκέφτομαι.

Δεν θυμάμαι πως λέγεται το Skill, είναι αυτό που όταν σε χτυπάνε για 3-7 sec, δεν τρως damage.

Για SH αυτό πρέπει να είναι πολύ καλό αφού 3sec είναι αρκετά για να σε ρίξει.

Summoner δίνει C.Speed.

Σκέφτομαι να κάνω δεύτερο Sub Summoner και τρίτο κάτι να ανεβάζει το CP, warrior δηλαδή (αν δεν κάνω λάθος ο Warrior και όχι το tann το δίνει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τέλος το γεγονός ότι έκανες εγγραφή εδώ μόνο και μόνο για να μου απαντήσεις υπερ της εταιρίας, δείχνει πολύ καλά και εκ μέρους ποιανού μιλάς, οπότε δεν είναι αντικειμενική και η γνώμη σου.

 

Δεν εχω καμια σχεση με την bnb και απλα ειπα την γνωμη μου. Και στο κατω κατω δεν ειπα κατι το τρομερο, απλα ειπα οτι δεν ειναι σωστο να κρινουμε κατι καινουργιο με τον παρελθον. Τωρα οσον αφορα τον σερβερ,, κατι ψηνεται και θα το μαθετε πολυ συντομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καμια σχεση με την bnb και απλα ειπα την γνωμη μου.

Ok δεν έχεις.

Τωρα οσον αφορα τον σερβερ,, κατι ψηνεται και θα το μαθετε πολυ συντομα..

??? Έχεις ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καμια σχεση με την bnb και απλα ειπα την γνωμη μου. Και στο κατω κατω δεν ειπα κατι το τρομερο, απλα ειπα οτι δεν ειναι σωστο να κρινουμε κατι καινουργιο με τον παρελθον. Τωρα οσον αφορα τον σερβερ,, κατι ψηνεται και θα το μαθετε πολυ συντομα..

 

 

Nαι κατι ψηνετε ουαου..Ανοιξε ο bnb, μονο που βγαλανε απο το site οτι εχει σχεση με l2 για να φαινετε οτι δεν εχει σχεση με την εταιρια..Tην τριτη ανοιγει για τους home user.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι κατι ψηνετε ουαου..Ανοιξε ο bnb, μονο που βγαλανε απο το site οτι εχει σχεση με l2 για να φαινετε οτι δεν εχει σχεση με την εταιρια..Tην τριτη ανοιγει για τους home user.

 

τελικά το l2walker είναι νόμιμο μέχρι 2 bots ; κάποιος που έχει ασχοληθεί ας πει τα rules ή τουλάχιστον να γράψει το site γιατί αυτό που στείλανε σε mail , εμένα δε μου ανοίγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...