Προς το περιεχόμενο

πολυμηχανημα! αγορα


zeus1984

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα φθηνιαρικο epson ή canon απο το e-shop θα σε καλυψει.... 45-50 ευρω περιπου. Καλα ειναι, τα εχω βαλει σε 2-3.

Κατι αλλο... εδω εισαι στη κατηγορια δικτυα φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μεταφέρεται εδώ από την ενότητα Δίκτυα & Ασφάλεια. Παρακαλώ να ελέγχετε προσεκτικά τις περιγραφές των ενοτήτων στον κεντρικό κατάλογο του forum ώστε να επιλέγετε αυτήν που είναι καταλληλότερη για να φιλοξενήσει το θέμα σας.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ενα απλο πολυμηχανημα θελω! βρηκα ενα hp με 48 ευρω απο το eshop! ειναι καλη μαρκα το hp? τα μελανια γεμιζουν;

 

 

Μακριά από hp.

Δώσε κάτι παραπάνω και πάρε ένα ποιοτικό canon, θα τα βγάλεις τα λεφτά σου από τις μελάνες.

δεν είναι τυχαίο ότι μαζί με αγορά hp μελάνια δίνανε και πίτσες δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από hp.

Δώσε κάτι παραπάνω και πάρε ένα ποιοτικό canon, θα τα βγάλεις τα λεφτά σου από τις μελάνες.

δεν είναι τυχαίο ότι μαζί με αγορά hp μελάνια δίνανε και πίτσες δώρο.

 

Οταν η hp εφτιαχνε εκτυπωτες,η canon δεν ηξερε τι σημαινει εκτυπωτης.

Ακομα και τωρα θεωρουνται κορυφαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon ειχα! πιστευα οτι ειναι οι καλυτεροι! και τωρα δε μου εκτυπωνει! στην αρχη μου εκτυπωνε τα μισα γραμματα! και μετα πηγα στη συντηρηση! και τωρα τραβαει κανονικα το φυλλο! κανει κανονικα το θορυβο οτι εκτπυωνει! αλλα δεν εκτυπωνει τπτ! και εχω ξενερωσει απιστευτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon ειχα! πιστευα οτι ειναι οι καλυτεροι! και τωρα δε μου εκτυπωνει! στην αρχη μου εκτυπωνε τα μισα γραμματα! και μετα πηγα στη συντηρηση! και τωρα τραβαει κανονικα το φυλλο! κανει κανονικα το θορυβο οτι εκτπυωνει! αλλα δεν εκτυπωνει τπτ! και εχω ξενερωσει απιστευτα!

 

Πόσα χρόνια τον είχες αν επιτρέπεται πριν το πάθει αυτό; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν η hp εφτιαχνε εκτυπωτες,η canon δεν ηξερε τι σημαινει εκτυπωτης.

Ακομα και τωρα θεωρουνται κορυφαια.

 

και αυτό τώρα είναι επιχείρημα; :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μπορείτε να μου προτείνετε έναν εκτυπωτή(οχι απαραίτητα πολυμηχάνημα) που να μπορεί να εκτυπώνει ακόμα και με ένα μελάνι

Π.χ. να εκτυπώνει μόνο ασπρόμαυρο(εφόσον υπάρχει μαύρο μελάνι) ενώ έχει τελειώσει το χρωματιστό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μπορείτε να μου προτείνετε έναν εκτυπωτή(οχι απαραίτητα πολυμηχάνημα) που να μπορεί να εκτυπώνει ακόμα και με ένα μελάνι

Π.χ. να εκτυπώνει μόνο ασπρόμαυρο(εφόσον υπάρχει μαύρο μελάνι) ενώ έχει τελειώσει το χρωματιστό!

 

Αυτό αν θέλεις το καθορίζεις από τις ρυθμίσεις του εκτυπωτή αλλά όλα το κάνουν αυτό δεν χρειάζεται δηλαδή να πάρεις κάποιο συγκεκριμένο.

 

Εγώ ψάχνω πολυμηχάνημα αλλά να εκτυπώνει και σε printable dvd/cd, κατά προτίμηση με φθηνά αναλώσιμα αν υπάρχει κάτι. Ξέρει κανείς κάποιο μοντέλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν το κάνουν όλα. Στην ουσία δεν το κάνουν τα περισσότερα.

Πλέον δεν σε αφήνουν να εκτυπώσεις εαν όλα τα μελάνια δεν έχουν ως κάποιο όριο μελανιού..

Πρόσεξε δεν λέω αυτό στις ρυθμίσεις του εκτυπωτή για ασπρόμαυρη εκτύπωση. Θέλω να μπορώ να εκτυπώνω με το χρωματιστό τελειωμένο και να αλλάζω μόνο το μαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό ακριβώς εννοούσα (το εκτύπωση σε γκρίζο ή ασπρόμαυρο)...

 

Και το ανέφερα γιατί έχω έναν photosmart της hp (παλαιό μοντέλο) που τα αναλώσιμα του είναι λίγο τσιμπημένα όσον αφορά την τιμή και γιαυτό βάζω μόνο το μαύρο μελάνι.

 

Το έγχρωμο έχω να το αλλάξω κάτι μήνες και εκτυπώνει μόνο με το μαύρο.

 

Άλλα όντως ίσως να ισχύει για τα νεότερα μοντέλα όπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...