Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα συζητατε με τον Kleos? Μα αυτος δεν εχει πεξει lineage2 ποτε.... Παιζει μονο L][neage2 οπως αναφερεται στους prive server....Αντε μια και περιμενω να παιξω ξανα ,ελπιζω μεχρι τα χριστουγεννα να γινουμε 50000000m παιχτες να εχει λιγο ξυλο..

 

Υ.Γ. Α Kleos μια και πεζεις dex, εχω 4 char για "σκοτωμα" , ο καλυτερος ενας elemental master φαρμαρει τα παντα ολυμπιαδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για οποιον ενδιαφερεται, η αλυσιδα internet cafe BnB ανακοινωσε την ημερομηνια που θα ανοιξει ο καινουριος της Server.

 

Παρασκευη 11/12/2009 μονο απο τα καταστηματα (κατι σαν PTS αλλα δεν θα γινει wipe εκτος και αν ανακαλυψουν καποιο major exploit)

Δευτερα 14/12/2009 για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BnB??? Ποτεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! Μακρια!!!! Πουλημένο gaming, πουλημένοι άνθρωποι, full στα bugs, support μηδεν, εκμετάλευση απο παντού, σεβασμός στον gamer μηδέν, αξιοπιστία μηδέν. Μία φορα την πάτησα και δεν θα την ξαναπατήσω!

BnB server μόνο για 10χρονα πλέον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BnB??? Ποτεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! Μακρια!!!! Πουλημένο gaming, πουλημένοι άνθρωποι, full στα bugs, support μηδεν, εκμετάλευση απο παντού, σεβασμός στον gamer μηδέν, αξιοπιστία μηδέν. Μία φορα την πάτησα και δεν θα την ξαναπατήσω!

BnB server μόνο για 10χρονα πλέον!!

 

Μην μηδενίζεις κάτι πριν καλά καλά αρχίσει. Εσύ τι λες οτί έχει περιθώρια η εταιρία BnB να κάνει πάλι λάθος επιλογές??? Για αυτό άλλωστε καθυστέρισαν την έναρξη του server κατά ένα μήνα περίπου..

Φαινεται με τις κινήσεις που κάνουν οτι θέλουν να αποφύγουν τις "αμαρτίες του παρελθόντος".. Όσον αφορά τα bug και το support δεν μπορείς να συγκρίνεις το τι γινόταν πριν τρία σχεδόν χρόνια με το τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε report γιατι δεν μου αρεσουν οι γενικευσεις, και επειδη μαλλον θα παιξουμε εκει με την παρεα μου, δεν μου αρεσει να με χαρακτηριζει με τετοιο τροπο καποιος, πισω απο την οθονη του.

 

Ας τον σηκωσουν για οποιον λογο θελουν.

Φυσικα και το κανουν για το κερδος, εταιρια ειναι.

Μπορεις να παιξεις απο το σπιτακι σου και να μην δωσεις δεκαρα.

Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μηδενίζεις κάτι πριν καλά καλά αρχίσει. Εσύ τι λες οτί έχει περιθώρια η εταιρία BnB να κάνει πάλι λάθος επιλογές??? Για αυτό άλλωστε καθυστέρισαν την έναρξη του server κατά ένα μήνα περίπου..

Φαινεται με τις κινήσεις που κάνουν οτι θέλουν να αποφύγουν τις "αμαρτίες του παρελθόντος".. Όσον αφορά τα bug και το support δεν μπορείς να συγκρίνεις το τι γινόταν πριν τρία σχεδόν χρόνια με το τώρα..

 

Μπα μην παιρνεις και ορκο...

Μαλλον θα ξαναρχισω και εγω l2 bnb καθως οτι μμο επαιξα δεν με συγκινησε τοσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε report γιατι δεν μου αρεσουν οι γενικευσεις, και επειδη μαλλον θα παιξουμε εκει με την παρεα μου, δεν μου αρεσει να με χαρακτηριζει με τετοιο τροπο καποιος, πισω απο την οθονη του.

Καταρχάς και μόνο που το πήρες προσωπικά είσαι λάθος. Κατα δεύτερον το πίσω απο την οθόνη του, που λες είναι άκυρο...Ξύλο θά παίξουμε και το λες έτσι? Ή μήπως μίλησα για σένα "πίσω απο την οθόνη μου"?

 

Ας τον σηκωσουν για οποιον λογο θελουν.

Φυσικα και το κανουν για το κερδος, εταιρια ειναι.

Μπορεις να παιξεις απο το σπιτακι σου και να μην δωσεις δεκαρα.

Αυτα.

Για την vpn έχεις ακουστά? Εκτός αν δεν έπαιζες στον παλιό bnb οπότε πάω πάσσο.

Και το να παίζεις απο το σπίτι είναι δωρεάν διαφήμιση για αυτούς, διότι κόσμος στο σερβερ = κόσμος και στα μαγαζιά τους. Αντικείμενο διαφήμισης δεν γίνομαι για κανέναν.

 

Μην μηδενίζεις κάτι πριν καλά καλά αρχίσει. Εσύ τι λες οτί έχει περιθώρια η εταιρία BnB να κάνει πάλι λάθος επιλογές??? Για αυτό άλλωστε καθυστέρισαν την έναρξη του server κατά ένα μήνα περίπου..

Φαινεται με τις κινήσεις που κάνουν οτι θέλουν να αποφύγουν τις "αμαρτίες του παρελθόντος".. Όσον αφορά τα bug και το support δεν μπορείς να συγκρίνεις το τι γινόταν πριν τρία σχεδόν χρόνια με το τώρα..

 

Και μόνο το γεγονός ότι μια εταιρία άλλη απο την ncsoft χρησιμοποιεί λογισμικό άλλης εταιρίας για να βγάλει κέρδος το θεωρώ 10000% κοροιδία. Όσον αφορά τα bug και το support όπως λες δεν με αφορούν καν, διότι lineage2 support = official.

Και τέλος το γεγονός ότι έκανες εγγραφή εδώ μόνο και μόνο για να μου απαντήσεις υπερ της εταιρίας, δείχνει πολύ καλά και εκ μέρους ποιανού μιλάς, οπότε δεν είναι αντικειμενική και η γνώμη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς και μόνο που το πήρες προσωπικά είσαι λάθος. Κατα δεύτερον το πίσω απο την οθόνη του, που λες είναι άκυρο...Ξύλο θά παίξουμε και το λες έτσι? Ή μήπως μίλησα για σένα "πίσω απο την οθόνη μου"?

 

 

Για την vpn έχεις ακουστά? Εκτός αν δεν έπαιζες στον παλιό bnb οπότε πάω πάσσο.

Και το να παίζεις απο το σπίτι είναι δωρεάν διαφήμιση για αυτούς, διότι κόσμος στο σερβερ = κόσμος και στα μαγαζιά τους. Αντικείμενο διαφήμισης δεν γίνομαι για κανέναν.

 

 

Το post μου δεν ηταν για σενα, ηταν για ενα αλλο το οποιο και εσβησε ο moderator.

 

Φυσικα και ξερω για την vpn. Αλλα δεν με αφορα το ζητημα. Οσο θα μπορω να παιζω τζαμπα και να κανω τον χαβαλε μου, θα το κανω. Αμα κανουν κατι τετοιο, οπως και τοτε θα σταματησω.

Αντικειμενο διαφημισης γινεσαι καθημερινα με τα ρουχα που φορας, το κινητο σου, το αμαξι σου κτλ. Δεν το γλιτωνεις. Απλα κανεις τις επιλογες σου και αγοραζεις αυτο που σε συμφερει ή σου αρεσει χωρις μετα να σκιζεις το λογοτυπο.

Ετσι και εγω λοιπον, θα ευχαριστηθω το παιχνιδι και δεν θα αγχωνομαι για κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν μου αρέσει η διαφήμιση στα forum δεν θα πω ονόματα απο σερβερ, αλλά εφόσον επιλέγεις την δωρεάν λύση (όπως τόσοι άλλοι) τότε γιατί δεν επιλέγεις κάποιον απο τους σερβερ που τουλάχιστον έχουν δείξει μια σταθερότητα στα χρόνια?

Έχεις δίκιο στο ότι γινόμαστε αντικείμενο διαφήμισης καθημερινά αλλά... να γίνομαι διαφήμιση με τιν τάδε μπλούζα μου που όμως την έχει κατασκευάσει η ίδια εταιρία τότε έχει μια δόση λογικής. Το να γίνομαι αντικείμενο διαφήμισης όμως, μιας εταιρίας που χρησιμοποιεί ενα παιγνίδι άλλης εταιριας για να βγάλει κέρδος ε κάπου χάνετε η λογική. Αν και μου αρέσει ο official δεν θα πω όχι σε private servers που σηκώνουν κάποιοι επειδή το γουστάρουν και μόνο. Αλλά μου τη σπάει αυτή η κοροιδία. Αν μια εταιρία θέλει να βγάλει κέρδος ας φτιάξει κάτι δικό της. Τότε ναι μαγκιά της. Όχι όμως μάγκας με ξένα @@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν μου αρέσει η διαφήμιση στα forum δεν θα πω ονόματα απο σερβερ, αλλά εφόσον επιλέγεις την δωρεάν λύση (όπως τόσοι άλλοι) τότε γιατί δεν επιλέγεις κάποιον απο τους σερβερ που τουλάχιστον έχουν δείξει μια σταθερότητα στα χρόνια?

 

Για τον απλο λογο οτι παιζουμε για την παρεα και οχι για το παιχνιδι.

Και αφου οι περισσοτεροι θα ειναι εκει, θα παιξουμε και εμεις εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα BnB και Lineage II πονεμενη ιστορια :fear:. Σημερα δεν υπαρχει καμια αναφορα στο site τους για τον νεο σερβερ και εχουν σβηστει ολα τα θεματα που αφορουσαν το επικειμενο L2 Reborn. Οποιος γνωριζει κατι παραπανω ας γραψει εδω, γιατι κριμα, πολυς κοσμος περιμενε να ανοιξει παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδει κοντευω να κλαψω απο τα γελια, αυτο το ειδε κανεις ? http://forum.bnb.gr/announcement.php?f=21

 

Πιστευω καμια μηνυση θα φαγανε και απλος το κρυβουνε απο το fotrum τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...