Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανεις δεν ξερει τιποτα επισημα.

 

http://www.4c32.com

 

Με το απο πανω εχω πεθανει στα γελια.

Τοσα χρονια μετα και ακομα τοσο μισος. :lol:

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα απίστευτοοο!!! o Artec ακόμα τα χώνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το Τopic είναι Offtopic, να πω ότι όταν έπαιζα Noobwars, κάποιοι σε διπλανά PC έπαιζαν BnB και τρελαινόντουσαν στο lag!

 

Καλα offtopic δεν ειμαστε. Για L2 συζηταμε.

 

Οσο για το lag θα ηταν την περιοδο με τις vpn καρτες για παιχνιδι χωρις lag.

Πολλοι πιστευαμε οτι το lag ηταν τεχνητο για να πωλουνται οι συγκεκριμενες καρτες.

Λιγο μετα εκλεισε ο server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα offtopic δεν ειμαστε. Για L2 συζηταμε.

Καλά το έχω πει πολλές φορές.

Official λέει το Thread...

Κάποιος είχε πει ότι δεν είναι Linege 2 Official, ότι είναι Official Lineage 2, ότι και καλά είναι το topic μου μιλάμε για το Lineage γενικά...

Πως και δεν γράφουν και χρήστες από εξωτερικό τότε? Αφού είναι το Official L2 Topic? lol...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το έχω πει πολλές φορές.

Official λέει το Thread...

Κάποιος είχε πει ότι δεν είναι Linege 2 Official, ότι είναι Official Lineage 2, ότι και καλά είναι το topic μου μιλάμε για το Lineage γενικά...

Πως και δεν γράφουν και χρήστες από εξωτερικό τότε? Αφού είναι το Official L2 Topic? lol...

 

θυμίζω και τις ετικέτες που είναι πιο άσχετες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άδικο?

Θα κάνω μία ερώτηση που αφορά το L2, να δεις που κανείς δεν θα απαντήσει...

 

Είμαι 75 lvl SH και λέω αυτές τις μέρες να αρχίσω το Sub μου. Τι sub προτείνετε και γιατί? Επίσης θα ήθελα να μάθω πως αρχίζω το Sub. Χρειάζεται κάποιος Quest? Είναι δύσκολο?

Ευχαριστώ.

 

Η παραπάνω είναι μία ερώτηση 100% L2. Ούτε Servers, ούτε γραφικά ούτε τίποτα. Δες πόσοι θα απαντήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι sub προτείνετε και γιατί? Επίσης θα ήθελα να μάθω πως αρχίζω το Sub. Χρειάζεται κάποιος Quest? Είναι δύσκολο?

 

 

 

Εξαρταται.

Ναι.

Οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ποιος χρήστης του εξωτερικού που δεν γνωρίζει ελληνικά παρακολουθεί το forum ρε Heatspreader και αν το παρακολουθεί πως στο κέρατο βγάζει νόημα, τι είναι το forum comics για να βλέπει μόνο τα σχέδια? άρα ποιος ο λόγος να γράφουμε αγγλικά? το forum είναι ελληνικό ffs

 

εκεί πάει το facepalm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...