Προς το περιεχόμενο

πολυμηχανημα! αγορα


zeus1984

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό αν θέλεις το καθορίζεις από τις ρυθμίσεις του εκτυπωτή αλλά όλα το κάνουν αυτό δεν χρειάζεται δηλαδή να πάρεις κάποιο συγκεκριμένο.

 

Εγώ ψάχνω πολυμηχάνημα αλλά να εκτυπώνει και σε printable dvd/cd, κατά προτίμηση με φθηνά αναλώσιμα αν υπάρχει κάτι. Ξέρει κανείς κάποιο μοντέλο;

 

canon mp640 έχω εκτυπώσει πάνω από 100 dvd και οι μελάνες κρατάνε και είναι φθηνές.

επίσης το είχα πετύχει στο amazon πριν κάτι μέρες στα 100 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon mp640 έχω εκτυπώσει πάνω από 100 dvd και οι μελάνες κρατάνε και είναι φθηνές.

επίσης το είχα πετύχει στο amazon πριν κάτι μέρες στα 100 ευρώ

 

Ευχαριστώ φίλε μου :D

 

Ελπίζω να υπάρχει διαθεσιμότητα εντός Ελλάδας.

 

Στο skroutz πάντως το φθηνότερο το δίνει το pixmania στα 175€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αγορασα ενα hp στα 48ευρω!

 

Λυπάμαι που στο λέω αλλά θα το μετανιώσεις. Εχουν πολύ ακριβά αναλώσιμα και από αξιοπιστία μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που στο λέω αλλά θα το μετανιώσεις. Εχουν πολύ ακριβά αναλώσιμα και από αξιοπιστία μηδέν.

 

Συμφωνω απολυτα, ειδικα το τελευταιο που ειχα, εκτος απο πανακριβα μελανια μου παρεδωσε το πνευμα, ενω δεν ειχε εκτυπωσει καν 100 σελιδες. Τουλαχιστον μουφα θεωρω τα φθηνα της εταιρειας αυτης.......... οχι ομως και απο τα ημιεπαγ/κα και πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ομως και απο τα ημιεπαγ/κα και πανω

Ετσι,

να ειμαστε λιγο πιο συγκεκριμενοι,μακρυα απο hp και αξιοπιστια μηδεν ειναι πολυ γενικες κουβεντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που στο λέω αλλά θα το μετανιώσεις. Εχουν πολύ ακριβά αναλώσιμα και από αξιοπιστία μηδέν.

 

Όλα είναι ανάλογα!

 

Εγώ προσωπικά είχα και έχω 2 πολυμηχανήματα ΗΡ σπίτι μου.Και τα 2 μου βγήκαν πολύ καλά,αξιόπιστα και γρήγορα!Αν πάρεις κάτι πολύ φθηνά λογικό είναι να "ποντάρεις" για το αν θα σου βγει καλό ή όχι!Αυτό ισχύει για όλα τα τεχνολογικά προϊόντα!

 

Όσον αφορά τα αναλώσιμα τους(για όλες τις εταιρείες).....πάρε μελάνια από τρίτους ή refill και είσαι υπερκαλυμμένος!Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα!

 

Επίσης αν θέλουμε να μιλήσουμε με γενικότητες η ΗΡ και η EPSON είναι χρόνια στον χώρο και έχουν βγάλει ουκ ολίγα μοντέλα τα οποία προορίζονταν το καθένα για διαφορετικό χρήστη ανάλογα τις ανάγκες του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να μου προτεινεται ενα πολυ οικονομικο πολυμηχανη χωρις να ειναι μουφα! μπορειται να με βοηθησετε;

 

 

καλημερα δες αυτο εδω http://www.eshopkos.gr/apple?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=538&vmcchk=1

ξερω πως στοιχιζει καπως λιγακι παραπανω αλλα πιστεψε με, τα λεφτα θα τα βγαλεις απ τα μελανακια χωρια που εχει τοσα επιπλεων απ τα αλλα....

 

Ετσι,

να ειμαστε λιγο πιο συγκεκριμενοι,μακρυα απο hp και αξιοπιστια μηδεν ειναι πολυ γενικες κουβεντες.

 

Γιατι λες μακριά απ hp εγω στο παρελθον ειχα epson-canon και δεν εμεινα ευχαριστημένος ενω η hp ειναι κορυφη τελος!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λες μακριά απ hp εγω στο παρελθον ειχα epson-canon και δεν εμεινα ευχαριστημένος ενω η hp ειναι κορυφη τελος!!!!!!

 

Διαβασε λιγο πιο προσεκτικα ολο το θεμα απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα δες αυτο εδω http://www.eshopkos.gr/apple?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=538&vmcchk=1

ξερω πως στοιχιζει καπως λιγακι παραπανω αλλα πιστεψε με, τα λεφτα θα τα βγαλεις απ τα μελανακια χωρια που εχει τοσα επιπλεων απ τα αλλα....

 

 

 

Γιατι λες μακριά απ hp εγω στο παρελθον ειχα epson-canon και δεν εμεινα ευχαριστημένος ενω η hp ειναι κορυφη τελος!!!!!!

 

φιλε μου ευχαριστω! αλλα ξεφευγω πολυ απο αυτα που διαθετω! να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...